Atklās iekštelpu BMX ziemas treniņbāzi

  • Atklās iekštelpu BMX ziemas treniņbāzi

Publicēts: 10:46 18.02.2019 Pievieno notikumu

Otrdien, 19.februārī, plkst. 15.30 svinīgi tiks atklāta iekštelpu BMX ziemas treniņbāze un Ventspils 2.vidussolas atremontētā sporta zāle.

Jau kopš 2018.gada sākuma pie Ventspils 2.vidusskolas norisinājās aktīvi būvniecības darbi – tika celta iekštelpu BMX ziemas treniņbāzes jaunbūve. Ir pienācis laiks, kad ēkas būvniecība ir beigusies un to varēs apdzīvot Ventspils Sporta skolas “Spars” riteņbraukšanas sporta veida BMX nodaļas audzēkņi. Reizē ar treniņbāzes būvniecību, Ventspils 2.vidusskolā tika atjaunota sporta zāle un tās palīgtelpas.

Objekts sastāvēja no 2 būvniecības kārtām, kur 1.kārtā atremontēja skolas sporta zāli un tās palīgtelpas projekta “Izglītības iestāžu mācību vides infrastruktūras uzlabošana un materiāltehniskās bāzes pilnveidošana” ietvaros. Sporta zālē tika atjaunots grīdas segums, sienas, logi un durvis, izbūvēta piespiedu vēdināšanas un ugunsgrēka atklāšanas un signalizācijas sistēmas, atjaunots siltummezgls, ūdensvada un kanalizācijas sistēmas, kā arī uzstādīts jauns aprīkojums.

Savukārt 2.būvniecības kārtā blakus Ventspils 2.vidusskolai izbūvēta jauna iekštelpu BMX treniņbāze, kurā jaunie braucēji varēs trenēties sacensībām ziemas laikā. Treniņbāzē atrodas 40 metrus gara trase ar 4 braukšanas celiņiem. Tāpat pieejami pārvietojami trases moduļi, starta estakāde ar starta barjeru un tās pacelšanas mehānismu, kā arī velosipēdu novietošanas statīvi, velosipēdu trenažieri un darba galds velosipēdu remontam.

BMX ziemas treniņbāzes būvdarbu kopējās izmaksas sastāda 952 673 EUR, kas finansēti no Valsts budžeta līdzekļiem. Savukārt Ventspils 2.vidusskolas sporta zāles izmaksas sastāda 312 147 EUR. Būvniecības darbus veica būvniecības firma SIA “Venttermo”.

Kategorijas: Cits; Sports;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv