Centra sporta un rotaļu kvartāls Pievieno objektu

Rīgas centra sporta kvartāls apvieno sevī gan bērnu atpūtas un rotaļu laukumu, gan sporta spēļu laukumus. Bērnu rotaļlaukumā ir visdažādākās iekārtas un elementi jebkura vecuma bērniem. Lai visu padarītu aizraujošāku, laukums nav vienkārši elementu izkārtojums – ieskatoties var pamanīt, ka krāsots asfalts un laukuma gumijas segums nokrāsots brūni zilos torņos, norādot uz Daugavu, kas plūst cauri Vecrīgai, kamēr rotaļu iekārtas vizuāli atgādina zināmas Vecrīgas ēkas, piemēram, kaķu namu, Doma baznīcu, torņus u.c. Daugava pat ir sala un pietauvots kuģis.

Turpat ir laukums aktīvākām nodarbēm, piemēram, basketbolam un volejbolam. Ir arī braukšanas trases, kur braukt ar velosipēdu, skrituļslidām, skrituļdēli, vai skrejriteni. Arī trases braucēji var izvēlēties pēc vecuma un prasmēm.

Galdiņi pingpongam gaida spēlētājus, bet laukumam gar malām ir soliņi vecākiem vai nogurušajiem kvartāla apmeklētājiem. Rotaļlaukuma pusē (turklāt pie uzkrāsotās Daugavas) ir bruģī iestrādāta strūklaka, starp kuras šļakatām vasarā var atveldzēties un atspirgt.

Kvartāls atvērts katru dienu, nākt var gan vecāki ar bērniem, gan jebkurš, kuru interesē rotaļas vai sporta spēles.

  • Centra sporta un rotaļu kvartāls

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Rīgā, Starp Krišjāņa Barona Čaka ielām pretī Daugavas sporta namam.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv