Baneri kā efektīvs komunikācijas līdzeklis

Publicēts: 12:24 20.11.2019 Pievieno notikumu

Baneri ir viens no ilgtspējīgākajiem reklāmas risinājumiem! Tos iespējams lietot gan iekštelpās, gan ārā  - dažāda veida un formāta risinājumos. Baneri ir lielformāta digitāla druka - tie ir viegli pārvietojami, izturīgi un pamanāmi.


Digitālās drukas īpaša priekšrocība ir produkta daudzpusība un ilgtspēja. Ja baneris paredzēts āra apstākļiem, to iespējams veidot noturīgu gan pret mitrumu, gan pret UV starojumuBaneri tiek lietoti kā vides reklāma un, kad tos stratēģiski novieto, tie vienmēr piesaista auditorijas uzmanību - vai tas ir pasākumu, vai īpašu akciju reklamēšanai. Īpaši efektīvus banerus padara arī to redzamība, augtās kvalitātes krāsas un spilgtums, kas tos padara vienlīdz labi saskatāmus gan dienasgaismā, gan nakts pilsētas izgaismojumā naktī.


Baneru veids ir atkarīgs no tā pielietojuma un uzstādīšanas vietas. Gadījumā, ja tas ir nepieciešams gaismas reklāmas uzstādīšanai, ir jālieto speciāli piemērots backlit baneris. Šāda materiāla lielformāta druka nodrošinās, ka attēls, kas izgaismots no aizmugures, būs skaidri redzams, salasāms, košās krāsās un paspilgtinās koptēla iespaidu. Gaismas reklāma ir viens no visefektīvākajiem vides reklāmas veidiem, un ja to izmanto, ir gudri pārliecināties par vislabāk piemēroto risinājumu jūsu vajadzībām!


Baneru funkcija gan nebeidzas tikai pie reklāmas iespējām. PVC banerus var lietot arī praktiskas nepieciešamības vajadzībām – lai sniegtu informāciju, vai kā brīdinājumu. Piemēram, izplatīta šāda veida lielformāta drukas funkcija ir celtniecības žogu baneri, kuru gadījumā parasti lieto sietveida baneri, lai mazinātu vēja spiedienu. To vieglā lietojamība, izturība un funkcionalitāte padara tos par vislabākajiem šādas informācijas nesējiem – vai tas tiek lietots masveida pasākumos, brīdinājuma uzstādīšanas gadījumos, vai arī kā liela izmēra reklāma.


Īpaši efektīvi banerus var lietot izstāžu vai tirdziņu stendos. Blockout materiāla baneri ir pārklāti ar īpašu necaurspīdīgu slāni un tie ir piemēroti lietošanai arī Roll-Up stendos. Lielformāta druka, kas piemērota uzstādīšanai stendos, ir īpaši ērta lietojama tās mobilitātes dēļ, jo materiālus var viegli uzstādīt, nomainīt un demontēt.  Vietā vai pasākumā, kur apgrozās jūsu potenciālā auditorija, banera ietekme un efektivitāte ir nenovērtējama. Varētu pat teikt, ka izstādes baneris darbojas kā jūsu vizītkarte! Tas ne tikai piesaista klientu no attāluma, bet arī paliek prātā pēc paša pasākuma.


Lielformāta druku, kā efektīvas komunikācijas rīku, jums palīdzēs radīt SIA "Dizains un Druka". Iespējams pasūtīt nestandarta formāta drukas darbus neierobežotā daudzumā, izmantot jūsu izvēlētos materiālus un pielāgot jūsu vajadzībām arī krāsu, dizaina un koptēla ziņā. Rūpīgi strādājot ar katru pasūtījumu, garantējam augstu kvalitāti par zemām cenām!

Lai iegūtu vairāk informācijas lūdzam sazināties ar mums e-pastā - info@tipografijas.lv vai zvanot uz numuru - +3712786328 !

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv