Ansamblis Tangoriginales aicina atklāt tango un džeza pasauli

  • Ansamblis Tangoriginales aicina atklāt tango un džeza pasauli

Publicēts: 13:42 10.10.2016 Pievieno notikumu
14. oktobrī plkst.20:00 Kaņepes kultūras centrā Skolas ielā 15 uzstāsies jaunais tango-džeza ansamblis Tangoriginales. Programmā dzirdēsiet mūsdienīgas aranžijas un leģendārā nuevo tango komponista Astora Pjacollas šedevru transkripcijas, kā arī slavenu džeza izpildītāju dziesmu apdares un mūsdienu populārās mūzikas hītu kaverversijas. 
Ansambļa dalībnieki ir mūzikas akadēmijas studenti, bet viņu profesionālā pieredze jau ir visnotaļ iespaidīga – starptautisku konkursu laureāti, uzstājušies Latvijas televīzijā, starptautisku festivālu dalībnieki, snieguši solokoncertus. Meistarīgs izpildījums, nevainojama repertuāra izvēle un emocionālā izpildīšanas maniere ieved klausītājus dramatiskajā tango pasaulē, bet dzīvi apliecinošais džezs sniedz pozitīvas emocijas un brīvības sajūtu. 
Tangoriginales sastāvā muzicē: Marks Viļenskis (čells), Savva Zihs (akordeons) un Andris Veinbergs (kontrabass).
Tangoriginales 2014.gadā izveidoja studenti Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kur muzicēšana kameransamblī ir obligāts priekšmets. Tango ansambļa idejas autors ir Marks Viļenskis, atceroties pieredzi televīzijas konkursā “Radīti mūzikai”, kur viņš pirmo reizi izpildīja Astora Pjacollas mūziku. Pirmajā kursā viņš iepazinās ar akordeona spēles virtuozu Savvu Zihu un piesaistīja projektam savu skolasbiedru Andri Veinbergu, vienu no pieprasītākajiem Latvijas kontrabasistiem un vienlaikus rokmūziķi, viņi uzreiz uzsāka darbu pie savas pirmās koncertprogrammas. 
Ieeja koncertā ir simboliska – 1 eiro. 
Informācija par pasākumu facebook: https://www.facebook.com/events/678154242336352/

  • Ansamblis Tangoriginales aicina atklāt tango un džeza pasauli

  • Ansamblis Tangoriginales aicina atklāt tango un džeza pasauli

  • Ansamblis Tangoriginales aicina atklāt tango un džeza pasauli

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv