Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Ierobežos transportlīdzekļu un gājēju satiksmi Sporta ielā

Saistībā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem no 19. jūlija līdz 18. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu un gājēju satiksme Sporta ielā, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Skanstes ielai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/10

Rīga

Ierobežos satiksmi Lidoņu ielā

Saistībā ar siltumtīklu maģistrāles pārbūves darbiem no 13. jūlija līdz 28. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lidoņu ielā, posmā no Cementa ielas līdz ēkai Lidoņu ielā 10.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/10

Rīga

Vizītē Rīgā ieradīsies Brēmenes parlamenta prezidents ar delegāciju

Pirmdien, 13. jūlijā plkst. 11.30 domes Portretu zālē Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics un Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas loceklis Aleksejs Remesovs uzņems Brēmenes parlamenta prezidentu Franku Imhofu (Frank Imhoff) un pavadošo delegāciju. Delegācija Rīgā ierodas, lai atzīmētu Rīgas un Brēmenes 35 gadu sadarbību un sadraudzību un ir pirmā ārvalstu delegācija, kuru uzņems Rīgas domē pēc koronavīrusa ierobežojošo pasākumu mīkstināšanas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/10

Rīga

Nedēļas nogalē iespējami ūdens uzduļķojumi Berģos, Juglā, Teikā un Mežciemā

Šo piektdien, 10. jūlijā, SIA “Rīgas ūdens” plāno veikt maģistrālā ūdensvada skalošanas darbus Brīvības gatves posmā no Ādažu nobrauktuves uz Brīvības gatvi līdz ūdens izlaidei Juglas kanālā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/09

Rīga

Augusi interese par grantu programmu “Atspēriens”

Pagājušajā nedēļā, 5.jūlijā, noslēdzās pietiekšanās Rīgas pašvaldības grantu programmai “Atspēriens”. Šogad konkursā ir saņemti 70 projektu pieteikumi.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/08

Rīga

Sākas seguma atjaunošanas darbi Marijas un Aleksandra Čaka ielā

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka šobrīd uzsākti sagatavošanās darbi, lai jau drīzumā varētu uzsākt remontdarbus visā Aleksandra Čaka ielas un Marijas ielas garumā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/08

Rīga

Rīgas dome aicina uzņēmējus iesaistīties Tērbatas vasaras ielas iniciatīvā

No 17.jūlija Tērbatas iela posmā no Elizabetes ielas līdz Vidzemes tirgum ieņems vasaras ritmu, uz mēnesi to atvēlot gājējiem, riteņbraucējiem, tirgotājiem un nedēļas nogalēs – kultūras programmai. Rīgas pilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus un tirgotājus piedalīties ielas aktivizācijā, lai kopīgiem spēkiem mazinātu pēc krīzes ekonomiskās un sociālās sekas un radītu drošu un atvērtu vidi pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/08

Rīga

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas notiks 29. augustā

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) otrdien, 7. jūlijā, izsludināja Rīgas domes vēlēšanas, kas notiks šā gada 29. augustā. Ar vēlēšanu izsludināšanas dienu sākas arī priekšvēlēšanu aģitācijas periods Rīga domes vēlēšanās.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/07

Rīga

Piešķir papildu finansējumu Aldara parka atjaunošanai

Rīgas domes pagaidu administrācija otrdien, 7. jūlijā, nolēma piešķirt 452 000 eiro no Pilsētas infrastruktūras fonda Aldara parka atjaunošanai.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/07

Rīga

Rīgā plāno veidot zinātnes, inovāciju un klimata pārmaiņu centru

Rīgas domes pagaidu administrācija otrdien, 7. jūlijā, nolēma no Pilsētas infrastruktūras fonda piešķirt 96 800 eiro koncepcijas izstrādei un metu konkursa rīkošanai Rīgas zinātnes, inovāciju un klimata pārmaiņu centra (ZIKC) izveidei.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/07/07

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.