Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Rīgā šogad plānots izveidot 110 pagaidu darba vietas

Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja otrdien, 21. janvārī, atbalstīja 110 darba vietu izveidošanu algotiem pagaidu sabiedriskajiem darbiem galvaspilsētā 2020. gadā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/21

Rīga

Rīgas dome un NVO vienojas par iedzīvotāju iesaisti Rail Baltica projekta īstenošanā

Apzinoties Rail Baltica projekta nozīmi Rīgas attīstībā un tā ievērojamo ietekmi uz iedzīvotāju ikdienu un mobilitātes iespējām, Rīgas pašvaldība un nevalstiskās organizācijas otrdien, 21. janvārī, parakstīja sadarbības memorandu, kura mērķis ir sekmēt iedzīvotāju informētību un iesaisti lokālplānojuma izstrādes procesā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/21

Rīga

“Rīgas satiksme” aicina studentus no 1. februāra pagarināt atlaižu saņēmēja statusu

Līdz ar jaunā semestra sākumu, „Rīgas satiksme” aicina studentus pievērst uzmanību savam statusa derīguma termiņam un, sākot no 1. februāra, pagarināt savu atlaižu saņēmēja statusu, lai arī turpmāk varētu iegādāties biļetes sabiedriskajā transportā ar atlaidi.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/21

Rīga

Kultūras pils „Ziemeļblāzma” aicina bērnus uz aizraujošām izrādēm

4. februārī plkst. 19.00 Kultūras pils „Ziemeļblāzma” lielajā zālē norisināsies muzikāla teātra izrāde bērniem „Un atkal Pifs”. Tiks izspēlēts labsirdīgais stāsts par draudzību, kas vienmēr uzvar, un nemirstīgo atklāsmi – nedari otram to, ko pats sev negribētu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/21

Rīga

Atklāj ziedu valodas noslēpumus muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs”!

No 8. līdz 16. februārim muzejs „Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz Mīlētāju nedēļas ekskursijām, kuru vadošā tēma būs ziedu valoda. Mīlētāju nedēļas ekskursiju laikā apgūsim daudzveidīgās ziedu nozīmes un mācīsimies skaidrot to kombinācijas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/21

Rīga

Muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs” iekārtota A. Paškēvičas izstāde

Muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs” (Alberta ielā 12) gadu tradicionāli ievada jūgendstila iedvesmota mūsdienu mākslas darbu izstāde. 20. gadsimta sākumā atainotā dabas un sievietes tēla mijiedarbība ir kalpojusi par iedvesmas avotu arī māksliniecei Antoņinai Paškēvičai, kuras izstāde „Jūgendstila noskaņas porcelānā” muzejā būs apskatāma no 24. janvāra.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/21

Rīga

Slēgs satiksmi un gājēju kustību pie ēkas Mazajā Monētu ielā 2

Saistībā ar avārijas seku likvidēšanas darbiem 22. janvārī tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Mazajā Monētu ielā pie ēkas Mazajā Monētu ielā 2.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/21

Rīga

Rīgas domē atzīmē barikāžu gadadienu

Pirmdien, 20. janvārī, Rīgas Rātsnamā notika svinīgs pasākums veltīts 1991. gada barikāžu atcerei. Tajā piedalījās Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, barikāžu notikumos bojāgājušo tuvinieki, tā laika vadošie Iekšlietu ministrijas un Rīgas milicijas darbinieki, kā arī Barikāžu fonda locekļi un citi viesi.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/20

Rīga

Rīgas dome un NVO parakstīs sadarbības memorandu par iedzīvotāju iesaisti Rail Baltica projekta īstenošanā

Apzinoties Rail Baltica projekta nozīmi Rīgas attīstībā un tā ievērojamo ietekmi uz iedzīvotāju ikdienu un mobilitātes iespējām, Rīgas pašvaldība un nevalstiskās organizācijas noslēgs sadarbības memorandu, kura mērķis ir sekmēt iedzīvotāju informētību un iesaisti lokālplānojuma izstrādes procesā. Memoranda parakstīšana notiks otrdien, 21. janvārī plkst. 12.00 Rātsnama 220. telpā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/20

Rīga

No 21. februāra Rīgā bezmaksas siltā ēdiena izsniegšana tiks nodrošināta četrās zupas virtuvēs

No 21. februāra Rīgā bezmaksas siltā ēdiena izsniegšana tiks nodrošināta četrās zupas virtuvēs - Daugavgrīvas ielā 1 no plkst. 12.00 līdz 13.00 darba dienās; Kr.Barona ielā 56 no plkst. 9.00 līdz 10.00, izņemot svētdienu; Kr.Barona ielā 126 no plkst. 12.00 līdz 13.00 katru dienu; Laktas ielā 8, k-1 no plkst. 10.00 līdz 11.00 darba dienās. Šajās vietās siltu ēdienu varēs saņemt neuzrādot nekādus personu apliecinošos dokumentus. Zupas virtuvēs ēdiens tiks izsniegts klienta līdzpaņemtajos traukos.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/01/20

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.