Augstvērtīga sausā suņu barība - kā to pareizi izvēlēties?

  • Augstvērtīga sausā suņu barība - kā to pareizi izvēlēties?

Publicēts: 14:28 13.12.2023 Pievieno notikumu

Suņu barība ir viens no svarīgākajiem aspektiem, rūpējoties par viņa veselību un labsajūtu. Pareiza barība ne tikai nodrošinās sunim nepieciešamo enerģijas daudzumu, bet arī labvēlīgi ietekmēs viņa imūnsistēmu un ādas un kažoka stāvokli. Viena no svarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, izvēloties suņu barību, ir gaļas saturs sausajā suņu barībā. Šajā rakstā es apspriedīšu, kāpēc sausā suņu barība ar augstu gaļas saturu ir tik svarīga, kādi faktori jāņem vērā, izvēloties suņu barību, kā lasīt un interpretēt suņu barības etiķetes, no kādām sastāvdaļām jāizvairās, populārākā sausā suņu barība ar augstu gaļas saturu, kā izvēlēties piemērotāko sauso suņu barību savam sunim, ņemot vērā suņa vecumu un šķirni, kā iegādāties sauso suņu barību ar augstu gaļas saturu zooveikalā, kā pāriet uz jaunu sausās suņu barības diētu un kādas priekšrocības sniedz sausā suņu barība ar augstu gaļas saturu.


Gaļas nozīme suņa uzturā

Gaļa ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām suņa uzturā. Suņi ir gaļēdāji, kas nozīmē, ka to gremošanas sistēma ir pielāgota gaļas un dzīvnieku izcelsmes produktu pārstrādei. Tāpēc jūsu mīluļa veselībai un labsajūtai ir ļoti svarīgi barot ar sauso barību ar augstu gaļas saturu. Gaļa nodrošina suni ne tikai ar olbaltumvielām, bet arī ar taukiem, aminoskābēm, vitamīniem un minerālvielām. Sausā suņu barība ar augstu gaļas saturu nodrošina jūsu suni ar pilnvērtīgām olbaltumvielām un citām barības vielām, kas tam nepieciešamas, lai saglabātu veselību un fizisko formu.

Faktori, kas jāņem vērā, izvēloties sauso suņu barību

Kad jāizvēlās sausā suņu barība, jāņem vērā vairāki faktori. Pirmkārt, pievērsiet uzmanību gaļas saturam barībā. Lielā daudzuma gaļas sausai suņu barībai vajadzētu saturēt vismaz 60 % gaļas. Jāpievērš uzmanība arī barībai pievienotajām sastāvdaļām, piemēram, graudaugiem, dārzeņiem un augļiem. Kvalitatīvai sausai suņu barībai vajadzētu saturēt tikai nelielu daudzumu graudu vai vispār nesaturēt graudus, jo suņi tos nespēj sagremot tik labi kā cilvēki. Jāizvairās arī no barības, kas satur mākslīgās krāsvielas, konservantus un citas kaitīgas piedevas.