Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Rīgā viesosies Kirgizstānas galvaspilsētas Biškekas domes priekšsēdētājs ar delegāciju

Nākamnedēļ, no 23. līdz 26. aprīlim, Rīgā viesosies Kirgizstānas galvaspilsētas Biškekas domes priekšsēdētājs Žanibeks Abirovs (Žanibek Abirov) kopā ar pilsētas domes deputātiem un darbiniekiem, lai iepazītos ar Rīgas pašvaldības darbu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/04/18

Rīga

Juglas filiālbibliotēkā viesosies teātra zinātniece Rita Melnace

Rīgas Centrālās Bibliotēkas (RCB) Juglas filiālbibliotēka (Brīvības gatve 430a) un Rīgas Ziemeļu izpilddirekcija 24. aprīlī plkst. 16.00 aicina uz tikšanos ar teātra zinātnieci Ritu Melnaci. Pasākums notiek cikla „Rīga lepojas” ietvaros un veltīts Latvijas Nacionālā teātra un Latvijas simtgadei.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/04/18

Rīga

Rīgas Centrāltirgus un Vidzemes tirgus teritoriju atjaunošanai ir izstrādātas galvenās attīstības vadlīnijas

Trešdien, 17. aprīlī, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti izbraukuma sēdē klātienē iepazinās ar AS “Rīgas Centrāltirgus” darbību un turpmākiem tirgus teritorijas atjaunošanas plāniem, kā arī apsprieda un diskutēja par izstrādātajām Vidzemes tirgus turpmākās attīstības iecerēm.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/04/17

Rīga

Slēgs satiksmi Torņakalna ielas posmā

Saistībā ar būvniecības darbiem no 23. aprīļa līdz 12. maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Torņakalna ielā, pie Ojāra Vācieša ielas virzienā uz Vienības gatvi.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/04/17

Rīga

Rīgas pašvaldība piešķirs teju pusmiljonu eiro līdzfinansējumu 38 dzīvojamo māju remontdarbiem

Rīgas pašvaldības komisija otrdien, 16. aprīlī, atbalstīja 463 000 eiro pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu 38 daudzdzīvokļu mājām dažādiem ēku remontdarbiem – gan iekšdarbiem, gan fasāžu un jumtu atjaunošanai. Kopējā remontu summa šīm ēkām plānota 926 000 eiro, no kuras pusi segs pašvaldības līdzfinansējums.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/04/16

Rīga

Lieldienu pasākuma laikā atļaus novietot automašīnas Brīvības gatvē

Saistībā ar Lieldienu pasākumu 21. aprīlī un 22. aprīlī tiks atļauts novietot transportlīdzekļus uz Brīvības gatves brauktuves nomales, posmā un virzienā no tilta pār Juglas kanālu līdz Latvijas Etnogrāfiskajam brīvdabas muzejam, un Brīvības gatvē, posmā un virzienā no Berģu ielas līdz tiltam pār Juglas kanālu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/04/16

Rīga

Izsludināts Rīgas pilsētas apkaimju attīstības projektu īstenošanas konkurss

Lai veicinātu apkaimju attīstību Rīgā, to teritorijas kā pilsētas daļas identitāti, atpazīstamību un sekmētu to revitalizāciju, kā arī pastāvīgi un mērķtiecīgi veicinātu apkaimju iedzīvotāju iesaisti un līdzdalību apkaimju attīstībā, Rīgas dome izsludina konkursu „Par Rīgas apkaimju attīstības projektu īstenošanu”.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/04/16

Rīga

Izbraukuma sēdē iepazīsies ar AS „Rīgas Centrāltirgus” darbību

Trešdien, 17. aprīlī, plkst. 11.00 notiks Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas izbraukuma sēde, lai iepazītos ar AS „Rīgas Centrāltirgus” darbību. Izbraukuma sēdē ir plānots klātienē apskatīt Rīgas Centrāltirgus teritoriju un uzzināt par turpmākajiem tās atjaunošanas plāniem. Sēdē apspriedīs un diskutēs arī par Vidzemes tirgus turpmākās attīstības iecerēm.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/04/16

Rīga

Uzvaras parkā ar 15 kociņiem papildinās sakuru stādījumus

Uzvaras parkā trešdien, 17. aprīlī, SIA „Rīgas meži” Dārzu un parku daļas dārznieki un arboristi papildinās pirms septiņiem gadiem ierīkotos sakuru stādījumus, iestādot 15 jaunas Prunus sargentii un Prunus subhirtella šķirnes ’Accolade’ sakuras.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/04/16

Rīga

Iedzīvotājus aicina uz Lieldienu pasākumiem Rīgā

Lieldienās Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti apmeklēt koncertus, sarīkojumus ģimenēm ar bērniem, Lieldienu tradicionālos pasākumus ar šūpošanos, folkloru kopu un dejotāju piedalīšanos. Pasākumi notiks dievnamos, kultūras centros, muzejos, parkos un laukumos Rīgas centrā un apkaimēs, piedāvājot apmeklētājiem svētkus kā garīgās, tā arī tautiskās noskaņās.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/04/15

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.