Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Atklās satiksmei dzelzceļa pārbrauktuvi zem Brasas pārvada

Trešdien, 11.decembrī, plkst.5.00 satiksmei tiks atklāta divvirziena dzelzceļa pārbrauktuve zem Brasas pārvada, kas savienos Kluso ielu ar Gaujas ielu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/12/06

Rīga

Izsludināts atklāts konkurss par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgā

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments ir nosūtījis Iepirkumu uzraudzības birojam publicēšanai dokumentus par atklāto konkursu sadzīves atkritumu apsaimniekošanai Rīgā. Konkursa nolikums ir sagatavots atbilstoši 29.11.2019. apstiprinātajiem saistošajiem noteikumiem Nr.87 „Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgas pilsētā. Pretendenti savus priekšlikumus varēs iesniegt līdz 2020. gada 16. janvārim.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/12/05

Rīga

Zeps: “Latvijas attīstībai” frakcija nepiedalīsies RD koalīcijas amatu pārdales un izrēķināšanās spēlītēs

Partijas “Latvijas attīstībai” (LA) Rīgas domes (RD) deputātu frakcijas deputāti neplāno piedalīties šodien sasauktajā RD Pilsētas attīstības komitejas sēdē, jo nevēlas iesaistīties valdošās koalīcijas bijušo un esošo biedru politiskās izrēķināšanās spēlītēs.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/12/05

Rīga

Dīķa ielas posmā slēgs satiksmi

Saistībā ar koku izciršanas darbiem 10. decembrī un 11. decembrī no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Dīķa ielā, pie ēkām Dīķa ielā 1 un 1a.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/12/05

Rīga

Ierobežos satiksmi Baltijas Ministru padomes premjerministru sanāksmes laikā

Saistībā ar Baltijas Ministru padomes premjerministru formālo sanāksmi 6. decembrī tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana: no plkst. 7.00 līdz plkst. 21.00 Brīvības bulvāra labajā pusē, posmā no Baumaņa skvēra līdz Elizabetes ielai; no plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00 Amatu ielā, posmā no Šķūņu ielas līdz Meistaru ielai, un stāvlaukumā pie „Lielās ģildes”.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/12/05

Rīga

Notiks O.Burova preses brīfings

Šodien, plkst. 14.10 Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs preses brīfingā paudīs viedokli par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pausto par Rīgas domes darbu un iespējamo pašvaldības darba pārtraukšanu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/12/04

Rīga

Lāču un Straumes ielas posmos slēgs satiksmi

Saistībā ar ūdensvada būvniecības no 6. decembra līdz 20. decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Lāču ielā, posmā no Upes ielas līdz Invalīdu ielai, un Straumes ielā, posmā no Invalīdu ielas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/12/04

Rīga

Muzejs „Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz izstādēm „Jūgendstila Ziemassvētki Rīgā” un „Lellīšu stāsti”

Muzejs „Rīgas Jūgendstila centrs” no 6. decembra aicina uz izstādi no muzeja krājuma „Jūgendstila Ziemassvētki Rīgā” un mākslinieces Irīnas Vorkales izstādi „Lellīšu stāsti”. Muzeja apmeklētājus priecēs četras dažādas Ziemassvētku egles, Ziemassvētku noskaņās rotāts interjers un krāšņa I. Vorkales pasteļu un leļļu tērpu kolekcija.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/12/04

Rīga

Ielūdz uz koncertu „Ziemassvētku gaismēnas” Kultūras un atpūtas centrā „Imanta”

26. decembrī plkst. 18.00 Rīgas Kultūras un atpūtas centra „Imanta” galerijā skanēs meditatīva, iztēli rosinoša un tajā pašā laikā aizraujoša Ziemassvētku koncertprogramma – „Ziemassvētku gaismēnas”. Ielūgumi uz koncertu būs pieejami no 10. decembra.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/12/04

Rīga

Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” notiks Ziemassvētku koncerts „Klusi Tavu vārdu čukstu”

17. decembrī plkst. 19.00 Kultūras pils „Ziemeļblāzma” Lielajā zālē norisināsies ziemas noskaņu koncerts „Klusi Tavu vārdu čukstu” kopā ar solistiem Ievu Sutugovu un Ati Ieviņu. Koncertā piedalīsies Jānis Bērziņš (ģitāra), Jānis Olekšs (bass), Andris Kauliņš (taustiņinstrumenti), Viesturs Samts (sitamie instrumenti), Inese Žuga (vijole) un Reinis Melbārdis (čells).

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2019/12/04

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.