Latvijas pilsētu jaunumi

Ziņas no Rīga

Kanāls 1  

Atbilstoši pasažieru plūsmai veiktas korekcijas “Rīgas satiksmes” sabiedriskā transporta kustības sarakstos

“Rīgas satiksme” informē, ka atbilstoši pasažieru plūsmai, veiktas korekcijas sabiedriskā transporta kustības sarakstos, gan palielinot reisu skaitu, gan nodrošinot vienmērīgākus kustības intervālus. Lai sekoti līdzi salona piepildījumam, “Rīgas satiksme” nepārtraukti monitorē situāciju un novērojumi liecina, ka pilnāks sabiedriskais transports vērojams atsevišķos rīta un vakara reisos, tādējādi darba dienās kopējais sabiedriskā transporta izlaidums palielināts par 80 reisiem, īpaši palielinot rīta reisus, korekcijas veiktas arī brīvdienu kustības sarakstos.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/03/30

Rīga

Informācija sakarā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), ievērojot Pasaules Veselības organizācijas (PVO) rekomendācijas regulāri aktualizē informāciju iedzīvotājiem saistībā ar jaunā koronavīrusa „Covid-19” izplatību un piesardzības pasākumiem.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/03/30

Rīga

“Rīgas satiksme” aicina sabiedriskajā transportā neizmantot marķētās sēdvietas

Lai nodrošinātu fizisko distancēšanos sabiedriskajā transportā, “Rīgas satiksme” ir nomarķējusi sēdvietas, kuras aicina pasažierus neizmantot. Tāpat speciāli marķējumi, kas atgādina pasažieriem par fiziskās distancēšanās nepieciešamību, ir izvietoti uz sabiedriskā transporta grīdas. “Rīgas satiksme” aicina pasažierus būt atbildīgiem un ievērot marķētās vietas, kā arī sabiedrisko transportu izmantot tikai tad, ja nav citas alternatīvas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/03/30

Rīga

Rīcība ar sadzīves atkritumiem Covid-19 risku mazināšanai

Lai sniegtu drošu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu iedzīvotājiem un mazinātu riskus Covid-19 tālākai izplatībai Latvijas iedzīvotāju vidū, ir ieviesti papildu piesardzības pasākumi. Tos sagatavojusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), jo vīrusa ierobežošanai ļoti būtiska ir iedzīvotāju atbildīga rīcība ar atkritumiem šajā laikā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/03/30

Rīga

Rīgas pašvaldības iestādēs pārtraukta apmeklētāju pieņemšana klātienē; noteikti dažādi ierobežojumi

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju COVID-19 vīrusa dēļ, gandrīz visās Rīgas pašvaldības struktūrās, iestādēs un uzņēmumos pārtraukta apmeklētāju pieņemšana klātienē, kā arī noteikti citi ierobežojumi.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/03/30

Rīga

Pašvaldības kapsētās slēgtas kapličas

Ievērojot Ministru kabineta svētdien, 29. martā, pieņemtos grozījumus rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, Rīgas domes Mājokļu un vides departaments ir slēdzis pašvaldības kapsētās esošās kapličas.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/03/30

Rīga

“Rīgas satiksmes” informācija atlaižu saņēmējiem par jauno kārtību sabiedriskā transporta izmantošanā Rīgā

“Rīgas satiksme” informē, ka, lai pārvietotos sabiedriskajā transportā pēc tam, kad stājušās spēkā Rīgas domes pagaidu administrācijas veiktās izmaiņas pašvaldības saistošajos noteikumos, kas paredz uz ārkārtējās situācijas laiku atcelt lielāko daļu no atlaidēm pilsētas sabiedriskajā transportā, pasažieri varēs izmantot jau esošos e-talonus (Rīdzinieka kartes, Skolēna e kartes, personalizētos un nepersonalizētos e-talonus), tajos ielādējot biļetes par pilnu cenu. Vienlaikus “Rīgas satiksme” aicina apdomāt ikviena brauciena nepieciešamību un izmantot sabiedrisko transportu tikai gadījumos, ja nav citas alternatīvas. Lai mazinātu vīrusa COVID-19 izplatīšanos, uzņēmums aicina iedzīvotājus palikt mājās, pārvietoties kājām vai braukt ar velosipēdu.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/03/28

Rīga

Brīvdienās Rīgas pašvaldības policija pastiprināti uzraudzīs publiskās vietas

Rīgas domes pagaidu administrācija uzdeva Rīgas pašvaldības policijai brīvdienās pastiprināti uzraudzīt populāras sabiedriskas vietas pilsētā, lai nepieļautu netīšu cilvēku pulcēšanos.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/03/27

Rīga

Uz laiku atceļ atlaides Rīgas sabiedriskajā transportā

Rīgas domes pagaidu administrācija šodien, 27. martā, veica izmaiņas pašvaldības saistošajos noteikumos, kas uz ārkārtējas situācijas laiku atceļ lielāko daļu no atlaidēm pilsētas sabiedriskajā transportā, tādējādi mazinot pasažieru plūsmu un ierobežojot vīrusa Covid-19 tālāko izplatību.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/03/27

Rīga

Pēdējo divu nedēļu laikā palielinājies policijas izsaukumu skaits ģimenes konfliktu dēļ

Pēdējo divu nedēļu laikā palielinājies vidējais ģimenes konfliktu izsaukumu skaits. Laika posmā no 13. februāra līdz 25. martam Rīgas pašvaldības policija devusies uz 174 izsaukumiem par konfliktiem ģimenē. No tiem 75 bijuši pēdējo divu nedēļu laikā.

Rīgas pašvaldības portāla ziņas 2020/03/27

Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv
Reklāma pilsetas.lv

Mūsu partneri


 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Mājas lapu izstrāde Mājas lapu administrēšana. SEO mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem. Mājas lapu popularizēšana internetā. Reklāma internetā Google AdWords un citur.

 • WEBSEO

  www.webseo.lv

  Разработка веб-сайтов Администрирование веб-сайтов. SEO оптимизация сайта для поисковых систем интернета. Раскрутка веб-сайтов. Реклама в интернете Google AdWords и другое.

 • Fotostudijas.lv

  www.fotostudijas.lv

  Fotosesijas un video filmēšana. Fotostudija Rīgā. Fotogrāfs ar pieredzi.

 • Tipografijas.lv

  www.tipografijas.lv

  Tipogrāfijas pakalpojumi. Poligrāfija - Grafiskais dizains un maketēšana

 • Dizaina un drukas pakalpojumi

  www.dizainsundruka.lv

  Kvalitatīvi un operatīvi pakalpojumui, dizainā un drukā, par pieņemamām cenām - uzņēmumiem un privātpersonām.