Koncertuzvedums "Pasaka par Ērkšķrozīti"

22.08.2020 20:00 до 22.08.2020 21:00 Добавить мероприятие
Reiz, senos laikos dzīvoja karalis ar karalieni...

Pazīstamais stāsts "Pasaka par Ērkšķrozīti" tiks izdziedāts un izdejots ar autentiskām viduslaiku un renesanses dziesmām un dejām.
Koncertā būs dzirdamas skaistākās kompozīcijas no pazīstamiem 15-16. gs. mūzikas autoriem.

Koncertuzvedumu izdziedās vokālā grupa “Vocalica” un izdejos deju grupa “Ballare”. Teicējs - Kaspars Sīmanis

Ieteicams:
Pasākums notiek brivā dabā, tāpēc ieteicams nodrošināties ar atbilstošu apģērbu un paliktnīti sēdēšanai. Organizatori nodrošinās ierobežotu skaitu sēdvietu.

Ieejas maksa: 5EUR, bērniem līdz 14 gadiem: Bez maksas.

Par mūziku:
Tiks atskaņotas vairākas dziesmas no slavenā renesanses laika komponista - sera Džona Doulanda (John Dowland) - dzimis Anglijā, taču kā komponists un lautists kalpojis Dānijas karaļa Kristiana IV galmā, kur ‘par savu mākslu saņēmis tiem laikiem astronomiskas summas.
Dzirdēsiet arī Anglijas karaļa Henrija VIII pazīstamo kompozīciju “Past times in the good company”, kā arī vienu no sava laika slavenākajām Anglijas Vestminsteras abatijas ērģelnieka Henrija Parsela (Henry Purcell) kompozīcijām par godu Anglijas karalienes Marijas II dzimšanai, un daudzas citas skaistākās šī laika kompozīcijas.
Koncerta noslēgumā vairākas dziesmas no grupas “Blackmore’s night” repertuāra – šo grupu, izveidoja un vadīja pazīstamais roka ģitārists Ričijs Blekmors (Ritchie Balckmore), kurš vienmēr ir aizrāvies ar viduslaiku un renesanses mūziku.
  • Koncertuzvedums "Pasaka par Ērkšķrozīti"

Категории: Концерты;

Место нахождения на карте

Место нахождения:

Адрес: Niedru lijas Viduslaiku sēta

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv