Usmas ezera atpūtas namiņi Pievieno objektu

Usmas Bebru māja un Gulbju māja atrodas Usmas ezerā dažus metrus no krasta pretī Moricsalai. Bebru māja ārēji veidota no zariem ar lielu logu uz ezeru, kas ļauj izbaudīt skatu jebkurā diennakts laikā un jebkādos laikapstākļos. Mājiņai ir platforma, kur var sauļoties, makšķerēt vai vienkārši atpūsties. Mājiņā ir elektrība, WC, trauki un nepieciešamie priekšmeti, kā arī krāsniņa vēsam laikam.

Maksimālais viesu skaits: 4.

Gulbju māja ir veidota kā balts gulbis un interjers iekārtots atbilstoši balts un, pūkains. Turpat netālu ir vēl viena mājiņa, dēvēta par Usmas Zaķīšu pirtiņu – neliels, ieapaļš namiņš ar zaķa ausīm. Mājiņās var nokļūt ar laivu. Uz Bebru mājiņu var aiziet pa laipu, bet laikā, kad ūdens līmenis ir zems, var arī aizbrist. Namiņu var palaist talāk ezerā (piesienot virvē pie laipas), lai neviens jūs nevarētu iztraucēt.

Mājiņas ir ezerā blakus Elkraga dabas takai, dažu minūšu attālumā no pludmales un Usmas muižas, kur atrodas viesnīca ar restorānu, kurā garšīgi paēst. Turpat ir arī skatu tornis un ugunskura un grila vieta.

Šie atpūtas namiņi īpaši patiks pāriem, jo atrodas vietā, kur neviens jūs netraucēs, un būs iespēja baudīt klusu, laimīgu divvientulību.

  • Usmas ezera atpūtas namiņi

  • Usmas ezera atpūtas namiņi

  • Usmas ezera atpūtas namiņi

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Usma, Usmas pagasts, Usmas ezers

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv