Aprīlī un maijā būs Spodrības mēnesis

  • Aprīlī un maijā būs Spodrības mēnesis

Publicēts: 11:46 05.04.2022 Pievieno notikumu
No 11. aprīļa līdz 13. maijam Jūrmalas pašvaldība rīko Spodrības mēnesi, kura laikā iedzīvotāji bez maksas varēs nodot lielgabarīta un elektrotehnikas atkritumus. Atkritumu izvešana iepriekš jāpiesaka – pieteikšana no 11. aprīļa līdz 25. aprīlim.
Lielgabarīta un elektrotehnikas atkritumus bez maksas varēs nodot tie Jūrmalas iedzīvotāji, kuriem ir noslēgts līgums ar vides pakalpojumu uzņēmumu SIA “Clean R” par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Piesakot lielgabarīta un elektrotehnikas atkritumu izvešanu, obligāti jānorāda klienta līguma numurs. Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieki varēs individuāli pieteikt savu lielgabarīta atkritumu izvešanu, norādot savu mājas apsaimniekotāju – uzņēmuma nosaukumu.

Kur pieteikt atkritumu izvešanu?

Lielgabarīta un elektrotehnikas atkritumu izvešanas pieteikumus pieņems no 11. aprīļa līdz 25. aprīlim vienotais sadzīves atkritumu apsaimniekotājs Jūrmalas valstspilsētas administratīvajā teritorijā – SIA “Clean R”.

Pieteikumus var pieteikt:

pa tālruni 67111001 (darba laikā);

rakstot uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv;

pašapkalpošanās portālā mans.cleanr.lv sadaļā “Pieteikumi”, izvēloties apakšsadaļu “Akcijas”.

Piesakot atkritumu izvešanu, jānorāda līguma numurs par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, adrese, tālruņa numurs, kā arī atkritumu daudzums un to veids.

Kad izvedīs lielgabarīta atkritumus?

Iepriekš pieteiktos lielgabarīta un elektrotehnikas atkritumus SIA “Clean R” savāks un izvedīs laikā no 26. aprīļa līdz 12. maijam. Atkritumu izvešanu kontrolēs Īpašumu pārvaldes Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa sadarbībā ar pašvaldības policiju, kuras uzdevums ir uzraudzīt neatļautu atkritumu izvietošanu ielu zaļajās zonās.

Kāda veida atkritumus izvedīs?

Lielgabarīta atkritumi ir liela izmēra sadzīves atkritumi, kurus nevar ievietot atkritumu konteinerā, piemēram, nolietots skapītis, gulta, krēsls, matracis, citas mēbeles, to daļas u. tml.

Elektrotehnika ir ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatori, putekļu sūcēji, fēni, gludekļi, kafijas automāti, tosteri, datori, monitori, printeri, televizori, radioaparāti, urbjmašīnas, mobilie tālruņi un citas iekārtas.

Pērnās lapas varēs nodot bez maksas

Papildus šogad no 26. aprīļa līdz 12. maijam iedzīvotājiem tiks nodrošināta iespēja bez maksas nodot savāktās koku lapas. Tās pašiem jānogādā SIA “Clean R” Jūrmalas Klientu apkalpošanas centra teritorijā Fabrikas ielā 11 darbdienās plkst. 8.30–17.00 vai SIA “Clean R” apsaimniekotajā dalīti vākto atkritumu pieņemšanas laukumā Ventspils šosejā 61 pirmdienās plkst. 15.00–19.00, otrdienās, ceturtdienās, sestdienās plkst. 8.00–12.00, trešdienās, piektdienās plkst. 12.00–16.00.

Ja nepieciešams izvest cita veida atkritumus

Ja ir nepieciešamība izvest citus atkritumus, piemēram, būvgružus, bīstamos atkritumus (riepas, šīferis, eļļas) u. tml., aicinām sazināties ar SIA “Clean R”, rakstot uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv vai zvanot pa tālruni 67111001, jo šie atkritumi tiek apsaimniekoti citā veidā un Spodrības mēneša akcijas laikā netiks izvesti bez maksas.

Aicinām iedzīvotājus sakopt savus īpašumus un tiem piegulošās teritorijas!


Kategorijas: Sabiedrība;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv