Bauskas pils muzejā uzstāsies jauno un talantīgo meiteņu grupa “Sus Dungo”

  • Bauskas pils muzejā uzstāsies jauno un talantīgo meiteņu grupa “Sus Dungo”

Publicēts: 12:35 29.08.2017 Pievieno notikumu
2017. gada 9. septembrī plkst. 19:00 Bauskas pils muzejā uzstāsies jaunības, patiesas brīvības un improvizācijas pildītas sešas jaunas dāmas, kuras saņēmušas vairākus atzinīgus vērtējumus no Latvijas mūzikas kritiķiem un sirsnīgu atbalstu no klausītājiem.

Labu laikapstākļu gadījumā plānots romantisks brīvdabas koncerts Bauskas pilsdrupu daļā. Apmeklētāji aicināti līdzi ņemt pledu vai segu uz kā sēdēt. Sliktu laikapstākļu gadījumā koncerts skanēs Bauskas pils Ceremoniju zālē.

Meitenes sniegs muzikālu ceļojumu, kurā dzirdamas gan pirmā albuma "Rasā Pēdas", gan otrā albuma "Down The River"/Lejup pa upi dziesmas un pavisam jauni skaņdarbi. 

Dalībnieces spēlē plašu instrumentu klāstu – aukustisko un elektrisko ģitāru, bandžo, bungas, perkusijas, basģitāru, havajiešu ģitāru, flautu, ksilofonu (metālfonu), akordeonu.

Nosaukums "Sus Dungo" veidots no grupas dalībnieces Diānas uzvārda "Sus" un "Dungo", grupas dalībnieces Diānas Sus uztverē, ir viens no skaistajiem veidiem, kā izpaust mūziku – dungojot: "Es vienmēr esmu bijusi aizkustināta par šādu skaņas izpaušanas veidu, kas iziet cauri visam ķermenim. Šādas skaņas iespējams dzirdēt zem ūdens, un dungošana ir viena no zīmēm, kas liecina, ka cilvēks ir laimīgs un spēj justies brīvi."

Meitenes satikušās nejauši ar vēlmi dalīties savām mūzikas sajūtām, kas nozīmē sešas dažādas sajūtas savītas vienā kopumā. 

Dalībnieces:
DIANA SUS - balss, dziesmas, akustiskā ģitāra, bandžo/ Patīk dungot zem ūdens
ANNELI ARRO - bungas, perkusijas, balss / Patiesas dejas un saldējums
MARIKA ARRO - basģitāra, vokālā / Saldā sapņotāja
MARTA TROFIMOVA - elektriskā ģitāra, havajiešu ģitāra, vokāls, dziesmas/ Roka dvēsele
ELIZABETE BALČUS - flauta, ksilofons (metālfons), vokāls/ Pasakas un ziedi
LIENE DRAVNIECE - akordeons, vokāls, dziesmas/ Visas spilgtās lietas un tauriņi

2012. gada 7. jūnijā “Sus Dungo” izdeva savu pirmo studijas ierakstu, mini albumu "Rasā pēdas" un 2015. gada 7.aprīlī izdeva savu otro albumu „Down The River”/Lejup pa upi. 

Pirms koncerta būs iespējams iegādāties un nobaudīt Ievas Dūmiņas darinātos mājas vīnus.

Biļetes iepriekš pārdošanā var iegādāties Bauskas pils muzeja un Biļešu Paradīze kasē un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: bauskaspils@bauska.lv. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 min. pirms pasākuma. 

Biļetes cena 7, - EUR – Bauskas pils muzeja kasē, 8,- Biļešu Paradīze kasēs . Sīkāka informācija pieejama mājas lapā: www.bauskaspils.lv.

Informāciju sagatavoja:
Ilva Neimane
Bauskas pils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste – klientu apkalpošanas vadītāja
Kontakti:
E-pasts: bauskaspils@bauska.lv
Tālr.: 63923793

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv