Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Āgenskalna apkaimes bijušās bibliotēkas “Zvirbulis” vēsturiskai koka ēkai līdz martam veiks arhitektoniski māksliniecisko izpēti

Otrdien, 20.novembrī, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs kopā ar Āgenskalna apkaimes biedrības pārstāvjiem – Inesi Rozi, Ievu Niedru, Oto Ozolu, Robertu Kārkliņu, Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes ekspertu arhitektu Pēteri Blūmu, Kalnciema kvartāla īpašnieku Kārli Dambergu un Rīgas domes Īpašuma departamenta atbildīgiem būvniecības speciālistiem apsekoja un sprieda par bijušās bibliotēkas “Zvirbulis” ēkas Lapu ielā 24 turpmāko izmantošanu, saglabāšanu un atjaunošanu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/11/20

Rīga

Apsekos un lems par Āgenskalna apkaimes bijušās bibliotēkas “Zvirbulis” ēkas turpmāko izmantošanu un atjaunošanu

Otrdien, 20.novembrī, plkst.11.00 Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs kopā ar Āgenskalna apkaimes biedrības pārstāvjiem – Inesi Rozi, Ievu Niedru, Oto Ozolu, Robertu Kārkliņu, un Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes ekspertu, arhitektu Pēteri Blūmu un Rīgas domes Īpašuma departamenta atbildīgiem būvniecības speciālistiem apsekos un lems par bijušās bibliotēkas “Zvirbulis” ēkas Lapu ielā 24 turpmāko izmantošanu un atjaunošanu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/11/19

Rīga

Par “Gada rīdzinieku” kļuvusi operdziedātāja Elīna Garanča

Rīgas domes balvu “Gada rīdzinieks 2018” un Goda rakstu šogad saņēma operdziedātāja Elīna Garanča par izcilu ieguldījumu Latvijas mūzikas un kultūras dzīves attīstībā un Rīgas atpazīstamības veicināšanu pasaulē.Balva tika pasniegta svētdien, 18.novembrī, Rīgas domes svinīgajā sanāksmē par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/11/18

Rīga

18. novembrī notiks Rīgas domes svinīgā sēde; pasniegs balvu “Gada rīdzinieks 2018”

Svētdien, 18.novembrī, plkst. 13.30 Rātsnama sēžu zālē notiks Rīgas domes svinīgā sanāksme par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai. Sanāksmē tiks teikta svētku uzruna un pasniegti pašvaldības apbalvojumi.Rīgas domes balva "Gada rīdzinieks 2018" un Goda raksts šogad piešķirts operdziedātājai Elīnai Garančai par izcilu ieguldījumu Latvijas mūzikas un kultūras dzīves attīstībā un Rīgas atpazīstamības veicināšanu pasaulē.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/11/16

Rīga

Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisijā atkārtoti izskatīs jautājumu par daudzstāvu ēkas Priedaines ielā 20 uzturēšanas trūkumiem

Piektdien, 16.novembrī, plkst.10.00 Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisijas sēdē, kas notiks R.Vāgnera ielā 5 (219.kabinetā), atkārtoti izskatīs jautājumu par daudzstāvu ēkas Priedaines ielā 20 uzturēšanas trūkumiem.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/11/15

Rīga

18. novembrī, Valsts svētku ietvaros, tiks nodrošināti papildu reisi un būs izmaiņas atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā

Laikā no plkst. 12:30 līdz plkst. 22:30 būs slēgta transporta kustība Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī, līdz ar to būs izmaiņas 5., 7. un 11. tramvaja maršrutā. No plkst. 12:30 līdz plkst. 22:30 5. maršruta tramvaji kursēs līdz Centrāltirgus lokam, bet 7. un 11. maršruta tramvaji kursēs līdz Radio lokam. „Rīgas satiksme” atgādina, ka 18. novembrī Rīgas sabiedriskajā transportā (autobuss, tramvajs, trolejbuss, minibuss balti-zilā krāsojumā) iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs braukt bez maksas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/11/15

Rīga

Ierobežos satiksmi Dzirciema un Jaunsaules ielā

Saistībā ar ielas izbūves darbiem no 20.novembra līdz 25.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Dzirciema ielā, 50 metru garā posmā pie Jaunsaules ielas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/11/15

Rīga

Slēgs satiksmi Mūkusalas ielas posmā

Saistībā ar koncerta “Mīlestības vārdā. 18+” norisi 19.novembrī no plkst. 17.00 līdz plkst. 21.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot sabiedrisko transportu) Mūkusalas ielā, posmā no Akmeņu ielas līdz Uzvaras bulvārim.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/11/15

Rīga

Slēgs satiksmi Eiženijas ielas posmā

Saistībā ceļa seguma atjaunošanas darbiem no 20.novembra līdz 23.novembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Eiženijas ielā, posmā no ēkas Eiženijas ielā 1a līdz Ķiršu ielai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/11/15

Rīga

Ierobežos satiksmi Pulkveža Brieža ielas posmā

Saistībā ar siltumtrases izbūvi no 20.novembra līdz 30.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Pulkveža Brieža ielā, posmā no Hanzas ielas līdz ēkai Pulkveža Brieža ielā 35.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/11/15

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.