Alda laivas

  • Alda laivas

Publicēts: 14:23 16.07.2019 Pievieno notikumu

„Alda laivas” piedāvā:

aktīvu atpūtu uz ūdeņiem, iznomājot dažādu veidu laivas un izbaudot gan Gaujas, gan tās  pieteku Raunas un Abula krastu skaistumu, skatu daudzveidību dažādos vienas dienas vai vairāku dienu nobraucienu maršrutos:


Raunas tilts (šoseja) - Jāņarāmis – Lenči 

Piedzīvojumiem un šķēršļiem bagāts nobrauciens pa skaisto Raunas upi līdz Gaujai, un tālāk jau pa Gauju līdz Lenču apmetnei.

Viens no interesantākajiem maršrutiem ir pārgājiens ar kājām  pa Līču – Laņģu klintīm (Liepas pag.). Apmēram 2,5h garš pārgājiens gar vienu no interesantākajām, mazāk zināmajām un garākajām smilšakmens klintīm Gaujas senlejā. Klintis pārsteidz ar savu mežonīgumu, majestātiskumu, neparasto augstumu un garumu. Iespējams ielīst arī kādā no daudzajām alām. Šeit gūsiet neparastu pieredzi .

Tālāk piedzīvojums turpinās laivojot pa Gauju līdz Jāņrāmim vai līdz Cēsīm. Šajā braucienā varēsiet aplūkot majestātiskās Ērgļu klintis Kazu iezi un izbaudīt Gaujas krastu burvīgos skatus.


Makšķernieki var mēģināt izvilināt no upes kādu zivi.


Valmiera - Grīviņi

Jautrs un prieka pilns laivu brauciens pa Gauju cauri Gaujas Nacionālajam parkam. Krastos laivotāju kompāniju pavada Liepas iezis un Sietiņiezis.


Grīviņi - Jāņrāmis - Cēsis

Mierīga laivošana pa Gauju. No laivas skatam paveras Kazu, Ramātu, Ērgļu un Sarkanās klintis.


Grīviņi - Līgatne

Romantisks laivu brauciens pa Gauju. Laivotājus pārsteigs tikai no upes redzamās Kazu, Ramātu, Ērgļu, Sarkanās, Briedīšu un Ķūķu klintis. Pirms sapņainā maršruta beigām, kājas iespējams izlocīt Kvēpenes pilskalnā.


Oliņas - Valmiera - Grīviņi

Aktīvs un iespaidiem bagāts laivu maršruts. Piedzīvojuma sākumā aktīvās atpūtas cienītājus pavada Rāmnieku smilšakmens atsegums, vēlāk jāpārvar Strenču krāces. Tālāk turpinās mierīgs plūdums cauri Gaujas Nacionālajam parkam, kur Gaujas krastos slejas Liepas iezis un Sietiņiezis.


Plācis - A3 ceļa tilts

Piedzīvojumu laivu brauciens ar draugiem vai ģimeni laivošanas sezonas atklāšanai. Braslas upes posms, kurā iespaidus var gūt ne vien no tās skaistuma, bet arī krastos esošajām Mazstraupes un Lielstraupes pilīm, Burtaku klints, Panūta kalna un Avotmuižas klints atsegumiem.


Plācis - Braslas zivju audzētava - Turaida

2 dienu laivu maršruts Braslas un Gaujas ūdeņos. Braslas upes posmā iespējams apskatīt Mazstraupes un Lielstraupes pilis, Burtaku klinti, Panūta kalnu un Avotmuižas klints atsegumus. Laivu braucienu krāsainu padara Aņītes, Varšavu, Melnās, Baltās un Sarkanās klintis līdz posma pēdējos līkumos paveras Turaidas pils torņi.


Ķīšu tilts - Valmiera - Grīviņi

Maģisks un aktīvs 2 dienu laivu maršruts pa Abulu un Gauju. Mazās un līkumotās upes krastos slejas dižkoks – goba. Tālākā ceļā pavada Upmaļu akmens. Iespēja apmeklēt Brenguļu alus darītavu. Mīlas takā satiekas vīrišķīgais Abuls ar skaisto vidzemnieci Gauju. Laivošanas piedzīvojums turpinās Gaujas ūdeņos starp Liepas iezi un Sietiņiezi.


„Alda laivas”piedāvā džādu laivu nomu.


ALBA - 2

Laivā ir vieta 2 pieaugušajiem un vienam bērnam. Laiva piemērota aktīvās atpūtas cienītājiem. Laivai piemīt labas ātruma īpašības. Laivas sēdekļu karkass izgatavots no koka ar auduma sēdvietu.


VISTA

Izturīga, ātra un efektīva HDPE polietilēna smailīte garākiem ceļojumiem. Ārkārtīgi populāra ceļojumu laiva, kas apvieno ātrumu ar stabilitāti un vieglu vadāmību.


ENIGMA

Ideāli piemērota ģimenei, kas atvaļinājumu vēlas pavadīt pie dabas. Nomājot šo laivu vieta tajā pietiks 2 pieaugušajiem un 2 bērniem, kā arī līdzpaņemtajām mantām, vai arī 3 pieaugušajiem.


Kanoe DRAGO 4

Drago ir ģimenes laiva. Liela, plata, stabila. Laivā ir vieta r cilvēkiem + mantām. Vajadzības gadījumā var braukt arī 4 pieaugušie.Laivu  nomas piedāvājumā ietilpst arī Inventārs (airi, drošības vestes, sauso mantu maisui), kā arī ceļinieku un laivu transportu no maršruta sākuma punkata līdz brauciena beigām.

 Ir vieta, kur nobrauciena laikā atstāt personīgās automašīnas. Šeit pat piedāvājam tūristu nojumi, telšu vietas, grilu un ugunskura vietu un bērnu izklaides vietu (šūpoles, kāpšanas sienu, slīdkalniņu).


Mūsu adrese 

„Kadiķi”, Liepas pagasts, Priekuļu novads

Vairāk informācijas mājas lapā: www.aldalaivas.lv

Telef. +371 26554959; +371 29134989

aldalaivas@gmail.com

  • Alda laivas

  • Alda laivas

  • Alda laivas

  • Alda laivas

  • Alda laivas

  • Alda laivas

  • Alda laivas

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv