Pašmāju e-veikalu klāstu papildina jauna iepirkšanās vietne ar ātru pārtikas preču piegādi līdz mājas durvīm

Опубликовано: 20:40 17.06.2020 Добавить cобытия

Laikā, kad visā valstī tika izsludināts ārkārtas stāvoklis un noteikti pulcēšanās ierobežojumi, īpaši aktuāla kļuva tiešsaistes iepirkšanās, kas ļauj ērti iegādāties ikdienai nepieciešamās preces, neizejot no mājām. Līdz ar strauji augošo un aizvien stabilo pieprasījumu pēc pārtikas un saimniecības precēm pēdējo mēnešu laikā būtiski palielinājies jaunu tirgus spēlētāju skaits, sniedzot iespēju iepirkties attālināti un saņemt pasūtītos produktus ar piegādi līdz pat mājas durvīm. Viens no šādiem pārtikas preču interneta veikaliem ir arī Partikasprodukti.lv, kas piedāvā plašu iecienītāko produktu klāstu un ātru bezkontakta kurjerpiegādi Rīgā un Rīgas rajonā. Pārtikasprodukti.lv ir viens no pirmajiem pašmāju uzņēmuma “MĀJA” projektiem Latvijā, ko jau drīzumā plānots papildināt, piedāvājot iedzīvotājiem ko vēl nebijušu ātrās ēdināšanas segmentā.

 

No citiem pārtikas un saimniecības preču interneta veikaliem Partikasprodukti.lv atšķiras ar tā konkurētspējīgajām cenām un daudzveidīgo produktu sortimentu, kas pieejams vienuviet. Līdzās svaigiem augļiem un dārzeņiem, maizes izstrādājumiem, kā arī piena, gaļas un zivju produktiem plašā klāstā atrodama arī iepakota pārtika, pārtika bērniem, tēja un kafija, bezalkoholiskie dzērieni un mājdzīvnieku produkti. Turklāt vēl bez populārāko un iecienītāko pašmāju un ārzemju zīmolu pārtikas precēm e-veikalā pieejamas arī kvalitatīvas mājsaimniecības un higiēnas preces, ko iedzīvotāji šobrīd iegādājas teju tikpat bieži cik pārtikas produktus. Tiešsaistes veikala klāstā pieejamais preču sortiments tiek piegādāts no vietējiem un ārvalstu ražotājiem, garantējot, ka produkti vienmēr ir svaigi un rūpīgi safasēti. Visas preces ir sagrupētas pa produktu kategorijām, kas iepirkšanos procesu padara vēl ātrāku un ērtāku, turklāt dažādām iecienītām precēm regulāri tiek piemērotas atlaides.

 

Arī pirkuma noformēšana ir pavisam vienkārša – pēc izvēlēto produktu pievienošanas grozam atliek tikai izvēlēties piegādes laiku un veikt pasūtījuma apmaksu, izmantojot interneta bankas norēķinu sistēmu. Ja pasūtījums tiek veikts no rīta līdz plkst. 11.00, tā piegādi līdz norādītajai adresei iespējams saņemt jau tajā pašā dienā, negaidot savu rindu vairāku dienu garumā. Bet, ja pasūtījums pieteikts pēcpusdienā, tad tā piegāde tiek veikta nākamās darba dienas laikā. Būtiski, ka visi pasūtījumi tiek komplektēti tieši piegādes dienā, garantējot izvēlēto preču pieejamību un augstākajiem standartiem atbilstošus pārtikas produktu derīguma termiņus. Minimālā pasūtījuma summa Partikasprodukti.lv e-veikalā ir 18.99, bet piegādes cena ir sākot no 3.49, turklāt visiem pasūtījumiem, kuru summa pārsniedz 39.99, tiek nodrošināta bezmaksas piegāde. Inovatīvs un ērts jaunums ir arī viedtālruņu risinājums “Veikals kabatā”, kas ļauj ātri piekļūt interneta veikala piedāvājumam aplikācijas formātā un veikt pasūtījumu ar vien pāris klikšķiem no jebkuras atrašanās vietas.

 

“Ideja par pārtikas un saimniecības preču e-veikalu ar piegādi un mājām un birojiem radās, sekojot tirgus aizvien augušajam pieprasījumam un liekot lietā mūsu ilggadējo pieredzi pārtikas nozarē. Tā kā abi ar mūsdienu tehnoloģijām esam uz “tu”, šis šķita tikai loģisks solis. Aktīvi strādājam pie tā, lai ik nedēļu papildinātu un paplašinātu Partikasprodukti.lv preču sortimentu, turklāt uz citu līdzīgu e-veikalu fona atšķiramies ar zemāku minimālā groza summu, piegādes ātrumu, īpašām akcijām, kā arī ar iespēju izveidot savu iepirkumu sarakstu un iepirkties ātri un ērti, izmantojot viedtālruni. Ticam, ka arī pašreizējās konkurences apstākļos tirgū aizvien ir vieta jauniem spēlētājiem, kas klientu ērtību liek pirmajā vietā,“ komentē uzņēmēji, interneta veikala Partikasprodukti.lv dibinātāji Kaspars un Kristers Gulbji.

  • Pašmāju e-veikalu klāstu papildina jauna iepirkšanās vietne ar ātru pārtikas preču piegādi līdz mājas durvīm

Категории: Oбщество;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv