Diskusija par sociālo tīklu un mākslīgā intelekta ietekmi uz jauniešiem.

  • Diskusija par sociālo tīklu un mākslīgā intelekta ietekmi uz jauniešiem.

Publicēts: 14:54 22.02.2021 Pievieno notikumu

2021.gada 26.februārī plkst. 18:00 RTU Rīgas Biznesa skola, sadarbībā ar Austral universitāti Intermedia Consulting un Āgenskalna Studentu viesnīcu, ielūdz Jūs uz virtuālo diskusiju par sociālo tīklu un mākslīgā intelekta tagadnes un nākotnes ietekmi uz jauniešiem.

Šī tēma, nenoliedzami, laikā, kad notiek diskusijas par iedzīvotāju digitalizācijas prasmju attīstību, ik dienas paliek arvien aktuālāka un jautā pēc iespējamajiem risinājumiem. Diskusijā piedalīsies piecu valstu starptautiski atzīti jomu eksperti, kas nodrošinās globālo perspektīvu gan no tehnoloģiskās, gan izglītības un mentālās veselības perspektīvas.

Diskusijas laikā, kuru vadīs RTU Rīgas Biznesa skolas direktora vietnieks Klaudio Rivera, tiks iztirzātas dažādas tēmas, kā piemēram, sociālo tīklu un ar intelektu uzlaboto risinājumu ietekme uz jauniešu attīstību; Sociālo tīklu nākotne, kā arī veselīga jaunatnes izaugsme sociālo mediju laikmetā.

Diskusija notiks angļu valodā. Tās programma un dalībnieku saraksts ir atrodas zemāk esošajā pielikumā. Pasākuma tiešsaiste: https://www.facebook.com/RigaBusinessSchool


Informāciju sagatavoja RTU Rīgas Biznesa skolas asociētais profesors, bakalaura programmas direktors un pasniedzējs.Kategorijas: Sabiedrība;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv