Bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības pilsētas mikrorajonos turpinās arī šajā pavasarī

  • Bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības pilsētas mikrorajonos turpinās arī šajā pavasarī

Publicēts: 15:58 16.04.2021 Pievieno notikumu

Lai turpinātu iesaistīt Liepājas mikrorajonos dzīvojošos iedzīvotājus fizisko aktivitāšu nodarbībās, kas pietuvinātas to dzīves vietai un veicinātu iedzīvotāju regulāru ikdienas kustību, bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības turpinās arī šajā pavasarī.

Nodarbības notiks, ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības un valstī noteiktos regulējumus – šobrīd vienā vingrošanas nodarbībā drīkst darboties 10 cilvēki un treneris.

Tāpat kā pērn, arī šogad fizisko aktivitāšu nodarbības Liepājā notiek piecos mikrorajonos.

Dienvidrietumu mikrorajonā nodarbības notiek pirmdienās un trešdienās pl. 18.00. Nodarbības vadīs treneres A.Eldmane un A.Segliņa, pieteikšanās nodarbībām pie treneres Alenas pa tālruni 20 233 566. Nodarbības notiek Pērkones ielas galā, laukumā pirms izejas uz jūru.

Nodarbības tiks vadītas dažādas – kā veselības vingrošanas nodarbības ar pilates un jogas elementiem, kā arī tiks piedāvāti funkcionālie apļa treniņi.

Jaunliepājas mikrorajonā nodarbības notiek otrdienās pl. 18.30, pieteikšanās pie treneres M.Flaksas pa tālruni 26 420 788 un ceturtdienās pl. 18.30, pieteikšanās pie fizioterapeites S.Rozentāles pa tālruni 29 742 832. Abas nodarbības notiek Raiņa parkā, pie bērnu rotaļu laukuma.

Ceturtdienas nodarbība kopā ar fizioterapeiti Solveigu tiek vadītas kā veselības vingrošanas nodarbības ar dažāda veida vingrojumiem, kuros tiek nodarbinātas dažādas muskuļu grupas, akcentējot dziļo muskulatūru un locītavu kustību apjoma izstrādi. Otrdienu nodarbības kopā ar treneri Martu tiek vadītas kā funkcionālās spēka nodarbības, kur nodarbība tiek iesākta ar lēnu skrējienu vai ātru soļošanu. Nodarbības galvenā daļa norisinās kā vidējas/augsta intensitātes apļa treniņš, kurā tiek strādāts ar sava ķermeņa svaru – tiek izpildīti dažāda veida vingrinājumi, kas stiprina lielās muskuļu grupas un sirds un asinsvadu sistēmu.

Ziemeļu priekšpilsētas (Laumas) mikrorajona vingrošanas nodarbības notiek otrdienās pl. 18.00, to vada fizioterapeite S.Rozentāle un piektdienās pl. 7.20, ko vada trenere A.Zariņa. Pieteikšanās uz abām nodarbībām pie fizioterapeites S.Rozentāles pa tālruni 29 742 832. Abas nodarbības notiek Ventspils ielas parkā, pie K. Porziņģa basketbola laukuma.

Nodarbības tiek vadītas kā veselības vingrošanas nodarbības, variējot ar slodzi no zemas intensitātes līdz vidējai, atbilstoši grupas spējām. Nodarbībās tiks iekļauti dažādi funkcionāli vingrinājumi.

Karostā nodarbības notiek trešdienās pl. 19.00 un piektdienās pl. 18.30 pludmalē pie Ziemeļu mola. Pieteikšanās pie treneres S.Dances pa tālruni 20 034 240.

Karostas vingrošanas nodarbības notiek zemā līdz vidējā intensitātē un ietver vingrinājumus stājas uzlabošanai, vispusīgās fiziskās sagatavotības uzlabošanai, fizisko darbspēju paaugstināšanai, psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanai, sirds - asinsrites sistēmas nostiprināšanai.

Zaļās birzes mikrorajonā nodarbības notiek svētdienās pl. 14.00 un piektdienās pl. 19.00. Nodarbības vada treneris G.Šalms. Pieteikšanās pie trenera pa tālruni 29 746 439. Nodarbības norisināsies Kalenieku un Grīzupes ielas sporta laukumā.

Nodarbības veids tiek pielāgots atbilstoši auditorijai un iedzīvotāju sagatavotības līmenis – tā var būt organizēta kā sporta spēle ar veiklības elementiem un iepriekš izstrādātiem noteikumiem visām paaudzēm vai kā vispārējas sagatavotības vingrošanas nodarbība, kur slodzi var pielāgot katrs pēc savām spējām.

Vienas nodarbības ilgums ir viena stunda. Atgādinām, ka uz nodarbību var ierasties, tikai iepriekš piesakoties un saņemot apstiprinājumu no trenera. Informējam, ka ierobežotā dalībnieku skaita grupā

dēļ, šobrīd nodarbībās pārsvarā visas vietas ir aizņemtas, taču var sazināties ar konkrēto nodarbību treneri un painteresēties par brīvajām vietām. Uz nodarbību var ierasties tikai, ja iepriekš ir saņemts apstiprinājums no trenera, ka ir brīva vieta.

 

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

 

Atgādinām, ka, apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro zemāk esošie noteikumi:

neapmeklē nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes,

ievēro 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem,

ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās,

jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību,

nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi,

izvērtē savu veselības stāvokli, pirms apmeklē nodarbību,

nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.

Papildu informācija:

Vides, veselības un sabiedrības līdzdalība

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija

E-pasts: veseliba@liepaja.lv

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv