Auto vēstures pārbaude pēc vin koda, pārbaudīt lietota auto nobraukumu

  • Auto vēstures pārbaude pēc vin koda, pārbaudīt lietota auto nobraukumu

Publicēts: 09:56 21.01.2020 Pievieno notikumu

Visa informācija par auto vienā pārskatā

 

No kā mēs visvairāk baidāmies, gribot pirkt lietotu automašīnu (https://nordlizings.lv/auto-lizinga-pieteikums/ ) ? Protams, iegādāties auto ar nepatiesu nobraukumu, aizdzītu transportlīdzekli vai automašīnu, kas jau ir paspējusi iekļūt avārijā!

Negodprātīgi pārdevēji, precīzāk sakot, krāpnieki, nelaiž garām iespēju, lai pārdotu jums tādu auto, kam pavisam drīz būs nepieciešams dārgs kapitālais remonts. Un tiklīdz jūs iegādājaties no pirmā skata pievilcīgu auto, pavisam drīz jums uzglūnēs virkne sīkāki un lielāki remonti. Bet vēl sliktāk, ja noskaidrosies, ka iegādātais transportlīdzeklis ir uzskaitē kā zagts!

Kā rīkoties, lai nenonāktu šādā nepatīkamā situācijā un nepazaudētu savus ietaupījumus? Lai pārbaudītu visus galvenos automašīnas parametrus, tika izstrādāts CSDD kopējais reģistrs, kas ietver pilnīgi visas automašīnas, kuras reģistrētas LR teritorijā. Auto uzskaite notiek samērā vienkārši – ar VIN koda palīdzību, kas nekļūdīgi identificē jebkuru automašīnu un sniedz jums detalizētu tās vēsturi. 

 

Kur pasūtīt automašīnas pārbaudi pēc VIN koda?

 

Pirms izšķirsieties par auto iegādi, jums būs 3 veidi, kā pārbaudīt savas nākamās automašīnas vēsturi pēc VIN koda:

1.    Pirmkārt, detalizētu informāciju par automašīnu un tās vēsturi var uzzināt CSDD tīmekļa vietnē bez maksas. Tomēr arī šajā tīmekļa vietnē jau ir parādījušies maksas pakalpojumi un pielikumi, kas sniedz jums informāciju par automašīnas reālo nobraukumu, tās tehnisko stāvokli dažādos laika periodos, tehniskās apskates rezultātiem u.t.t. Šos pakalpojumus var uzskatīt par maksas pakalpojumiem tikai nosacīti, jo viena pārskata cena ir tikai daži eiro, toties vajadzīgo informāciju jūs saņemsiet sev ērtā veidā, piemēram, ar SMS ziņojuma palīdzību.  

2.       Pārskati par automašīnu autoDNA datu bāzē. Šeit jūs varēsiet sameklēt gandrīz jebkuru transportlīdzekli, kas reģistrēts LR teritorijā vai ir nesen atdzīts no ASV vai Eiropas. Lai saņemtu detalizētu pārskatu par automašīnu, jums ir tikai jāievada VIN numurs attiecīgajā laukā tīmekļa vietnē. Pēc tam uz ekrāna parādīsies detalizēta informācija par nobraukumu, avārijām, komplektāciju un iespējamo auto pāraprīkošanu. Tāpat atskaite pēc VIN koda autoDNA tīmekļa vietnē pārbaudīs, vai automašīna nav zagta. Protams, šādi maksas pārskati aptver lielāku informācijas apjomu nekā bezmaksas CSDD pārskati, tāpēc, samaksājot nelielu komisijas maksu, jūs par automašīnu uzzināsiet pilnīgi visu.

3.    Kredītu un līzinga kompānijas, kam ir savi autoparki, tādas kā, piemēram, Nord Auto Līzings, arī sniedz jebkuru informāciju par jūs interesējošo automašīnu, piedāvājot pārskatu no kopējās datu bāzes. Šīs kompānijas par savām automašīnām zina pilnīgi visu, tāpēc to transportlīdzekļi atšķiras ar paaugstinātu juridiskās tīrības līmeni. Izvēloties automašīnu no līzinga kompāniju piedāvājuma, jūs varat būt pārliecināts, ka saņemsiet transportlīdzekli labā tehniskā stāvoklī un kas nebūs meklēšanā. Šādu pārskatu izveidošana ir līzinga kompāniju standarta pakalpojums, par kuru jums, iespējams, nenāksies maksāt.

 

Kāpēc noteikti jāpārbauda automašīnas vēsture?

 

Visiem ir zināms, kas ir VIN kods, un cik precīzi tas identificē katru automašīnu, tieši tāpēc šis numurs ir kļuvis par galveno instrumentu, lai atklātu šādu informāciju:

·         Odometra rādītāju izmaiņas. Zinot konkrēta auto VIN kodu, jūs varēsiet atrast odometra rādītājus dažādos laika periodos – katrā tehniskajā apskatē. Lai pieķertu pārdevēju melos vai otrādi – apstiprinātu tā vārdus, jums ir jāsalīdzina dati, kas šobrīd redzami uz odometra, ar iepriekšējo gadu rādītājiem, kas redzami pārskatā.

·         Avārijas un ceļu satiksmes negadījumi. Tā ir tā informācija, kas negatīvi ietekmēs auto reputāciju, tāpēc pārdevējs (lai nezaudētu naudu) mēģinās noslēpt no jums šādas situācijas. Bet auto vēstures pārbaude pēc VIN koda neļaus jūs piemānīt – autoDNA pārskats sniegs jums visu avāriju datumus un pat cietušās automašīnas fotogrāfiju.

·         Zādzība. Tas ir pats sliktākais, ar ko var beigties lietota auto iegāde. autoDNA pārskatā pēc VIN koda ar jums tas nenotiks – ja automašīna ir uzskaitē kā zagta, datu bāze uzreiz jums par to paziņos.

·         Pāraprīkošana. autoDNA sniegs jums pilnu informāciju par visu aprīkojumu, ko sākotnēji uzstādījusi rūpnīca. Ja iegādes brīdī automašīnai daudzas detaļas un mezgli tikuši nomainīti pret neoriģināliem analogiem – jūs iegūstat tiesības uz labu atlaidi.

 

Kā uzzināt iepatikušās automašīnas VIN kodu?

 

Pirmkārt, jāatzīmē, ka pārdevējs, kas neko neslēpj no jums, labprāt pats sniegs jums transportlīdzekļa VIN kodu: ļoti bieži varam redzēt šos numurus interneta sludinājumos. Otrkārt, ja auto jūs patiešām ir ieinteresējis, tad pārdevējam pēc pirmā pieprasījuma ir jāsniedz jums pilns savas automašīnas VIN kods. Ja īpašnieks nav ar mieru atklāt šo informāciju, jums ir jābūt gataviem nepatīkamiem pārsteigumiem.

Patstāvīgi apskatīties VIN kodu iespējams automašīnas reģistrācijas apliecībā. Šo numuru var redzēt arī uz pašas automašīnas, precīzāk, uz dažām tās daļām, piemēram: uz šasijas plāksnes, kas piestiprināta auto korpusa iekšpusē; pie labā priekšējā sēdekļa; uz priekšējā stikla; uz priekšējā statņa; motora nodalījumā rāmja labajā pusē pa labi no stūres u.t.t. Katrā auto modelī VIN kodam ir savas izvietojuma vietas, tāpēc jums jau iepriekš ir jāzina, kur tieši automašīnā iespējams atrast šo numuru. 

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv