4 soļi pie mūsdienīgas vannas istabas: padomi pircējiem

 • 4 soļi pie mūsdienīgas vannas istabas: padomi pircējiem

Publicēts: 10:08 02.03.2020 Pievieno notikumu

2020. gadā modernu vannas istabas interjeru atšķir gan santehnikas dizains, gan izvietojums. Plašums un brīva telpa ir ne tikai modes lietas – tās ir arī funkcionālas, ērtas vannas istabas pazīmes. Lielā istabā panākt šādu efektu ir vieglāk, taču arī mazas vannas telpas iespējams modernizēt.


Ikviens santehnikas interneta veikals piedāvā simtiem preču, taču kā atpazīt patiesi modernus risinājumus milzīgā sortimentā? Lasi par modernas vannas istabas noslēpumiem šajā rakstā!

 1. Iebūvējama izlietne

Standarta vannas istabas izlietne tiek iebūvēta pie sienas, taču šādai praksei ir savi mīnusi. Pirmām kārtam, izlietnes forma bieži vien neļauj iestrādāt to cieši sienā, bet spraugas starp santehniku un sienu pamatīgi kaitē kopējam vannas istabas tēlam. Otrkārt, standarta izlietnes izskatās vienveidīgas, tāpēc modernam dizainam labāk izvēlēties citus risinājumus. Mūsdienīga vannas istabas izlietne var būt:


 • iebūvējama virsmā. Šāda izlietne it kā saplūst ar darba virsmu, veidojot vienmērīgu monolītu. Virsmā iebūvējamo izlietni ir vieglāk tīrīt, un tas ir viens no optimāliem variantiem mazām telpām;


 • iebūvējama uz virsmas. Apjomīgas ovāla un taisnstūra izlietnes piešķir vannas istabai retro pieskaņu, bet mūsdienīgas formas un nevainojama santehnikas kvalitāte atbilst 21. gadsimta standartiem.


Izlietni un darba virsmu var iegādāties gan saskanīgās, gan kontrasta krāsās – abos gadījumos rezultāts iepriecinās aci.

 1. Piekaramais tualetes pods

Moderna vannas istaba ir plaša un nepārblīvēta ar santehniku un mēbelēm. Taču kā panākt šādu efektu, ja lielu telpas daļu aizņem tualetes pods? Poda gabarīti ir izaicinājums mazo vannas istabu īpašniekiem, bet arī šo vannas istabas elementu var pielāgot jaunām prasībām.


Pēdējo gadu tendence ir piekarināt, nevis izvietot uz grīdas, gan vannas istabas mēbeles, gan santehniku – arī tualetes podu. Šādam podam nav smagnēja grīdas balsta, jo tas tiek piestiprināts pie sienas. Piekaramie tualetes podi atbrīvo telpu un vizuāli padara to plašāku, kā arī atvieglo grīdas uzkopšanu un higiēnas uzturēšanu labierīcībās.

 1. Grīdas vanna

Mūsdienu dzīvoklī vanna jau nav pašsaprotama lieta, bet relaksējoša pelde pēc darba dienas vai nedēļas nogalē ir svarīga daudziem cilvēkiem. Ja arī Tu esi vannošanās cienītājs, izvēlies vannu uzmanīgi:


 • stūra vannas izskatās grezni, taču tikai plašā telpā. Nelielā vannas istabā tās “apēd” teritoriju un aizēno pārējās interjera detaļas;


 • taisnstūra un ovāla vannas ir piemērotāks risinājums modernam interjeram. Labākam rezultātam izvēlies vannas, kas var novietot tieši uz grīdas, nevis uz kājiņām.

 1. Lakoniska dušas kabīne

Jo mazāk stūru un pacēlumu ir vannas istabā, jo labāk – šis uzstādījums attiecas arī uz dušas kabīnēm. Modernā duškabīnē paliktnis ir teju nemanāms, sienas – plānas un caurspīdīgas. Ultramoderns dizains nav dārgas santehnikas priekšrocība, jo arī lētas duškabīnes tagad pieejamas mūsdienīgās formās.


Masāžas dušas kabīnes vēl joprojām ir apjomīgas, taču tās vērts izvietot tikai plašā telpā. Nelielā vannas istabā labi izskatīsies minimālistiska duškabīne ar stūra sienām. Dušas aizkari modernā vannas istabā gan būs nevietā – tie kontrastē ar tīru formu ģeometriju un sadrumstalo interjera monolīta iespaidu.

Viss, kas vajadzīgs, vienuviet

Mūsdienīga santehnika un vannas istabas piederumi tagad pieejami ne tikai specializētajos veikalos, bet arī internetā. Plašākais santehnikas interneta veikals Baltijā, 1a.lv, piedāvā visas santehnikas kategorijas gan ekonomiskā, gan luksusa cenu segmentā. Pircējiem pieejami vairāki piegādes varianti, līzinga iespējas un ērta preču atlases un salīdzināšanas sistēma.


Ienāc veikala mājaslapā un modernizē savu vannas istabu ar 1a.lv palīdzību!


 • 4 soļi pie mūsdienīgas vannas istabas: padomi pircējiem

 • 4 soļi pie mūsdienīgas vannas istabas: padomi pircējiem

 • 4 soļi pie mūsdienīgas vannas istabas: padomi pircējiem

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv