Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Blaumaņa ielu uz dienu atvēlēs gājējiem un velobraucējiem

Turpinot mobilitātes eksperimentu, jau 1.februārī Blaumaņa iela visā garumā tiks atvēlēta gājējiem, velobraucējiem, kā arī dažādām uzņēmējdarbību veicinošām iecerēm.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/27

Rīga

Rīgas izglītības iestāžu atjaunošanai šogad plānots atvēlēt 1,85 miljonus eiro

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja pirmdien, 27. janvārī, atbalstīja 1,85 miljonu eiro piešķiršanu 45 bērnudārzu un 15 skolu un interešu izglītības iestāžu telpu un teritorijas atjaunošanai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/27

Rīga

Slēgs satiksmi Zunda krastmalas posmā

Saistībā ar izstādes - gadatirgus “Balttour 2020” norisi no 31.janvāra plkst. 6.00 līdz 2.februāra plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Zunda krastmalā, posmā no Paula Valdena ielas virzienā uz Kaiju ielu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/27

Rīga

Veiks Vanšu tilta speciālo inspekciju; vantīs strādās alpīnisti

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka nākamās nedēļas laikā Vanšu tiltam tiks veikta speciālā inspekcija, piesaistot alpīnistus. Alpīnisti līdz pat 3.februārim veiks visu vanšu sistēmas inspekciju, rāpjoties vantīs, un veicot arī pilona inspekciju.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/24

Rīga

Rail Baltica trasei piegulošo apkaimju attīstībā jāiegulda vairāk nekā 300 miljoni eiro

Lai īstenotu infrastruktūras attīstības projektus Rail Baltic piegulošajās Rīgas apkaimēs, 10 gadu periodā būs nepieciešamas līdz pat 350 miljoniem eiro lielas investīcijas. Par to Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs šodien informēja Rail Baltica piegulošo Rīgas teritoriju lokālplānojuma apspriedes dalībniekus.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/24

Rīga

NVO, eksperti un amatpersonas spriedīs par gājēju un velo infrastruktūras savienojumu un publiskās ārtelpas organizāciju ap Centrālo dzelzceļa staciju sakarā ar “Rail Baltica” izbūvi

Piektdien, 24.janvārī, plkst.11.00, Rīgas domē notiks publiskā diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai", kurā NVO, eksperti un amatpersonas spriedīs par gājēju un velo infrastruktūras savienojumi un publiskās ārtelpas organizāciju ap Centrālo dzelzceļa staciju sakarā ar “Rail Baltica” izbūvi. Diskusijā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Satiksmes ministrs Tālis Linkaitis, projekta ieviesēju SIA "Eiropas dzelzceļa līnijas" un AS "RB Rail” pārstāvji, kā arī nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvji. Diskusiju vadīs Rīgas domes priekšsēdētāja padomnieks, antropologs un pilsētplānotājs, kustības VEFRESH vadītājs Viesturs Celmiņš.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/24

Rīga

Vēlas veidot jaunus atkritumu apsaimniekošanas laukumus

Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja otrdien, 21. janvārī, akceptēja Rīgas domes lēmumprojektus par divu jaunu atkritumu apsaimniekošanas vietu izveidi Rīgā. Laukumi atradīsies Jāņuvārtu ielā un Radžu ielā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/21

Rīga

Aicinām Rīgas skolu audzēkņus piedalīties ideju konkursā „Manas idejas top Rīgā”

Rīgas domes Īpašuma departaments arī šogad aicina Rīgas izglītības iestāžu audzēkņus izrādīt iniciatīvu un līdzdalību Rīgas pilsētvides veidošanā, un aicina piedalīties ideju konkursā „Manas idejas top Rīgā”.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/21

Rīga

Rīgā šogad plānots izveidot 110 pagaidu darba vietas

Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja otrdien, 21. janvārī, atbalstīja 110 darba vietu izveidošanu algotiem pagaidu sabiedriskajiem darbiem galvaspilsētā 2020. gadā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/21

Rīga

Rīgas dome un NVO vienojas par iedzīvotāju iesaisti Rail Baltica projekta īstenošanā

Apzinoties Rail Baltica projekta nozīmi Rīgas attīstībā un tā ievērojamo ietekmi uz iedzīvotāju ikdienu un mobilitātes iespējām, Rīgas pašvaldība un nevalstiskās organizācijas otrdien, 21. janvārī, parakstīja sadarbības memorandu, kura mērķis ir sekmēt iedzīvotāju informētību un iesaisti lokālplānojuma izstrādes procesā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/21

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.