Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Informēs par VUGD depo ēkā Akmeņu ielā 17 mītošiem iedzīvotājiem paredzēto pašvaldības palīdzību

Saskaņā ar iepriekšējā sēdē nolemto, pirmdien, 18. februārī, plkst.13.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs sasauc atbildīgo pašvaldības iestāžu - RD Īpašuma departamenta, RD Mājokļu un vides departamenta un RD Labklājības departamenta – sanāksmi.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/02/15

Rīga

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina gidus uz izglītojošu programmu

Lai popularizētu jūgendstilu, muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” no 5. marta līdz 21. martam organizē izglītojošu programmu gidiem. Tā iepazīstina ar jūgendstila arhitektūru, mākslu un pilsētvides attīstību 20. gs. sākumā Rīgā un muzeju kā jūgendstila kultūras mantojuma glabātāju.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/02/15

Rīga

Precizēts saraksts ar Rīgas ūdenstilpēm, uz kuru ledus atļauts atrasties

Ņemot vērā laikapstākļus, meteoroloģiskās prognozes, kā arī iespējamību, ka neveidojas pietiekami izturīga ledus kārta, no piektdienas, 15.februāra, tiks ieviestas izmaiņas aizliegumos iedzīvotājiem atrasties uz atsevišķu Rīgas administratīvajā teritorijā esošu ūdenstilpju ledus.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/02/14

Rīga

Ierobežos satiksmi Aleksandra Čaka ielas posmā

Saistībā ar ūdensvada remonta darbiem no 18.februāra plkst. 8.00 līdz 25.februāra plkst. 15.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielā, posmā no Artilērijas ielas līdz Tallinas ielai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/02/14

Rīga

Slēgs satiksmi Friča Brīvzemnieka ielā

Saistībā ar kanalizācijas tīklu remonta darbiem no 16.februāra plkst. 4.30 līdz 19.februāra plkst.18.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Friča Brīvzemnieka ielā pie Vienības gatves.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/02/14

Rīga

Rīgā turpina pilnveidot izglītības iestāžu tīklu

Lai nodrošinātu kvalitatīvas pamatizglītības pieejamību galvaspilsētas apkaimēs, attīstītu skolu mācību vides modernizēšanu, veicinātu izglītības kvalitātes paaugstināšanu vidusskolās, kā arī vienlaikus risinātu pirmsskolas izglītības pieejamību apkaimēs, Rīgā tiks pilnveidots un optimizēts izglītības iestāžu tīkls. Par to tika lemts Rīgas domes Izglītības iestāžu tīkla optimizācijas komisijas sēdē trešdien, 13. februārī.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/02/14

Rīga

Ēnu dienā 66 jaunieši iepazina Rīgas vicemēra amata pienākumus un RD Īpašuma departamenta profesijas

Trešdien, 13. februārī, Latvijā norisinājās starptautiskā “Ēnu diena” un jau sesto reizi pēc kārtas tajā piedalījās Rīgas domes Īpašuma departaments. Šogad Ēnu dienā 66 jaunieši no dažādām Latvijas skolām - Alūksnes, Kuldīgas, Zvejniekciema, Valmieras, Daugavpils, Liepājas, Jaunjelgavas, Dricāniem, Ķekavas, Talsiem, Dobeles, Cēsīm, Ogres, Bauskas, Rojas, Ventspils, Stalbes un Rīgas pilsētas, iepazinās ar Rīgas vicemēra Oļega Burova amata pienākumiem un iepazina arhitekta, dizainera un sabiedrisko attiecību speciālista profesijas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/02/13

Rīga

Ierobežos satiksmi KHL hokeja spēles laikā

Saistībā ar Kontinentālās hokeja līgas hokeja spēli, kura notiks 15.februārī Rīgas 84.vidusskolas Sporta kompleksā, vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/02/13

Rīga

RD Īpašuma departamenta speciālistus “ēnos” 83 jaunieši no dažādām Latvijas skolām

Trešdien, 13. februārī, kad Latvijā norisināsies starptautiskā “Ēnu diena”, sesto gadu pēc kārtas tajā piedalās Rīgas domes Īpašuma departaments. Departamenta speciālistus šogad “ēnot” pieteikušies 83 jaunieši no dažādām Latvijas skolām.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/02/12

Rīga

Ierobežos satiksmi Aleksandra Čaka ielas posmā

Saistībā ar ūdensvada remonta darbiem no 12.februāra plkst. 8.00 līdz 15.februāra plkst. 17.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielā, posmā no Matīsa ielas līdz Bruņinieku ielai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/02/11

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.