5 gadījumi, kad piešķirt diplomu

  • 5 gadījumi, kad piešķirt diplomu

Publicēts: 15:34 02.12.2019 Pievieno notikumu

Kas apliecina mūsu īpašos sasniegumus un uzvaras? Kā izteikt atzinību darbiniekiem par kādu īpašu, labi paveiktu darbu vai par pozitīvo attieksmi? Goda raksti, diplomi un atzinības raksti ir veids, kā pateikt paldies, un piešķirt nozīmi gan lielajiem, gan mazajiem panākumiem. Diplomu drukas izpildi var veikt izmantojot dažādas metodes: digitālo, ofseta, sietspiedi, reljefspiedi, kā arī citas. Šajā rakstā apskatīsim 5 gadījumus, kad diploms būtu izcils papildinājums notikumam!

 

Atzinības raksts darbiniekam. Pašvaldībās, valsts iestādēs un uzņēmumos bieži vien ir nepieciešams pateikt paldies darbiniekiem par labi paveiktu darbu, nopietno attieksmi vai sasniegtajiem rezultātiem. Šajā gadījumā atzinības raksti liks darbiniekiem justies novērtētiem un īpašiem. Atzinības rakstu var piešķirt arī cilvēkiem, kuri nesaņem atalgojumu, piemēram, brīvprātīgajiem nevalstiskajās organizācijās. Paldies taču ir jāpasaka!

 

Sertifikāts par prasmēm. Mēdz būt arī nepieciešamība piešķirt lietišķus sertifikātus vai diplomus par iegūtām prasmēm un zināšanām, kā, piemēram, par dalību kādā organizācijas rīkotā izglītojošā seminārā. Mūsdienās ir tik daudz veidu, kā iegūt papildus zināšanas – lekciju cikli, konferences un kursi, un katru reizi dalībniekam ir nepieciešams piešķirt apliecinājumu par šo zināšanu iegūšanu!

 

Goda raksts viesībās un pasākumos. Goda raksts vienmēr piešķir aktivitātei lielāku nozīmi, kā arī motivē dalībniekus būt aktīvākiem. Vai tās ir kāzas, kur viesiem jādemonstrē savas zināšanas par jaunlaulātajiem, vai tas ir saliedēšanas pasākums kompānijā, kur darbiniekiem jāspēlē komandu spēles – goda raksti ar atjautīgām un smieklīgām nominācijām piešķirs pasākumam jautrību!

 

Diplomi bērniem. Bērni piedalās neskaitāmās aktivitātēs, pulciņos, sacensībās, sporta komandās un nometnēs. Bērns vienmēr priecāsies saņemt diplomu par iegūtajiem rezultātiem, vai arī atzinību par dalību. Tas ir apliecinājums, ka ir vērts censties arī turpmāk, un sagādā prieku par iegūto godalgoto vietu!

 

Sertifikāts klientam. Klientam paliks prātā individuāla pieeja un pieredze. Ir daudzi pakalpojumi, kuros klientam varat piešķirt sertifikātu par jūsu pakalpojuma vai produkta iegādi. Piemēram, izmantojot kādu brīvā laika pavadīšanas pieredzi, kā atjautības spēli vai kādu adrenalīna pilnu nodarbi, to padarīsiet īpašāku piešķirot dalībniekam apmeklējuma sertifikātu. Ir jauki saņemt kādu īpašu pateicības rakstu vai produkta autentiskuma apliecinājumu arī tad, ja pircējs iegādājas kādu unikālu preci vai arī ir pastāvīgais klients.

 

Diplomi un atzinības raksti vienmēr sniegs pozitīvas emocijas tā saņēmējam. Vai tas būtu kooperatīva saliedēšanas pasākums, vai atzinība par padarīto darbu, diploms vienmēr būs labākā izvēle!

 

SIA “Dizains un Druka” izveidos jūsu vajadzībām piemērotāko diplomu no dizaina līdz pat drukai. Mūs profesionālie dizaineri radīs radošu un piemērotu risinājumu notikuma mērķiem, izgatavojot diploma, goda raksta vai atzinības raksta dizainu. Mēs palīdzēsim padarīt pasākumu neaizmirstamu!

 

  • 5 gadījumi, kad piešķirt diplomu

  • 5 gadījumi, kad piešķirt diplomu

  • 5 gadījumi, kad piešķirt diplomu

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv