Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Sigulda

Kanāls 1  

Darbu uzsākusi Siguldas pagasta Kultūras nama vadītāja

Darbu Siguldas pagasta Kultūras namā uzsākusi vadītāja Jolanta Grabuzova, kura jau iepriekš Siguldas pagasta kultūras namā bijusi vairāku pasākumu režisore. Jolanta Grabuzova ieguvusi 1. līmeņa augstāko izglītību Mākslas institūciju pārvaldības programmā Kultūras menedžeris ar specializāciju sarīkojumu un izrāžu producēšanā un pabeigusi Informācijas sistēmu un menedžmenta augstskolu Profesionālā bakalaura programmā „Uzņēmējdarbības vadība”. Jaunā vadītāja ir apņēmīga un kā pati saka „Esi atvērts pārmaiņām, bet neļauj tām iznīcināt Tavas vērtības”. Ar vadītāju iespējams sazināties, rakstot uz e-pasta adresi jolanta.grabuzova@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 20216141.

Jaunumi no Sigulda.lv 1970/01/01

Darbu uzsākusi Siguldas pagasta Kultūras nama vadītāja

Notiks atbalsta grupas tikšanās adoptētājiem un audžuģimenēm

Sestdien, 24. augustā, plkst. 10.00 Siguldā, Raunas ielā 8, Katoļu baznīcas piebūves telpās notiks ikmēneša atbalsta grupas tikšanās gan esošajiem, gan topošajiem adoptētājiem, audžuģimenēm, aizbildņiem un viesģimenēm. Atbalsta grupā aicināts piedalīties ikviens interesents, kas redz šo grupu kā sev noderīgu. Atbalsta grupa ir vieta, kur adoptētāji, audžuģimenes un citu formu uzņemošās ģimenes var uzdot savus jautājumus, pārrunāt aktualitātes, mācīties viens no otra un pieaicinātajiem speciālistiem, kā arī saņemt emocionālu un garīgu atbalstu un iedrošinājumu. Tikšanās laikā tiks pārrunāts par bērna pieķeršanos, pašregulāciju un spēju izpaust savas vajadzības. Papildu informācija un pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi lilija.geza@gmail.com vai zvanot uz tālruņa numuru 24840480. Dalība – bez maksas.

Jaunumi no Sigulda.lv 1970/01/01

Notiks atbalsta grupas tikšanās adoptētājiem un audžuģimenēm

Monētas „Esmu dzimis Siguldas novadā” saņēmuši 2019. gada pirmajā pusgadā dzimušie novadnieki

18. augustā Siguldas Jaunās pils dārzā Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics svinīgā pasākumā „Esmu dzimis Siguldas novadā” sveica 2019. gada pirmajā pusgadā dzimušos novadniekus un viņu ģimenes. Siguldas novadā 2019. gada pirmajā pusgadā deklarēti 123 jaundzimušie – 67 meitenes un 56 zēni. Pirmais bērniņš piedzimis 43 ģimenēs, otrais – 41 ģimenē, trešais – 31 ģimenē, divās ģimenēs piedzimis ceturtais bērniņš, bet divās ģimenēs piedzimuši dvīņi. Populārākie vārdi 2019. gada pirmajā pusē dzimušajiem bērniem ir Alise, Karlīna, Katrīna, Melānija, Paula, Ernests, Kristofers, Toms. „Lai šī piemiņas zīme „Esmu dzimis Siguldas novadā” ir apliecinājums, ka jūsu mazuļu dzīves ceļa sākums un saknes nāk no Gaujas senielejas krastiem tieši Siguldas pusē. Īpaši, ka jaundzimušos sveicam šeit – Siguldas Jaunās pils dārzā, vietā, kur reiz sācies Siguldas stāsts,” svinīgajā pasākumā sacīja pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics. Muzikālus sveicienus ar jauniem dziesmu aranžējumiem pasākumā klātesošajiem veltīja dziedātāja Dināra Rudāne. Pasākuma laikā darbojās fotostudija, kur katru ģimeni individuāli fotografēja profesionāls fotogrāfs. Individuālās ģimeņu fotosesijas attēli pieejami šeit. Nākamais jaundzimušo godināšanas pasākums plānots 2020. gada martā, kad tiks sveikti šī gada otrajā pusgadā dzimušie novadnieki, un reģistrēšanās pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv notiks no 2020. gada 1. līdz 31. janvārim. Tās ģimenes, kurām nebija iespējams apmeklēt svinīgo godināšanas pasākumu, aicinātas aizpildīt pieteikumu e.sigulda.lv līdz 20. decembrim un saņemt monētas pašvaldības Pakalpojumu centrā līdz 30. decembrim. Jāatzīmē, ka monētas var saņemt tās ģimenes, kurās jaundzimušajam pirmā un vienīgā deklarētā dzīvesvieta līdz pasākumam, kā arī vismaz viena vecāka deklarētā adrese gadu pirms pasākuma ir Siguldas novadā. Pasākums, kurā katrs Siguldas novadā deklarētais jaundzimušais novadnieks no pašvaldības domes priekšsēdētāja saņem īpaši veidotu monētu ar iegravētu novada ģerboni, mazuļa dzimšanas gadu un Siguldas Jaunās pils kontūru, norisinās kopš 2012. gada. 2018. gadā Siguldas novadā tika deklarēti 230 jaundzimušie – 121 meitenītes un 109 zēni. 2017. gadā reģistrēti 265 mazuļi, 2016. gadā – 266 mazie novadnieki, 2015. gadā – 226 jaundzimušie, 2014. gadā – 265 mazuļi, savukārt 2013. gadā – 247 jaundzimušie novadnieki. Visas pasākuma fotogrāfijas pilnā izmērā pieejamas šeit.

