Atpūta visai ģimenei Latvijā – 9 interesanti zoodārzi

  • Atpūta visai ģimenei Latvijā – 9 interesanti zoodārzi

Publicēts: 20:53 12.05.2022 Pievieno notikumu

Daudzi meklē, kur Latvijā atpūsties ar visu ģimeni! Tāpēc ņemiet līdzi bērnus vai draugus un dodieties uz zoodārziem: baudiet kopā dabu, apskatiet un pabarojiet dzīvniekus, uzņemiet lieliskas fotogrāfijas. Iesakām vietas, kur pavadīt neaizmirstamu atpūtu visai ģimenei Latvijā!

Mini zoodārzs "Brieži"

Mini zoo "Brieži" aicina pavadīt brīnišķīgu dienu zoodārzā "Brieži", kas atrodas netālu no Rīgas. Mini zoodārzā ir vairāku veidu putni, piemēram, zosis, pīles, vistas, fazāni un pāvi. Parkā dzīvo arī truši, jūrascūciņas, vāveres, jenoti, holandiešu pigmeju kazas, aitas, Šetlendas poniji, dambrieži un daudzi citi dzīvnieki. Parkā ir arī piknika vieta, kur var baudīt saulainu dienu un atpūsties kopā ar ģimeni. Brīvdienās bērni var vizināties ar poniju vai ēzeli. Zoodārzs aicina piedalīties arī dzīvnieka barošanā. Barot dzīvniekus var tikai ar pārtiku no parka.

Bērniem no 4 gadu vecuma un skolēniem - 3 eiro. Pieaugušajiem 5 eiro. Ģimenes biļete 12 eiro. Par papildus samaksu iespējams pasūtīt arī bārbekjū un barību, ar ko pabarot dzīvniekus.

Saurieši, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130

Sazināties ar parku var pa tālruni +371 22005519

Parks “Raksi”

Pastaiga pa zoodārzu svaigā gaisā 7 hektāru plašā teritorijā. Brīvdabas zoodārzā "Rakši" apskatāmi vairāk nekā 100 dzīvnieki – kamieļi, lamas, alpakas, kazas, ēzeļi un truši, kurus var arī pabarot.

Bērniem no 2 līdz 6 gadiem maksās 5 eiro, skolēniem un pieaugušajiem 7 eiro. Cenā iekļauts zoodārza apmeklējums, piknika vieta un batuts bērniem.

Amatas nov., Drabešu pag., LV – 4101.

Sazināties ar parku var pa tālruņa numuru +371 20009097

Rīgas Zooloģiskais dārzs

Rīgas zoodārzs nav liels, bet mājīgs un kompakts. Tajā daudz interesantu dzīvnieku – žirafes, zebras, kamieļi, kažokādas roņi, lauvu ģimene, pingvīni, lemuri, pūces un daudzi citi. Ir arī tropu māja, kurā var redzēt daudzus tropu dzīvniekus un kukaiņus. Var noskatīties roņu šovus, var arī redzēt, kā tiek baroti dažādi dzīvnieki, piemēram, žirafes, stirnas, roņi, krokodili un citi Rīgas Zooloģiskā dārza iemītnieki.