Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Grantu programmas „Atspēriens” rudens konkursā iesniegti 59 pieteikumi

Rīgas domes grantu programmas „Atspēriens” 2017. gada rudens konkursā iesniegti 59 pieteikumi no esošajiem un topošajiem Rīgas uzņēmējiem. Pieteikumus līdz oktobra vidum izvērtēs konkursa žūrija, labāko biznesa ideju autoriem tiks sniegta iespēja sagatavot profesionālus reklāmas video, kuri tiks nodoti publiskajai balsošanai, lai noteiktu konkursa finālistus.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/09/22

Rīga

ES valstu galvaspilsētu mēru un Eiropas Komisijas samitā pieņem Rīgas deklarāciju

Šodien, 22.septembrī, Rīgā tikās Eiropas Savienības galvaspilsētu mēri un Eiropas Komisijas pārstāvji, lai 6. ikgadējā tiešā dialoga ietvaros starp ES galvaspilsētu mēriem un Eiropas Komisiju – “ES galvaspilsētu mēru apvienošanās savas nākotnes vārdā mainīgajā Eiropas Savienībā” - stiprinātu komunikāciju ar Eiropas Komisiju.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/09/22

Rīga

„Rīgas Jūgendstila centrs” aicina iepazīt Slovākijas tautas mākslu

Muzejs „Rīgas Jūgendstila centrs” sadarbībā ar Slovākijas Republikas vēstniecību Latvijā aicina apmeklēt izstādi „Tradīcijas un pārmantojamība. Mūsdienu Slovākijas tautas māksla”, kas spilgti parāda atsevišķu slovāku ģimeņu no paaudzes paaudzē nodoto meistarību rotaļlietu, juvelierizstrādājumu un dekoratīvu priekšmetu izgatavošanā. Izstāde, kuru sagatavojis Bratislavas Tautas mākslas centrs, sniedz neatkārtojamu ieskatu koka un metāla izmantošanas daudzveidībā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/09/22

Rīga

L.Nemiera un I.Melgalve stāstīs par romānu rakstīšanu

29. septembrī, plkst. 18.00, Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) Dzejas lasītavā (Brīvības ielā 49/53, 7. stāvā) sarunā ar divām rakstniecēm Lindu Nemieru un Ievu Melgalvi varēs iepazīties ar dažādām romānu rakstīšanas metodēm. Pasākums tiek rīkots, lai sagatavotos Nacionālajam romānu rakstīšanas mēnesim, kad daudzās pasaules valstīs notiek akcija „NaNoWriMo”.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/09/21

Rīga

Miķeļdienas gadatirgus laikā Vecrīgā ierobežos satiksmi

Sakarā ar Miķeļdienas gadatirgus pasākumiem sestdien, 23. septembrī no plkst. 5.00 līdz 21.00 tiks slēgta transportlīdzekļu (arī velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu) satiksme:

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/09/21

Rīga

Nedēļas nogalē nakts laikā ierobežos satiksmi K.Ulmaņa gatves posmā

Sakarā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem nakts laikā no 22. uz 23. septembri un no 23. uz 24. septembri no plkst. 23.00 līdz 7.00 būs ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kārļa Ulmaņa gatvē uz tilta pār Mārupīti.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/09/21

Rīga

Rīgā 22.septembrī notiks sestais tiešais dialogs starp ES valstu galvaspilsētu mēriem un Eiropas Komisiju

Piektdien, 22. septembrī, Eiropas Savienības galvaspilsētu mēri un Eiropas Komisijas pārstāvji tiksies Rīgā, Mazajā Ģildē, lai 6. ikgadējā tiešā dialoga ietvaros starp ES galvaspilsētu mēriem un Eiropas Komisiju – “ES galvaspilsētu mēru apvienošanās savas nākotnes vārdā mainīgajā Eiropas Savienībā” stiprinātu komunikāciju ar Eiropas Komisiju.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/09/21

Rīga

Par ielu remontētājiem uzliktajām soda naudām Rīgā būvēs bērnu rotaļu laukumus

Rīgas dome būvniecības kompānijai ACB par laikā nepabeigtiem remontdarbiem Brīvības un Valdemāra ielā četru dienu laikā jau sastādījusi sodu 29 600 eiro apmērā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/09/21

Rīga

„Rīgas Jūgendstila centrā” būs 20. gadsimta sākuma dzejas lasījumi par ceriņiem

Tā kā septembrī Latvijā jau vairāk nekā piecdesmit gadu tiek atzīmētas dzejas dienas, tad tām veltīts sarīkojums ceturtdien, 21. septembrī, plkst. 17.00 notiks arī muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs”, kur būs latviešu dzejas lasījumi par ceriņiem. Ieeja uz dzejas lasījumiem laikā no plkst. 17.00 līdz 18.00 ir bez maksas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/09/20

Rīga

N.Ušakova darbu pozitīvi vērtē 74% rīdzinieku

Nila Ušakova darbu Rīgas domes priekšsēdētāja amatā atzinīgi vērtē 74,2% rīdzinieku, liecina Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS augustā veiktās aptaujas dati. Vairāk nekā ceturtdaļa aptaujāto (26%) mēra darbu novērtē ļoti pozitīvi, gandrīz puse (48%) pozitīvi.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2017/09/20

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.