Jaunumi no Sigulda.lv 1970/01/01

Monētas „Esmu dzimis Siguldas novadā” saņēmuši 2019. gada pirmajā pusgadā dzimušie novadnieki

Papildināts: Peldu ielā joprojām ierobežota satiksme

Jau ziņots, ka piektdien, 16. augustā, Siguldā, Gaujas Nacionālā parka teritorijā esošajā Peldu ielā tika konstatētas būtiskas plaisas ielas virskārtā, savukārt vairākus metrus no krasta pamanīta vieta Gaujā, kurā novērojama saduļķota ūdens veidošanās. Ņemot vērā, ka Peldu iela, kas sākas no Gaujas tilta un ved līdz pat Kaķīškalnam, izbūvēta dažviet gar pašu upes krastu, jau agrāk līdzīgas situācijas ir novērotas, Gaujai mainot krasta līniju. Pirmie būvinženieru un ģeologu apsekojumi apstiprina, ka plaisas ielas virskārtā nav saistītas ar ielas konstrukciju vai lietusūdens novadīšanas sistēmu. Visticamāk, ka ielas bojājumi un duļķainais ūdens, kas ieplūst Gaujā, liecina, ka norisinās Gaujas senielejai raksturīgie ģeoloģiskie procesi – dažādu noslīdējumu, izskalojumu un jaunu alu veidošanās, kā arī avotu izlaušanās Gaujas Nacionālajā parkā pie Siguldas ir normāls process, un ik gadu stāvajās Gaujas senielejas nogāzēs un sānu gravās notiek aktīvi ģeoloģiski procesi zemes virskārtā. Baltijā vieni no aktīvākajiem ģeoloģiskajiem procesiem notiek Gaujas ielejā tieši pie Siguldas. Sestdien, 17. augustā plaisas Peldu ielas virskārtā pēc aizvadītās nakts nav būtiski palielinājušās, tomēr iedzīvotāju un pilsētas viesu drošības apsvērumu dēļ Siguldas novada pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu līdz tālāku apstākļu noskaidrošanai slēgt transportlīdzekļu kustību šajā posmā, kā arī veikt diennakts uzraudzību. Pašvaldība, piesaistot ekspertus, tuvākajās dienās veiks Gaujas senielejā esošās ielas ģeoloģisko izpēti, pēc kuras tiks pieņemts lēmums par iespējamajiem situācijas risinājumiem. Siguldas novada Tūrisma informācijas centrs Gaujas senielejas, atrakciju parka „Tarzāns” un pilsētas peldvietas apmeklētājus aicina automašīnas novietot Svētku laukuma – Leona Paegles ielas 21 apkaimē, kā arī blakus esošajās ielās. Par laivošanu un uzturēšanos kempingā „Siguldas pludmale” plašāka informācija pieejama, zvanot uz tālruņa numuru 29244948.  

Jaunumi no Sigulda.lv 1970/01/01

Papildināts: Peldu ielā joprojām ierobežota satiksme

Peldu ielā ierobežota satiksme iespējama noslīdeņa dēļ

Pašvaldības speciālisti ir konstatējuši potenciāli bīstamu situāciju – iespējamu noslīdeni, kura procesi sākušies šajā rītā Peldu ielā Gaujas pusē. Šobrīd ir slēgta transporta kustība, automašīnu kustību regulē Pašvaldības policija un atbildīgie ceļu speciālisti uzrauga situāciju. Pašvaldība plāno veikt diennakts novērošanu, lai pieņemtu tālākos lēmumus. Aicinām siguldiešus un pilsētas viesus, kuri plāno apmeklēt peldvietu vai piedzīvojumu parku „Tarzāns”, izmantot auto stāvvietas pie Svētku laukuma Leona Paegles ielā 21.

Jaunumi no Sigulda.lv 1970/01/01

Peldu ielā ierobežota satiksme iespējama noslīdeņa dēļ

Uzsāks asfaltseguma virskārtas atjaunošanas darbus Pulkveža Brieža ielas posmos

Siguldas novada pašvaldības Teritorijas attīstības pārvalde informē, ka drīzumā tiks uzsākti asfaltseguma virskārtas atjaunošanas darbi Pulkveža Brieža ielā no Rūdolfa Blaumaņa ielas līdz Pūpolu ielai un no Rūdolfa Blaumaņa ielas līdz Gāles ielai. No šodienas tiks veikti ceļa trases un tā elementu uzmērīšanas un norobežošanas darbi, bet satiksme netiks būtiski ietekmēta. Frēzēšanas un asfaltbetona ieklāšanas laikā plānots īslaicīgi slēgt satiksmi un autovadītāji tiek aicināti sekot līdzi situācijai remontarbu teritorijā. Būvdarbi paredz ceļa seguma profila labošanu, apauguma noņemšanu un bedrīšu remontu. Labvēlīgu laikapstākļu gadījumā darbus plānots pabeigt septembrī. Ceļa būvdarbus veiks iepirkumu konkursā uzvarējušais uzņēmums SIA „Limbažu ceļi”, un Siguldas novada pašvaldība Pulkveža Brieža ielas abu posmu remontdarbos investēs 104 tūkstošus eiro.

Jaunumi no Sigulda.lv 1970/01/01

Uzsāks asfaltseguma virskārtas atjaunošanas darbus Pulkveža Brieža ielas posmos

Kuplā dalībnieku skaitā aizvadīts „S!-Velo” otrais posms

Ceturtdien, 15. augustā, Fischer Slēpošanas centrā norisinājās „S!-Velo” riteņbraukšanas sacensību seriāla otrais posms, kurā uz starta līnijas stājās 182 dalībnieki. Dalībnieki sacentās 22 vecuma grupās, sākot no pavisam maziem sportotājiem dipu dapu grupā līdz pat profesionāliem riteņbraucējiem ar ilggadēju pieredzi. Otrajā posmā brīvais starts tika dots no plkst. 18.00 līdz 19.30. Mazie sportotāji no „SV Vikingu” dipu dapu grupas startēja no plkst. 19.00 līdz 19.20. Šajā grupā jaunākajiem dalībniekiem bija tikai 1 gads un 9 mēneši. „S!-Velo” otrā posma līderi savās vecuma grupās sieviešu konkurencē ir Emīlija Beļakova „S Vikingu” dipu dapu grupā, Anna Tauča „S-Elite” grupā, Jolanta Ermane-Marčenko „S Open” grupā, Maija Ciagune S-6 grupā, Elīza Pūce S-8 grupā, Ieva Jureviča S-10 grupā, Stella Bleidele S-12 grupā, Elza Bleidele S-14 grupā, Evelīna Ermane-Marčenko S-16 grupā un Irina Grīnberga S-40 grupā. Vīriešu konkurencē labākos rezultātus uzrādīja Kārlis Irbe „V Vikingu” dipu dapu grupā, Sandijs Pļaviņš „V-Elite” grupā, Jēkabs Vītols „V-junioru”  grupā, Jānis Vihlo „V- Open” grupā, Emīls Lācis V-6 grupā, Oskars Štrauhmanis V-8 grupā, Edvards Gedrovics V-10 grupā, Kristaps Paio V-12 grupā, Jēkabs Olivers Skrapcis V-14 grupā, Rihards Reinfelds V-16 grupā un Kristaps Egle V-40 grupā. Sacensību rezultāti pieejami šeit. Trešais un noslēdzošais „S!-Velo” sacensību seriāla posms notiks 12. septembrī. Sacensību seriālu „S!-Velo” organizē SIA „Siguldas Sporta serviss” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.

Jaunumi no Sigulda.lv 1970/01/01

Kuplā dalībnieku skaitā aizvadīts „S!-Velo” otrais posms

Augusta nogalē notiks Allažu pagasta svētki

24. un 25. augustā notiks Allažu pagasta svētki „Ģimene kā ķimene” – tie būs aizraujoši svētki visai ģimenei, kā arī lieliska iespēja izgaršot, izbaudīt un izsmaržot ēdienus un dzērienus. Allažu pagasta svētku pirmajā dienā allažnieki un viesi būs aicināti piedalīties sportiskās aktivitātēs – pasākumā „Mazā stiprinieka olimpiskie piedzīvojumi” un fotoorientēšanās. Tāpat svētku dalībnieki varēs baudīt atraktīvu kultūras piedāvājumu – ikviens varēs dziedāt lustīgas dziesmas kopā ar kapelu „Spēlmaņi”, vērot Cēsu Tautas teātra dziesmu spēli „Mucenieks un Muceniece”, izdejoties svētku ballē kopā ar mūzikas grupu „Netīšām blice” un priecāties par krāšņu ugunsšovu. Svētku otrā dienā Allažu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā svētku svinētāji aicināti uz akustisko koncertprogrammu „Tuvu, tuvu”.   24. augustā No plkst. 12.00 līdz 16.00 pie Allažu pagasta pārvaldes allažnieki un viesi aicināti piedalīties pasākumā visai ģimenei „Mazā stiprinieka olimpiskie piedzīvojumi”, kurā gan mazi, gan lieli varēs izaicināt sevi sportiskās aktivitātēs kopā ar animācijas filmu varoņiem. Plkst. 14.30 iespēja vizināties zirga pajūgā. Plkst. 15.00 sāksies fotoorientēšanās sacensības, kurās dalībnieki varēs piedalīties 3–5 cilvēku sastāvā. Komandu dalībai sacensībās jāpiesaka iepriekš līdz 24. augusta plkst. 13.00, zvanot uz tālruņa numuru 28309186. plkst. 16.00 ikviens ar kapelu „Spēlmaņi” aicināts izdziedāt lustīgas dziesmas un humora pilnus stāstus. Plkst. 18.00 sāksies Cēsu Tautas teātra dziesmu spēle pēc Ādolfa Alunāna lugas motīviem „Mucenieks un Muceniece”. plkst. 20.00 svētku dienas noslēgumā norisināsies balle visai ģimenei kopā ar mūzikas grupu „Netīšām blice”. plkst. 23.00 apmeklētājus pārsteigs „Fire Sprit” uguns šovs. 25. augustā Plkst. 15.00 Allažu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā klausītājus priecēs akustiskā koncertprogramma „Tuvu, tuvu”, kurā muzicēs Iveta Baumane, Roberts Pētersons un Viesturs Samts, aicinot ikvienu būt tuvāk sev pašam, ģimenei, draugiem, sapnim un mīlestībai. Dalība visos Allažu pagasta svētku pasākumos – bez maksas.   Svētku laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Jaunumi no Sigulda.lv 1970/01/01

Augusta nogalē notiks Allažu pagasta svētki

Siguldas novada pašvaldība izsola zemi viesnīcas būvniecībai Siguldā

Lai veicinātu pilsētas publiskās apbūves zonas attīstību un nepieciešamo pakalpojumu infrastruktūru, pašvaldība nodevusi atsavināšanai 2598 m2 lielu nekustamo īpašumu ar nedzīvojamu ēku, kas nav izmantojama pašvaldības funkciju nodrošināšanai, Jāņa Poruka ielā 12A, Siguldā (kadastra numurs 8015 002 1735). Zemes gabals robežojas ar izcilām dabas un pilsētvides teritorijām – Gaujas senieleju, Svētku laukumu un teritoriju ap gaisa trošu vagoniņa staciju. Nekustamā īpašuma izsole notiks 26. augustā plkst. 15.00, Siguldas novada pašvaldības Siguldas pagasta Kultūras nama Deputātu zālē. Nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 111 000 eiro, kas noteikta pamatojoties uz neatkarīga vērtētāja vērtējumu. Pirms izsoles pieteikuma iesniegšanas dalībniekiem jāiemaksā dalības maksa 100 eiro apmērā un jāiesniedz nodrošinājums 11 100 eiro. Izsoles solis noteikts 5 000 eiro apmērā. Izsolei var pieteikties līdz 22. augustam. Saskaņā ar pēdējo gadu tūrisma datiem, katru gadu stabili pieaug apmeklētāju, kā arī nakšņotāju skaits, jo Siguldas novads ir ne tikai Latvijā, bet arī starptautiski atpazīstams un apmeklēts tūrisma galamērķis ar kvalitatīviem un ilgtspējīgiem tūrisma produktiem. Lai veicinātu tūrisma un ar to saistīto pakalpojumu nozares izaugsmi, pašvaldības dome noteikusi, ka pārdodamajā zemes gabalā jāveic tūrisma jeb viesnīcas būvniecība. Īpašuma īpašniekam, lai nodrošinātu Gaujas senielejas pieejamību un nekustamā īpašuma labāko arhitektonisko un funkcionālo risinājumu, kas ar savu vizuālo veidolu papildinātu apkārtējās vides unikalitāti un tajā iekļautos, būvprojektēšanas sagatavošanās darbu ietvaros 1,5 gadu laikā no zemes iegādes brīža būs jāveic skiču konkursa organizēšana. Tāpat attīstītājam jānodrošina dabas un kultūrvides kvalitatīva izmantošana, jo zemes gabals robežojas ar dabas vai daļēji pārveidotas dabas teritorijām, respektējot apkārtējās vides unikalitāti – Gaujas senielejas tiešo tuvumu. Tāpat zemes īpašniekam būs jāveic būvniecības ieceres publiskā apspriešana. Ja kāds no pašvaldības izvirzītajiem nosacījumiem netiks īstenots, pašvaldībai būs tiesības vienpusēji izbeigt pirkuma līgumu. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes apkopotajiem datiem, 2018. gads Siguldā bijis stabils tūrisma nozares izaugsmes gads, pārsniedzot pat tos rādītājus, kādi bija sasniegti pirms nozares krīzes. No kopējā ārvalstu tūristu skaita, kas apmeklējuši Latviju, Siguldā pērn nakšņojuši 1,6 %, tādējādi Siguldas novads ieņem ceturto vietu uzņemto ārvalstu viesu tirgus daļā Latvijā (Rīgā tiek uzņemti 77,1 %, Jūrmalā 8,5 %, Liepājā 1,8 % un Daugavpilī 1,4 %). Ar nekustamā īpašuma izsoles noteikumiem iespējams iepazīties šeit.

Jaunumi no Sigulda.lv 1970/01/01

Siguldas novada pašvaldība izsola zemi viesnīcas būvniecībai Siguldā

Šonedēļ ar aizraujošām aktivitātēm tiks svinēti Mores svētki „Satiksimies Morē!”

Jau sesto gadu no 16. līdz 17. augustam tiks svinēti Mores svētki „Satiksimies Morē”, kuros divu dienu garumā Mores pagasta iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties aizraujošās svētku aktivitātēs, konkursos un baudīt svētku atmosfēru. Svētkos iecerēta plaša aktivitāšu programma, kas sāksies 16. augustā ar tradicionālo svētku gājienu, pēc kura būs iespēja baudīt mākslinieka Reiņa Reķa perkusiju šovu „Pierībini vasaru” un muzikālo izrādi „Nerūs mīlestība veca”. Tāpat pirmās dienas vakarā notiks Mores zoles čempiona kauss un brīvdabas kino vakars. Savukārt 17. augustā norisināsies radošās darbnīcas un aktivitātes bērniem, kendamas čempionāts, amatierteātru izrādes, futbola sacensības, bet svētku noslēgumā notiks kūku cepēju konkurss, Valmieras teātra aktieru ansambļa koncerts, uguns šovs un svētku balle kopā ar grupu „Mazā Piektdiena”. Visu svētku laikā varēs vērot arī vairākas izstādes – mākslinieka Jāņa Puriņa gleznu brīvdabas izstādi, foto izstādi „Mores svētku stāsti” un Mores pagasta bibliotēkā varēs aplūkot rokdarbnieču darbu izstādi „Izcako vasaru”. Svētku programma: 16. augustā plkst. 19.00 svētku gājiens no Mores kauju piemiņas birzītes līdz Mores pagasta Tautas namam. Pulcēšanās gājienam no plkst. 18.30; plkst. 19.30 mākslinieka Reiņa Reķa perkusiju šovs „Pierībini vasaru” pie Mores pagasta Tautas nama; plkst. 20.00 Mores pagasta amatiermākslas kolektīvu un radošo kolektīvu muzikālā izrāde „Nerūs mīlestība veca” pie Mores pagasta Tautas nama. Izrādē piedalās Mores koris „Aizrauj”, senioru deju kopa „Dāmītes” bērnu deju kolektīvs „Dzērvenīte”, mūziķu grupa „Mazā piektdiena”, aktieru pulciņš „Cita Oga”; plkst. 20.00 zoles čempionāts Mores pagasta Tautas namā; plkst. 21.30 brīvdabas kino – „Latviešu kino vakars” pie Mores pagasta Tautas nama, kurā būs skatāma animācijas filmu programma, plkst. 22.30 kino vakaru turpinās spēlfilma „Blakus”, bet pusnaktī klātesošie varēs noskatīties komēdiju „Klases salidojums”. 17. augustā no plkst. 12.00 radošās darbnīcas un aktivitātes bērniem pie Mores pagasta Tautas nama. Kopā ar sunīti Pluto un kaķenīti Mīci rotaļprogrammā „Izkrāso vasaru” apmeklētaji varēs iet rotaļās, priecāsies par lieliem un maziem burbuļiem, uzspēlēt „Karalisko kriketu”, pagatavot mīksto plastilīnu jeb slaimu, izpriecāties piepūšamajās atrakcijās un vizināties ponija mugurā vai izbraukt zirgu pajūgā. Bet visi mazie „rāpotāji” (līdz viena gada vecumam) un „skrējēji” (līdz divu gadu vecumam) plkst. 13.30 aicināti piedalīties rāpošanas un skriešanas sacensībās; plkst. 14.00 kendamas čempionāts „Pārspēj vasaru”. Reģistrācija no plkst. 13.30 pie Mores pagasta Tautas nama. Sacensībās aicināti piedalīties un sacensties par vērtīgām balvām visi kendamas spēles piekritēji; plkst. 15.00 futbola čempionāts „Piespēlē vasarai” sporta laukumā; plkst. 15.00 Allažu amatierteātra „Aka” izrāde „Dūdene zin” (režisore Aiva Grundmane) un plkst. 16.30 Mores amatierteātra „Oga” izrāde „Ansītis un Grietiņa” (režisore Lauma Vītola) Mores pagasta Tautas namā; plkst. 19.00 kūku cepēju konkurss „Vasaras garša” pie Mores pagasta Tautas nama; plkst. 20.00 programmā „Izdziedi vasaru” izskanēs Valmieras Drāmas teātra aktieru ansambļa koncerts „Lietussargs mums visiem viens” Mores pagasta Tautas nama zālē; plkst. 22.00 krāšņs uguns šovs „Izstaro vasaru” kopā ar „Studio Fotia” pie Mores pagasta Tautas nama; plkst. 22.30 svētku balle „Izdejo vasaru” līdz rīta gaismai kopā ar grupu „Mazā piektdiena” Mores pagasta Tautas namā. Dalība visos Mores svētku pasākumos – bez maksas. Svētku programma „Satiksimies Morē”   Mores svētkos var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Jaunumi no Sigulda.lv 1970/01/01

Šonedēļ ar aizraujošām aktivitātēm tiks svinēti Mores svētki „Satiksimies Morē!”

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.