Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Rīgas jauniešus vasarā aicina iesaistīties brīvā laika bezmaksas aktivitātēs

Skolēnu vasaras brīvlaikā Rīgas jaunieši tiek aicināti iesaistīties brīvā laika aktivitātēs, kas tiek organizētas gan pilsētas centrā, gan apkaimēs. Jauniešiem būs iespēja bez maksas apgūt dažādu sporta veidu pamatprasmes, apmeklēt treniņu nodarbības, iesaistīties turnīros, radošajās darbnīcās, attīstīt savas spējas dīdžeja darbā, hip-hop dejā, filmu uzņemšanā, burāšanā, kā arī iepazīt Rīgas vēsturi, doties ekskursijās pa pilsētas apkaimēm, interesantām, neparastām vietām un piedalīties citos aizraujošos piedzīvojumos.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/05/25

Rīga

Aicina pieteikties tirdzniecībai Zāļu tirgū

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikšanos tirdzniecībai tradicionālajā pasākumā “Zāļu tirgus”, kas šogad, Latvijas valsts jubilejas gadā, tiek organizēts kultūras projekta “ Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!” programmas ietvaros un notiks divas dienas - 21. un 22. jūnijā 11. novembra krastmalā, Doma laukumā un Herdera laukumā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/05/25

Rīga

Ierobežos satiksmi Īrijas parlamenta Pārstāvju palātas priekšsēdētāja vizītes laikā

Saistībā ar Īrijas parlamenta Pārstāvju palātas priekšsēdētāja Šona O Fergeila oficiālo vizīti Latvijā 28.maijā no plkst. 7.00 līdz plkst. 12.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot ar speciālām caurlaidēm):

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/05/25

Rīga

Ierobežos satiksmi Elijas ielā

Saistībā ar kanalizācijas pārbūvi no 1.jūnija līdz 15.jūlijam Elijas ielā, posmā no Turgeņeva ielas līdz Dzirnavu ielai, tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/05/25

Rīga

Ierobežos satiksmi Jūrmalas gatves un Slokas ielas krustojumā

Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukciju no 28.maija līdz 17.jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Jūrmalas gatves un Slokas ielas krustojumā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/05/25

Rīga

Ierobežos satiksmi Zārdu ielas veloceliņa posmā

Saistībā ar siltumtīklu rekonstrukcijas darbiem no 30.maija līdz 29.jūnijam tiks slēgta gājēju un velosipēdu satiksme Zārdu ielas veloceliņā, posmā no Imantas 6.līnijas līdz Imantas 3.līnijai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/05/25

Rīga

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Stabu ielā

Saistībā ar filmas “Sarkanais mežs” filmēšanu 27.maijā no plkst. 8.00 līdz plkst. 21.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Stabu ielas posmā no ēkas Stabu ielā 17 līdz ēkai Stabu iela 21.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/05/25

Rīga

Aizsaules ielā iestāda kļavu aleju

Šodien, 24. maijā, Aizsaules ielā pie Meža kapiem, Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko kopā ar Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta direktoru Anatoliju Aleksejeņko, Rīgas domes deputātu Andri Bērziņu, Vides un mājokļu departamenta speciālistiem un “Rīgas meži” darbiniekiem iestādīja 64 kļavas, kas iezīmēs ceļu uz Raiņa kapiem un Rīgas Brāļu kapiem, kas būs skaista dāvana kapu apmeklētājiem valsts simtgadē. Iestādīti tika lauku kļavas šķirnes Acer campestre ‘Elsrijk’ dižstādi ar stumbra apkārtmēru no 16 cm līdz 18 cm.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/05/24

Rīga

Jubilejas “Toyota” Rīgas velomaratonā aicināti piedalīties visa vecuma velomīļi

3. jūnijā 11. Novembra krastmalā norisināsies 35. “Toyota” Rīgas velomaratons. Pasākuma rīkotāji informē, ka šajā gadā galvaspilsētas vērienīgākajā velonotikumā iekļautas kopumā četras distances, kas vedīs pa centrālajām Rīgas ielām un tiltiem. Apņēmību startēt velomaratonā paudis gan profesionālais riteņbraucējs Emīls Liepiņš, gan arī populārais mūziķis Normunds Pauniņš.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/05/24

Rīga

Notiks Rīgas sociālo darbinieku konference

Piektdien, 25. maijā, Pasaules tirdzniecības centrā (Elizabetes ielā 2, lielajā zālē) no plkst.10 līdz 15 notiks Rīgas domes Labklājības departamenta organizētā ikgadējā Rīgas sociālās sistēmas darbinieku konference, kuras tēma šogad ir „Rīgas pilsētas pašvaldības sociālā darba aktualitātes”.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2018/05/24

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.