Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

N.Ušakovs sasauc darba sanāksmi par pasākumiem aukstajā laikā

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs pirmdien, 26.februārī, sasaucis operatīvo apspriedi par pasākumiem, kas pašvaldībai veicami pazeminātās gaisa temperatūras apstākļos.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/25

Rīga

Rīgas pašvaldības stāvvietās automašīnu riteņu bloķētājus plānots uzlikt tikai pēc trešā pārkāpuma izdarīšanas

Lai cīnītos ar ilgstošu un ļaunprātīgu nemaksāšanu par Rīgas pašvaldības autostāvvietu izmantošanu, iecerēts atkal ieviest automašīnu riteņu bloķēšanu. To gan plānots pielietot tikai kā galējo līdzekli gadījumā, ja sods par iepriekšējiem pārkāpumiem nebūs samaksāts jau divas reizes.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/23

Rīga

Svinīgi atklāj renovēto Puškina liceja muzeju „Puškins un Baltija”

Piektdien, 23. februārī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs svinīgi atklāja renovēto Aleksandra Puškina liceja muzeju „Puškins un Baltija”.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/23

Rīga

Aukstajā laikā Rīgas patversmes strādā visu diennakti; aicina ziņot par nepiemērotos apstākļos dzīvojošiem cilvēkiem

Rīgas domes Labklājības departaments aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un informēt atbildīgos dienestus, ja redzeslokā nonāk cilvēki, kuri uzturas dienas un nakts laikā dzīvošanai nepiemērotos apstākļos, t.i., uz ielas, dārza būdās, šķūnīšos, pamestās ēkās, kāpņu telpās vai citās vietās.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/23

Rīga

Apbalvoti skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējuma konkursa „Ziemassvētki 2017” uzvarētāji

Ceturtdien, 22. februārī, Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā „Mazā ģilde” tika apbalvoti skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējuma konkursa „Ziemassvētki 2017” uzvarētāji. Konkursa dalībniekus sveica Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs un rajonu izpilddirektori.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/23

Rīga

AS „Rīgas siltums” aicina racionāli izmantot siltumu un dzīvot komfortabli

AS „Rīgas siltums” vērš rīdzinieku uzmanību, ka, racionāli izmantojot siltumu, ir iespējams dzīvot komfortabli arī tad, ja samazinās āra gaisa temperatūra. Uzņēmums norāda, ka maksa par apkuri ir atkarīga no siltumenerģijas cenas (tarifa) un patēriņa.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

Izstrādāta Rīgas pašvaldības pretkorupcijas stratēģija 2018. - 2021. gadam

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja ceturtdien, 22. februārī, pieņēma Birokrātijas apkarošanas centra izstrādāto Rīgas pašvaldības pretkorupcijas stratēģiju 2018. - 2021. gadam. Komiteja arī pārraudzīs stratēģijas īstenošanu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

Risināsies Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās

23. un 24. februārī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā (Maskavas iela 160) risināsies Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās, lai dotu iespēju noskaidrot pašreiz labākos vieglatlētus U18 un 2001. - 2002. gadā dzimušu jauniešu vidū.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

Apmeklēs Rīgas Klasiskās ģimnāzijas jaunatvērto skaņu un video ierakstu studiju un iepazīsies ar skolas laboratoriju piebūves projektu

Piektdien, 23. februārī, plkst. 14.30 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs apmeklēs Rīgas Klasisko ģimnāziju (Purvciema ielā 38), kur kopā ar skolas direktoru Romanu Alijevu, skolotājiem un audzēkņiem iepazīsies ar jaunatvērto skaņu un video ierakstu studiju, kā arī apspriedīs skolas laboratoriju piebūves projektu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

Notiks Rīgas domes kausa izcīņas starptautiskās sacensības galda tenisā

No 23. līdz 25. februārim Rīgas Oskara Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas telpās (Skrindu ielā 1) risināsies Rīgas domes kausa izcīņas starptautiskās sacensības galda tenisā, kurās dalību pieteikuši sportisti no 13 valstīm.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/02/22

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.