Ar Talsu novada pašvaldības palīdzību tapis projekts - Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss „Mana zeme skaistā”

Publicēts: 16:13 14.02.2019 Pievieno notikumu

Ar Talsu novada pašvaldības atbalstu skolās tika īstenots Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss „Mana zeme skaistā”. Projekta 1. kārtā piedalījās 220 skolas no Latvijas reģioniem un kopā tika iesniegti 5914 darbi. Talsu novadu šajā konkursā pārstāvēja 14 izglītības iestādes.

Visvairāk balsu saņēmušo skolēnu darbi, 1782 no visiem iesniegtajiem, tika izgatavoti kā foto gleznas un izstādīti skolās, lai tos demonstrētu plašākai sabiedrībai, kā arī lai priecētu projekta dalībniekus, mācību iestāžu  audzēkņus un mācībspēkus.

No Talsu novada projektā piedalījās 14 skolas – Lībagu sākumskola, Pastendes pamatskola, Pūņu pamatskola, Vandzenes pamatskola, Sabiles pamatskola, Talsu Valsts ģimnāzija, Valdemārpils vidusskola, Talsu sākumskola, Upesgrīvas internātpamatskola, Virbu pamatskola, Stendes pamatskola, Laucienes pamatskola, Talsu 2. vidusskola un Talsu Kristīgā vidusskola.

Konkursa organizētāji atzinīgi novērtējuši Talsu novada izglītības iestāžu iesaisti šajā aktivitātē.

Pateicība izteikta arī SIA „Inturs”, SIA „VIKA WOOD”, SIA „Taimiņš” un ZS „Paegļi” par atbalstu projekta īstenošanā Talsu novadā.

Konkursa rezultātus un visvairāk balsu saņēmušos skolēnu darbus joprojām var aplūkot projekta mājaslapā: www.manazemeskaista.lv sadaļā „Darbi”.

  •  Ar Talsu novada pašvaldības palīdzību tapis projekts - Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss „Mana zeme skaistā”

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv