Atpūtas parks „Ozolkalns” Pievieno objektu

Ozolkalna slēpošanas trases ir vienas no garākajām Latvijā. 3 no tām sasniedz 500 metru garumu. Kopā ir 4 pastāvīgās trases un borderkrosa un free-ride trase, kuras tiek izveidotas, ja ir labvēlīgi laika apstākļi. Kompleksā darbojas krēslu un divi enkurveida pacēlāji, kas ļauj slēpot un snovot bez rindām. Savas izklaides ir pieejamas katra sezonā, apmeklētajiem jāseko līdzi un jāizvēlas sev interesantākā. Tiem, kuri nekad šeit nav bijuši un nezina, ko labāk darīt, palīdzēs pieredzējuši instruktori. Pirms došanās trasēs apmeklētājiem obligāti jānoslēdz Piedzīvojumu parka lietošanas līgums un jāiziet apmācību trase. Instruktors apmācību laikā izskaidros drošības noteikumus un parādīs, kā lietot drošības jostu.

Ļoti populārs ir Ozolkalna piedzīvojumu parks „Supervāvere” ar vairāk nekā 60 atrakcijām – gaisa virvju ceļiem un šķēršļiem, nobraucieniem pa trosēm un brīvajiem kritieniem. Parks atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā, tāpēc skati, kas paveras acīm, bieži vien liek aizrauties elpai. Turklāt atrakciju drošības stiprinājumi veidoti tā, lai nebojātu kokus. Troses, virves un koka platformas projektētas tā, lai pēc iespējas saglabātu apmeklētājiem dabisko parka ainavu.

Parkā ir vairākas trases, atbilstoši katra spējām un prasmēm: bērnu un iesildīšanās trase bērniem no 6 gadu vecuma un tiem, kuri vēlas apgūt iemaņas grūtākajām trasēm. Fitnesa trase pēc grūtības pakāpes ir nākamā, šķēršļi jau sarežģītāki un augstāk no zemes, savukārt Piedzīvojumu trase ar 25 šķēršļiem paredzēta tiem, kuri gatavi parādīt savus izveicību un drosmi 1200 m garā šķēršļu joslā.

 Nopērkot biļeti, apmeklētāji atrakcijas var baudīt 3 stundu garumā. Ar to pietiek, lai izietu visas trases un kādu pat atkārtoti.

Atrakciju parks „Supervāvere” izejams ne tikai dienā, bet arī naktī – īpašajās Jāņtārpiņu naktīs. Jāatceras, ka grupā jābūt vismaz 8 personām. Par papildus samaksu pirms vai pēc atrakciju iziešanas apmeklētāji var sildīties pie ugunskura un cept desiņas vai palikt nakšņot Ozolkalna kempingā teltīs vai namiņos. Telšu vieta ir gana plaša pat 30 teltīm. Pieejama koplietošanas nojume, galdi, vairākas ugunskura vietas, arī elektrība.

Gaujas krastā atrodas Ozolkalna kempings ar 6 mājīgiem namiņiem, katrs 4–5 personām. Meža mājā ir 10 guļvietas. Interesenti pēc vai pirms aktivitātēm var izmantot Ozolkalna pirti. Saunā vienlaicīgi var atrasties līdz 8 cilvēkiem, taču siltā laikā izmantojama arī plašā terase, kur var klāt galdus līdz pat 20 personām. Ozolkalna atpūtas parks sniegs atpūtas un izklaides iespējas ikvienam, kuram ir pa prātam āra aktivitātes un reibinošas emocijas!

  • Atpūtas parks „Ozolkalns”

  • Atpūtas parks „Ozolkalns”

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: "Saulkrasti", Drabešu pagasts, Cēsu novads

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv