14.12.2016. Sākusies pieteikšanās 2017. gada “ Sieviešu dienas rallijam”

  • 14.12.2016.   Sākusies pieteikšanās 2017. gada “ Sieviešu dienas rallijam”

Publicēts: 10:40 23.12.2016 Pievieno notikumu
Šodien, 14.decembrī, sākas pieteikšanās jau par tradīciju kļuvušajam “Sieviešu dienas rallijam”, kurš nākamā gada 4. martā atkal pulcēs vairākus tūkstošus daiļās dzimuma pārstāvju uz aizrautīgu braukšanas piedzīvojumu. Tas būs jau devītais šāda veida pasākums pēc kārtas, kam ik gadu dāmas rūpīgi gatavojas,  padomājot par vienotu komandas un rūpējoties arī par spēkrata noformējumu. Lai “Sieviešu dienas ralliju” padarītu citādāku, arī šogad tā starts tiks dots divu Latviju reģionu pilsētās - Austrumos un Rietumos. Savukārt rallija finišs ar dažādiem pārsteigumiem vedīs uz galvaspilsētu, kur svinīgajā apbalvošanas ceremonijā katra maršruta uzvarētājekipāža galvenajā balvā saņems ceļojumu uz siltajām zemēm. 

“Sieviešu dienas rallija” dalībnieces abās starta pilsētās vietējie iedzīvotāji var gaidīt ierodamies jau agri no rīta, jo sākums plānots 8:00, kad notiks dalībnieču reģistrēšanās un gatavošanās startam plkst. 10.00. Taktiski plānojot, katrai ekipāžai būs jāizdomā, kā ātrāk nokļūt līdz kontrolpunktiem, tomēr šogad dāmām būs jābūt īpaši vērīgām un atjautīgām. Uzmanību no ierasto kontrolpunktu aktivitāšu izpildes varētu novērst daudzveidīgie papildus uzdevumi un nodarbes, kas sagādās ne mazums spriedzes pārpildītu mirkļu un pozitīvu emociju, jo kas tāds plānots pirmo reizi. Neizpaliks arī Sieviešu dienas rallijam tik raksturīgā orientēšanās pa Latvijas ceļiem, vadoties pēc leģendas. 

Savukārt pēc visu kontrolpunktu atrašanas un veiksmīga finiša astoņos vakarā dalībnieces tiks gaidītas modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”, kur paredzēta “Sieviešu dienas rallija” noslēguma ballīte citādākā formātā. Nemainīga gan paliks tradīcija pasniegt dalībniecēm atbalstītāju sarūpētās pārsteiguma balvas vairāk kā desmit nominācijās, bet pirmo vietu īpašnieces Austrumu un Rietumu maršrutā varēs doties lieliskā ceļojumā uz siltajām zemēm. Pasākuma rīkotāji kārtējo reizi centīsies ralliju padarīt atšķirīgāku, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, un patīkami pārsteigt ikvienu dalībnieci, tajā skaitā tās, kuras rallijā startējušas vairākkārt.   

Lai saglabātu pasākuma kvalitāti, arī šogad ekipāžu skaits ir ierobežots – drīkstēs piedalīties 700 ekipāžas - katrā maršrutā 350.  Pirmās 50 ekipāžas katrā maršrutā var reģistrēties dalībai rallijā par īpašo cenu – 63 EUR. 

Pieteikšanās un plašāka informācija par pasākumu pieejama oficiālajā mājaslapā http://womensdayrally.com/. 

“Sieviešu dienas rallija 2017” oficiālā degvielas uzpildes stacija “Neste Latvija”, partneri: modes un izklaides centrs “Rīga Plaza”, “Nutriless”, “Valdo”, “Tez Tour”.
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv