Airsoft izklaide

  • Airsoft izklaide

Publicēts: 10:59 10.01.2024 Pievieno notikumu
Airsoft poligons "Zālītes" ir Latvijā lielākā un daudzveidīgākā vieta, kur nodarboties ar taktisko šaušanas sportu un spēlēt airsoft.

Airsofts (airsoft) ir komandu sporta veids jeb militāras simulācijas spēle. Airsoft pamatā lieto kaujas ieroču kopijas, kas šauj ar 6 mm plastmasas lodītēm. No Airsoft šauteņu lodītēm neizdalās krāsa, tādēļ Airsofts ir spēle uz godīgumu, un katram tās dalībniekam pašam ir jākonstatē trāpījums. Airsoft šautenes aprīko ar dažādām papildierīcēm, kā arī komandas parasti izmanto militāra stila taktiku. Spēlētāja komplektā ietilpst Airsoft ierocis, formastērps, aizsargbrilles/maska, cimdi, šalle/lakats un munīcija spēlei. Dodoties uz spēli, ieteicams uzvilkt ērtus apavus.

Airsoft sporta veids ir iespejams gan ka izklaide, gan treniņi vai hobijs. Airsoft var izmantot ka kolektīva saliedēšanās pasākumu, vecpuišu ballītei, arī ģimenēm – katram gan der pašam apsvērt, kāda vecuma bērnam šāda aktīva atpūta piemērota. Pirms tam var izpētīt dažādus spēļu scenārijus un vietas izvēli.

Pirms spēles notiek instruktāža. Ir iespējams piedalīties arī ar savu ekipējumu.

 

Kategorijas: Cits; Izklaide;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv