Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Zviedrijas kroņprinceses un kroņprinča vizītes laikā pacels valsts karogus

Viņas Karaliskās Augstības Zviedrijas kroņprinceses Viktorijas un Viņa Karaliskās Augstības kroņprinča Daniela ar pavadošo delegāciju oficiālās vizītes laikā 27. aprīlī Rīgā pie pašvaldības ēkām pacels valsts karogus.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/04/21

Rīga

Norvēģijas kroņprinča vizītes laikā pacels valsts karogus

Viņa Karaliskās Augstības Norvēģijas kroņprinča Hokona un Viņas Karaliskās Augstības kroņprinceses Metes Māritas ar pavadošo delegāciju oficiālās vizītes laikā no 22. aprīļa līdz 24. aprīlim Rīgā pie pašvaldības ēkām pacels valsts karogus.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/04/21

Rīga

Izstāde „Narcises” muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs”

Jūgendstila, porcelāna un ziedu mīļotājus aicinām iepazīt narcises smalkās un vijīgās līnijas! Ziedu tēma muzeja „Rīgas Jūgendstila centrs” izstādēs jau kļuvusi par tradīciju, un šogad lietišķās mākslas priekšmetos, pastkartēs un fotogrāfijās uzplauks narcises. Tās veidos krāšņu akcentu, muzejam „Rīgas Jūgendstila centrs” uzsākot desmito darbības gadu. Izstāde „Narcises” būs apskatāma no 27. aprīļa līdz 3. jūnijam.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/04/21

Rīga

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Lejas ielas posmā

Saistībā ar filmas „Sarkanais mežs” filmēšanu no 23. aprīļa plkst. 14.00 līdz 24. aprīļa plkst. 8.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Lejas ielas posmā no Kazarmu ielas līdz Ieroču ielai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/04/21

Rīga

Zviedrijas kroņprinceses un kroņprinča vizītes laikā vairākās Rīgas centra ielās ierobežos satiksmi

Saistībā ar Viņas Karaliskās Augstības Zviedrijas kroņprinceses Viktorijas un Viņa Karaliskās Augstības kroņprinča Daniela ar pavadošo delegāciju oficiālo vizīti Latvijā 27. aprīlī no plkst. 7.00 līdz plkst. 14.15 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Pils laukumā, Pils ielā, posmā no Poļu gātes līdz Pils laukumam un Mazajā Pils ielā, posmā no Daugavas gātes līdz Pils laukumam.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/04/21

Rīga

Vairākās Rīgas centra ielās ierobežos satiksmi Norvēģijas kroņprinča vizītes laikā

Saistībā ar Viņa Karaliskās Augstības Norvēģijas kroņprinča Hokona un Viņas Karaliskās Augstības kroņprinceses Metes Māritas ar pavadošo delegāciju oficiālo vizīti Latvijā 22. aprīlī no plkst. 21.00 līdz plkst. 23.00 un 23. aprīlī no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00, un 24. aprīlī no plkst. 7.00 līdz plkst. 10.30 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Teātra ielas abās pusēs, posmā no Aspazijas bulvāra līdz Vaļņu ielai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/04/21

Rīga

Projektā „Brīvo telpu atkārtota izmantošana kā lokāls inovāciju dzinējspēks” atrasti jauni instrumenti pilsētas sakārtošanai

Piektdien, 20. aprīlī, Rīgas domes Īpašuma departamentā noslēdzās ERAF finansētās programmas URBACT III Rīgas pašvaldības projekts „Brīvo telpu atkārtota izmantošana kā lokāls inovāciju dzinējspēks”. Tas tika īstenots REFILL (Tukšo ēku un teritoriju pagaidu lietošana kā jauns pašvaldības instruments ēku degradācijas novēršanai un pilsētvides revitalizācijai) ietvaros.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/04/20

Rīga

Diskutēs par drošības jautājumiem un ES-Krievijas attiecībām

Pirmdien, 23. aprīlī, plkst. 9.00 Rīgas Brīvostas pārvaldē (Kalpaka bulvārī 12) sāksies Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienības (ALDE) izbraukuma seminārs par drošības jautājumiem un ES-Krievijas attiecībām. Semināru atklās Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs un Latvijas delegācijas Eiropas Reģionu komitejā loceklis Dainis Turlais.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/04/20

Rīga

NVO nama popularitāte pieaug

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti ceturtdien, 19. aprīlī, izbraukuma sēdē iepazinās ar NVO nama (Ieriķu ielā 43A) telpām un darbību. Kā liecināja NVO nama darbinieku sagatavotais pārskats, tā popularitāte ar katru darbības gadu ir pieaugusi.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/04/19

Rīga

Notiks programmas URBACT III projekta „Brīvo telpu atkārtota izmantošana kā lokāls inovāciju dzinējspēks” noslēguma pasākums

Piektdien, 20. aprīlī, plkst.10.00 Rīgas domes Īpašuma departamentā (R.Vāgnera ielā 5, otrā stāva zālē, 219. kabinetā) notiks ERAF finansētās programmas URBACT III Rīgas pašvaldības projekta „Brīvo telpu atkārtota izmantošana kā lokāls inovāciju dzinējspēks”, kas tiek īstenots REFILL (Tukšo ēku un teritoriju pagaidu lietošana kā jauns pašvaldības instruments ēku degradācijas novēršanai un pilsētvides revitalizācijai) ietvaros, noslēguma pasākums.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/04/19

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.