5 ieteikumi veidojot Roll-up stendu

  • 5 ieteikumi veidojot Roll-up stendu

Publicēts: 10:47 19.12.2019 Pievieno notikumu

Roll-up stendi ir lielisks veids kā izcelties un reklamēt sevi potenciālajiem klientiem konkurentu vidū. Roll-up stends ir ērti pārvietojams, ātri uzstādāms un tas ir  izcils informācijas nesējs. Kas ir jāievēro radot roll-up banera dizainu un izstrādi? Šajā rakstā apkoposim 5 lietas, kurām pievērst uzmanību veidojot roll-up stendu.

Roll-up stenda dizains noteikti ir pirmā prioritāte. Roll-up baneris ir rīks, lai piesaistītu klientus, taču lai to izdarītu, stendam tiešām ir jāpiesaista uzmanība. Izmanto krāsas, attēlus, lielus uzrakstus un interesantus dizaina risinājumus. Tu vēlies, lai klients apstātos un tiešām izlasītu un iedziļinātos tavā piedāvājumā! Tavam roll-up stendam jābūt viegli saskatāmam no tāluma un saskaņotam arī ar pārējo uzņēmuma dizainu.

Svarīgs ir uzņēmuma logo novietojums. Vislabāk logo novietot roll-up banera augšpusē. Logo ir jābūt saistošam, lielam un pamanāmam. Pat tad, ja klients nepienāks pie jums, uzņēmuma logo būs palicis viņa atmiņā. Noteikti izmanto augstas kvalitātes attēlus, lai tie nebūtu izplūduši. Roll-up stendam ir jārada vislabākais priekšstats par jūsu piedāvājumu!

Saprotama informācija. Protams, ka mums pašiem ir tik daudz teikt par savu produktu, uzņēmumu un pakalpojumu. Taču roll-up banerī informācijai jābūt pēc iespējas īsākai un konkrētākai. Attēls ir vērts simtiem vārdu. Izmanto to! Noteikti ievēro arī šo likumu – no augšas uz leju, no kreisās uz labo pusi. Šādi klients uztvers informāciju, tāpēc izkārtojumu radi tā, lai viss būtu skaidri saprotams. Uzsver svarīgāko informāciju īpaši izceļot atslēgas vārdus. Izmanto fontu, kas ir vienotā stilā ar uzņēmuma koptēlu, un izvairies no pārlieku maza burtu lieluma izmantošanas!

Roll-up stenda izmantošanas mērķis. Jāpiemin, ka roll-up banera dizains atšķirsies atkarībā no tā mērķauditorijas. Ja tas ir kāds tirdziņš, kur tu centies pārdot savu produktu, tad informācijai jābūt pēc iespējas īsākai, jo tā mērķis ir piesaistīt klientu atnākt un apstāties pie tava stenda. Taču, ja roll-up stendu vēlies uzstādīt ar mērķi izglītot un informēt garāmgājējus vietā, kur viņi varēs apstāties un lasīt tekstu, tad, protams, iekļauj vairāk informācijas!

Izmanto Roll-up baneri  kopā ar citiem reklāmas produktiem. Roll-up stends ir labs reklāmas nesējs, lai piesaistītu uzmanību, taču neizmirsti lietot arī citus reklāmas veidus. Lieto arī materiālus, ko klients var paņemt līdzi – vizītkartes, bukletus, skrejlapas vai arī dāvanas ar kompānijas logo, kā pildspalvas vai grāmatzīmes. Visefektīvākā reklāma radīsies visu produktu kopsummā un tad, ja tā būs klientam prātā paliekoša pozitīva pieredze!

Ja esi sapratis, ka roll-up stends ir tas mārketinga rīks, kurš tev nepieciešamsSIA “Dizains un Druka” palīdzēs radīt visefektīvāko un atbilstošāko stendu tavām vajadzībām! Piedāvājam ne tikai banneru veidošanu, bet arī citu tipogrāfijas un prezentreklāmas produktu radīšanu. Radīsim individuāli piemērotu dizaina risinājumu jebkurām vajadzībām augstā kvalitātē par pieņemamām cenām!

Lai iegūtu vairāk informācijas lūdzam sazināties ar mums e-pastā - info@tipografijas.lv vai zvanot uz numuru - +3712786328 !

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv