Barbora ar pārtikas dāvinājumu sveic 500 reģionālo pansionātu iedzīvotājas Mātes dienā

Publicēts: 17:57 12.05.2020 Pievieno notikumu

Maija otrā svētdiena ir laiks, kad visā Latvijā ik gadu svin Māmiņu dienu, taču šogad valstī noteikto ierobežojumu dēļ šie svētki lielai daļai iedzīvotāju aizritējuši bez tuvinieku klātbūtnes. Īpaši vientuļi šajā dienā mēdz justies sociālo aprūpes centru iemītnieces, kas šī vai citu iemeslu dēļ savus ģimenes locekļus nav satikušas jau krietnu laiku. Tādēļ, aizsākot sociālās atbildības aktivitāšu kopumu reģionos, vadošais pārtikas interneta veikals Barbora Māmiņu dienā iepriecināja 500 seniores deviņos Latvijas pansionātos, sarūpējot viņām īpašu svētku sveicienu un raisot smaidu ikvienā sejā.

 

Ņemot vērā aprūpes centru pārstāvju izteiktās vēlmes, kopā ar Barbora partneru – saldumu zīmola Laima, kafijas ražotāja Merrild un ķermeņa kopšanas produktu zīmola Dove – atbalstu seniores Mātes dienā saņēma rūpīgi noformētu svētku dāvanu ar gardiem našķiem, aromātisku kafiju un roku krēmu, kas pansionātiem tika piegādāta, ievērojot spēkā esošos Ministru kabineta noteikumus. Kopumā dāvinājumi nonāca deviņos reģionu pansionātos visā Latvijas teritorijā – Veco ļaužu dzīvojamā mājā Liepājā, Sociālās aprūpes namā “Selga” Ventspilī, pansionātā “Ābeles” Saldus novadā, Smiltenes pansionātā, pansionātā “Jaunāmuiža” Krustpils novadā, Mārcienas pansionātā Madonas pusē, pansionātā “Preiļi”, Dagdas Veco ļaužu pansionātā “Ābeļdārzs”, kā arī Balvu pansionātā, kur kopā savu ikdienu aizvada teju 500 sirmgalves. Kā atzīst pašas seniores, Barbora sarūpētais dāvinājums bijis patīkams pārsteigums, kas sniedzis neviltotu prieku un radījis sirdi sildošas svētku sajūtas.

 

"Pozitīvas emocijas un pārsteigums par svētku dāvanām šajā dienā piepildīja mūsu visu sirdis. Pansionāta iedzīvotājas ir ļoti pateicīgas un priecīgas, jo ikkatrs apsveikums viņām liek jusies vajadzīgām un neaizmirstām. Šajā periodā līdzcilvēku atbalsts un mīlestība vecākā gadagājuma ļaudīm ir jo sevišķi svarīgs, tāpēc patiesi novērtējam uzņēmuma Barbora iniciatīvu to mums sniegt," stāsta Saldus novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” SAC “Ābeles” vadītāja Sarmīte Kušniruka.

 

“Lai arī šogad Mātes diena aizvadīta neparastā gaisotnē, mums visiem šis ir ne tikai pārdomu, bet arī iespēju laiks – palīdzēt līdzcilvēkiem, dalīties labestībā, uzmundrināt un pateikt paldies. Katrs no mums šos svētku sagaida ar citādām izjūtām, tomēr ikviena sieviete, kas veltījusi savas rūpes bērniem, šajā dienā ir pelnījusi justies novērtēta un mīlēta. Un tieši šo sajūtu mēs ar dāvinājuma palīdzību vēlējāmies nodot tālāk arī seniorēm reģionos,” komentē interneta veikala Barbora vadītāja Sanita Bērziņa.

  • Barbora ar pārtikas dāvinājumu sveic 500 reģionālo pansionātu iedzīvotājas Mātes dienā

Kategorijas: Sabiedrība;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv