Aicina uz semināriem par atbalstu daudzdzīvokļu māju atjaunošanai un būvniecības kvalitāti

13.02.2019 11:00 līdz 13.02.2019 11:00 Pievieno pasākumu

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum, Būvniecības valsts kontroles biroju un Liepājas pilsētas domi š.g. 13. februārī organizēs 3 seminārus par ES fondu atbalsta saņemšanu daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai, aktualitātēm būvniecības normatīvajā regulējumā un kvalitatīva būvniecības procesa nodrošināšanu.

Ekonomikas ministrijas mērķis ir pirms šā gada būvniecības sezonas sākšanās informēt būvniecības procesa dalībniekus par aktualitātēm normatīvajā regulējumā, lai jaunuzceltās un atjaunotās ēkas būtu kvalitatīvas un to īpašniekiem kalpotu pēc iespējas ilgāk. Tāpat informēsim par ēku atjaunošanas projektu īstenošanas posmiem, kā arī pieejamo ES fondu atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās.

Daudzdzīvokļu ēku dzīvokļu īpašniekus un namu pārvaldniekus Liepājā aicinām uz semināru "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva būvniecība un #ESfondi piesaiste”.

Seminārā Attīstības finanšu institūcijas Altum kolēģi informēs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes programmas nosacījumiem, pieredzi un ieteiks, kā kvalitatīvi un sekmīgi īstenot ēku atjaunošanas projektus. Savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji semināra laikā sniegs padomus atbilstošu būvmateriālu izvēlei, bet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta kolēģi atgādinās par Ugunsdrošības noteikumu ievērošanu daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās. Pasākumā par pieredzi ēku atjaunošanas projektos un ES fondu piesaisti pastāstīs SIA “Liepājas namu apsaimniekotājs” pārstāvis Toms Cīrulis.

Seminārs notiks 13. februārī, plkst. 11.00 Liepājā, Liepājas pilsētas domē, Rožu ielā 6. Dienas kārtība un pieteikšanās

Kurzemes reģiona būvvalžu pārstāvjus aicinām uz semināru "Izmaiņas būvniecības regulējumā un vides pieejamība”.

Šajā pasākumā Ekonomikas ministrijas pārstāvji informēs par pēdējā laikā veiktajām izmaiņām būvniecības normatīvajā regulējumā un vides pieejamības prasībām, savukārt Būvniecības valsts kontroles biroja eksperti informēs par būvniecības ieceru un būvprojektu izskatīšanu un e-saskaņošanu Būvniecības informācijas sistēmā. Tāpat Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji informēs par prioritārajiem uzraudzības pasākumiem 2019. gadā, un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta kolēģi informēs par atkāpju no būvnormatīvu ugunsdrošības prasībām saskaņošanas procesu.

Seminārs notiks 13. februārī, plkst. 11.00 Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā, Ausekļa ielā 9.  Dienas kārtība un pieteikšanās

Savukārt Latvijas būvkomersantus aicinām uz semināriem “Biežāk uzdotie jautājumi ēku būvniecības un atjaunošanas procesā”.

Seminārā Būvniecības valsts kontroles birojs informēs par ēku būvniecības atļauju saņemšanu, ēku energosertifikātiem un to nozīmi ēku būvniecības un atjaunošanas procesā, kā arī par būvdarbu veikšanu, kvalitātes kontroli un ēkas pieņemšanu ekspluatācijā.

Semināri notiks  13. februārī, plkst. 11.00 Liepājas Latviešu biedrības namā, Rožu laukums 5/6.  Dienas kārtība un pieteikšanās

Kā informēts iepriekš, Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Būvniecības valsts kontroles biroju šā gada februārī un martā kopumā organizē 35 seminārus 21 Latvijas pilsētā par ES fondu atbalsta saņemšanu daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai, aktualitātēm būvniecības normatīvajā regulējumā un kvalitatīva būvniecības procesa nodrošināšanu.

Papildu informāciju var saņemt Ekonomikas ministrijā, tālrunis: 67 013 240, e-pasts: dzivosiltak@em.gov.lv.

Jaunumiem par ēku energoefektivitāti aicinām sekot līdzi arī twitter.com/siltinamun facebook.com/dzivosiltak.

  • Aicina uz semināriem par atbalstu daudzdzīvokļu māju atjaunošanai un būvniecības kvalitāti

Kategorijas: Cita;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Liepājā, Liepājas pilsētas domē, Rožu ielā 6.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv