Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Ierobežos satiksmi 1991.gada barikāžu atceres pasākumu laikā

Saistībā ar 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres pasākumiem 20. janvārī tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt šajās vietās:

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/01/19

Rīga

Ierobežos satiksmi Kontinentālās hokeja līgas spēles laikā

Saistībā ar Kontinentālās hokeja līgas hokeja spēli, kas norisināsies 20. janvārī Rīgas 84.vidusskolas sporta kompleksā, tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās pilsētas ielās:

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/01/19

Rīga

Rīgā svētdien notiks Sniega dienas pasākums

Kā jau vairākus gadus ierasts, Latvijā un Rīgā, tāpat kā daudzās citās valstīs, janvārī ir Sniega diena. Šo ikgadējo festivālu, kas visdažādākajās pasaules vietās notiek vienlaicīgi, iedibinājusi Starptautiskā Slēpošanas federācija (FIS), lai bērni un pieaugušie iepazītu un izmēģinātu visdažādākās aktivitātes uz sniega.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/01/19

Rīga

Rīgas domē atzīmēs barikāžu atceres gadadienu

Sestdien, 20. janvārī, plkst. 14.30 Rīgas domē notiks svinīgs pasākums, veltīts 1991. gada barikāžu atceres 27. gadadienai. Pasākumā piedalīsies Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejas deputāti, barikāžu notikumos bojāgājušo tuvinieki un tā laika vadošie Iekšlietu ministrijas un milicijas darbinieki, kā arī Barikāžu fonda locekļi un Rīgas Pašvaldības policijas pārstāvji.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/01/19

Rīga

Rīgā sāk darboties vides mākslas objekts – virtuāls piemineklis „Goda vārti”

„Latvijas valsts jubilejā Rīga iedzīvotājiem sagatavojusi divas nozīmīgas dāvanas: viena ir fundamentāla un funkcionāla – Mežaparka lielā estrāde, bet otra – virtuālais piemineklis „Goda vārti”, kas ir simbolisks gan formā, gan saturā un iekļaujas pilsētas vidē kā laika zīme dažādiem pārbaudījumiem un apliecinājums jaunai sasniegtai brieduma pakāpei – Latvijas simtgadei,” vides objekta atklāšanā teica Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/01/19

Rīga

Vidi degradējošo būvju komisija vērtēs, kā tiek ievērots aizliegums neaizklāt ar aizsargtīkliem Rīgas ēkas

Piektdien, 19. janvārī, plkst. 10.00 Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija (R.Vāgnera ielā 5, 302. kabinetā) vērtēs, kā tiek ievērots aizliegums neaizklāt ar aizsargtīkliem jeb „zaļajiem sietiem” Rīgas ēkas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/01/18

Rīga

Aicina pieteikt projektus tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanas konkursam

Lai nodrošinātu tradicionālo kultūras pasākumu norisi Rīgā 2018. gadā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt projektus Tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanas konkursam. Pieteikumu iesniegšana konkursam tiek organizēta vairākos posmos.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/01/18

Rīga

Rīgā veidos Dziesmu un Deju svētku rīcības komiteju

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 18. janvārī, akceptēja Rīgas domes lēmumprojektu par rīcības komitejas izveidi, lai nodrošinātu Rīgas līdzdalību XXVI Vispārējos latviešu dziesmu svētkos un XVI Deju svētkos, kas notiks 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/01/18

Rīga

Pašvaldība palielinās līdzfinansējumu privātajiem bērnudārziem

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 18. janvārī, akceptēja izmaiņas Rīgas domes saistošajos noteikumos par pirmsskolas izglītības nodrošināšanu, kas paredz palielināt līdz 231 eiro līdzfinansējumu par bērniem no pusotra gada līdz četru gadu vecumam. Līdz šim līdzfinansējums par katru bērnu bija 197,34 eiro mēnesī. Savukārt bērniem obligātās izglītības vecumā līdzfinansējums būs 174,88 eiro, iepriekš tas bija 145,90 eiro mēnesī.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/01/18

Rīga

Atceļ aizliegumu atrasties uz dažu Rīgas ūdenstilpju ledus

No ceturtdienas, 18. janvāra, ir atcelts aizliegums iedzīvotājiem atrasties uz atsevišķu Rīgas administratīvajā teritorijā esošu ūdenstilpju ledus. Tomēr, ņemot vērā arī iespējamību, ka neveidojas pietiekami izturīga ledus kārta, joprojām ir aizliegts atrasties uz vairāku iekšzemes publisko ūdenstilpju vai to daļu un Rīgai piegulošās jūras piekrastes publisko ūdeņu ledus.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/01/17

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.