Angļu valodas apguve Polijā, izstrādājot digitālo spēļu programmu

  • Angļu valodas apguve Polijā, izstrādājot digitālo spēļu programmu

Publicēts: 15:12 26.05.2021 Pievieno notikumu

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” aicina jauniešus, kas ir vecumā no 18 gadiem, iesaistīties starptautiskajā apmācību projektā Polijā “Game on: Gamified Language Learning On a Strictly Inclusive Basis”, kas norisināsies no šā gada 17. līdz 24. jūlijam Lezno pilsētā. Šo apmācību galvenais mērķis ir iesaistīt jaunatnes darbiniekus un jaunatnes līderus no 8 valstīm izglītojošu spēļu un aktivitāšu izstrādē un izveidē, vērstu uz svešvalodas kompetenču uzlabošanu. Šo apmācību laikā tiks izmantoti digitālie un analogie rīki spēļu izstrādē, ar mērķi veicināt jauniešu iespējas, sniedzot noteiktu ieguldījumu jauniešu profesionālajā un personīgajā attīstībā, kā arī veicināt jauniešu izpratni par ksenofobijas un radikalizācijas apkarošanu.

Uzņemošā organizācija ir “Fundacja Centrum Aktywności Twórczej”, kas darbojas Lezno pilsētā, Polijā. Tā veicina neformālās izglītības iespējas jauniešiem un aktīvi darbojas vietējo aktivitāšu īstenošanā un Eiropas vērtību izplatīšanā vietējā sabiedrībā, it īpaši attīstot jauniešos toleranci, atvērtību un cieņu pret cilvēktiesību ievērošanu.

Dalībniekiem, iebraucot Polijā, būs jāuzrāda negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ne vēlāk kā 48 h pirms robežas šķērsošanas. Ja tests netiks veikts, dalībniekiem tiks noteikta karantīna līdz testa veikšanai un negatīva rezultāta uzrādīšanai, ko būs iespējams veikt arī Polijā. Ja dalībnieki ir saņēmuši abas vakcīnas devas pret Covid-19, tiem nebūs jāievēro karantīna.

Ar ceļu saistītās izmaksas, kā arī naktsmītnes un Covid testa izmaksas segts projekta uzņemošā puse “Fundacja Centrum Aktywności Twórczej”.

 

Pieteikšanās līdz šī gada 11. jūnijam, sūtot savu pieteikumu brīvā formā uz e-pastu zepa.dana@inbox.lv, kurā tiek aprakstīta Jūsu vēlme un motivācija iesaistīties un piedalīties projektā.

 

Informāciju sagatavoja:

E.Ivanova

Autors:

rezekne.lv
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv