VEF kvartāls Pievieno objektu

VEF kvartāls ir radoša vieta, kur apvienojas biznesa telpas ar izklaides iespējām. Šeit var rīkot konferences, izstādes, balles, tirdziņus un citus pasākumus. Kvartāls atrodas starp Bērzaunes, Ieriķu, Brīvības un Ūnijas ielām viegli sasniedzamā vietā gan ar sabiedrisko, gan personisko transportu.

VEF kvartāls ticis labiekārtots  un atjaunots, un strauji iemantojis popularitāti. Šeit atrodas jau vairāki biroji un uzņēmumi, kuri rada kvartālā daudzveidīgu visi.

Sava vieta šeit ir arī izklaidei, un kvartāla daudzveidība ļauj pasākumus rīkot gan iekštelpās, gan ārpus tām. Šeit ir VEF kamerzāle Spīdola – mūsdienīga, daudzfunkcionāla, atvērta telpa nomai koncertiem, jaunrades pasākumiem, izrādēm, izstādēm, kino vakariem, auto prezentācijām, konferencēm, semināriem, skatēm un saviesīgiem pasākumiem.

VEF mansards divos stāvos labbūtības telpa nomai prezentācijām, semināriem un radošiem notikumiem.

VEF vasarnīca dažādiem pasākumiem un konferencēm, VEF paviljons līdz ar āra zonu, VEF promenāde, kas piemērota brīvdabas pasākumiem –  festivāliem, koncertiem, tirdziņiem, uzņēmumu ballītēm u.c. Šeit iespējams organizēt privātus un publiskus pasākumus līdz pat 3000 cilvēku lielai auditorijai.

Uzzini par pasākumiem vai sarīko tādu pats, un VEF kvartāls visus viesmīlīgi uzņems!

  • VEF kvartāls

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Starp Bērzaunes, Ieriķu, Brīvības un Ūnijas ielām.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv