CSDD „Jauno satiksmes dalībnieku forums” pirmās kārtas sacensību divdesmit pirmais posms!

Publicēts: 12:24 25.05.2015 Pievieno notikumu

CSDD jauno velosipēdistu sacensībās Ogrē triumfē Ikšķiles vidusskola


CSDD „Jauno satiksmes dalībnieku forums” pirmās kārtas sacensību divdesmit pirmajā posmā Ogrē, kas norisinājās, 13.maijā, pārliecinoši triumfēja Ikšķiles vidusskolas komanda „Ašie braucēji”: Silva Bruno Kalviņš, Oskars Cīrulis, Ralfs Repsis, Patrīcija Rocēna, Līva Anna Zacmane, Līva Vanaga un skolotājs Aivars Birkmanis.

CSDD jauno velosipēdistu sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2015” pirmās kārtas sacensībās Ogrē piedalījās līdz šim lielākais komandu skaits, kopumā no  Lielvārdes, Ķeguma, Ogres un Ikšķiles novada startēja 24 komandas. Pārliecinošu uzvaru, iegūstot 703 punktus, un tiesības startēt nākamajā kārtā – Latvijas finālā, izcīnīja Ikšķiles vidusskolas komanda „Ašie braucēji”. Sīva cīņa šoreiz noritēja arī individuālajās sacensībās un dalītu pirmo otro vietu ieguva Sandis Kauliņš, Amanda  Jušika.


Kopējie rezultāti:

1.vieta komandai „Ašie braucēji” no Ikšķiles vidusskolas; 703 punkti;

2.vieta komandai „Lielās Vardes” no E. Kauliņa Lielvārdes vidusskolas; 620 punkti;

3.vieta komandai „X-BRAUCĒJI” no Ogres sākumskolas; 609 punkti;

4.vieta komandai „Zibenzeļļi” no Suntažu vidusskolas; 606 punkti;

5.vieta komandai „Zibsnīši” no Ķeguma komercnovirziena vidusskolas; 604 punkti;

6.vieta komandai „Kaķīši” no Jumpravas vidusskolas; 550 punkti;

7.vieta komandai „Veiklie ričuki” no Ogres sākumskolas; 492 punkti;

8.vieta komandai „Lēdmanieši” no Lēdmanes pamatskolas; 467 punkti;

9.vieta komandai „Baltie pūķi” no Ogres sākumskolas; 447 punkti;

10.vieta komandai „Zibeņi” no Ogres sākumskolas; 445 punkti;

11.vieta komandai „Bez bremzēm” no Ogres sākumskolas; 394 punkti;

12.vieta komandai „Sākumskolas skolnieciņi” no Ogres sākumskolas; 360 punkti;

13.vieta komandai „Neuzvaramā sešotne” no Ogres sākumskolas; 355 punkti;

14.vieta komandai „Jaunogres vidusskola” no Jaunogres vidusskolas; 317 punkti;

15.vieta komandai „Tornado” no Ogres sākumskolas; 309 punkti;

16.vieta komandai „Trešie” no Lēdmanes pamatskolas; 297 punkti;

17.vieta komandai „Ugunīgie gepardi” no Ķeguma komercnovirziena vidusskolas; 293 punkti;

18.vieta komandai „Degošās riepas” no Ogres sākumskolas; 292 punkti;

19.vieta komandai „Jaguāri” no Ogres sākumskolas; 282 punkti;

20.vieta komandai „Bosiņi” no Ogres sākumskolas; 278 punkti;

21.vieta komandai „Superričuki” no Ķeguma komercnovirziena vidusskolas; 274 punkti;

22.vieta komandai „Krāsainie riteņi” no Ogres sākumskolas; 246 punkti;

23.vieta komandai „Bronza” no Ogres sākumskolas; 230 punkti;

24.vieta komandai „Zelta roka” no Ogres sākumskolas; 217 punkti.


Jaunajiem velosipēdistiem sacensībās bija jādemonstrē teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, jāprot sniegt pirmā medicīniskā palīdzība, jāpārzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic praktiskā braukšana.

Sacensības „Jauno satiksmes dalībnieku forums” CSDD visā Latvijā rīko jau 22.gadu, lai ieinteresētu jaunos satiksmes dalībniekus par satiksmes drošību un lai veicinātu drošību uz ceļiem. Sacensības, kā ierasts, notiek trijās kārtās, pirmās no tām dažādos Latvijas reģionos no 10.aprīļa līdz pat 27.maijam. Pieteikšanās nākamajām pirmās kārtas sacensībām un norises grafiks atrodams CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem: http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi.


Tuvākie mači paredzēti:

  • piektdien, 15.maijā,  plkst. 11:00, Valmieras pamatskolā, piedalīties aicinātas skolas no Mazsalacas, Rūjienas, Burtnieku, Kocēnu, Beverīnas un Naukšēnu novada, kā arī Valmieras pilsētas;

  • pirmdien, 18.maijā, plkst. 11:00, Kauguros pie kapteiņa Zolta pieminekļa, piedalīties aicinātas skolu komandas no Jūrmalas pilsētas;

  • otrdien, 19.maijā, plkst. 11:00, Cēsu pilsētas pamatskolā, piedalīties aicinātas skolu komandas no Amatas, Cēsu, Raunas, Priekuļu, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas un Pārgaujas novada;

  • ceturtdien, 21.maijā, plkst. 11:00, Limbažu pilsētas stadionā, piedalīties aicinātas skolu komandas no Limbažu Salacgrīvas un Alojas novada;

  • piektdien, 22.maijā, plkst. 11:00, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē pie Rīgas Motormuzeja, piedalīties aicinātas skolu komandas no Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Salaspils, Garkalnes, Ropažu, Mālpils, Siguldas, Inčukalna, Carnikavas, Ādažu, Saulkrastu, Baldones, Krimuldas, Stopiņu un Sējas novada.


„Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2015” otrā kārta – Latvijas fināls paredzēts no 5.-6.jūnijam un tajās piedalīsies komandas, kuras ieguvušas augstāko novērtējumu sava reģiona pirmās kārtas sacensībās. Savukārt trešā kārta jeb Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensības notiks Austrijā, Vīnē, no 3.-6.septembrim, kurās piedalīsies Latvijas fināla uzvarētājkomanda.

Lai kļūtu par sacensību dalībniekiem, skolēniem jābūt dzimušiem 2003.-2005.gadā, jāizveido komanda, kurā ir seši cilvēki – trīs meitenes un trīs puiši, jāizdomā komandas nosaukums un mājaslapā http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa. Komandas dalībai sacensībās jābūt saskaņotai ar skolotāju vai citu pieaugušo un uz sacensībām ir jābūt līdzi parakstītam skolas apstiprinājumam par konkrētās komandas un skolēnu dalību Jauno satiksmes dalībnieku forumā. Katru komandu uz sacensībām pavada viens vai divi pieaugušie – skolotāji vai vecāki.

Sīkāka informācija par pasākumu CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem: http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi.

Jauno satiksmes dalībnieku forumu organizē CSDD, sacensību satura izstrādē CSDD sadarbojas ar Valsts izglītības satura centru, kas vairāku gadu garumā ir CSDD izglītības projektu partneris. Sacensības realizē biedrība „Par stipru Latviju”, tās tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, bet atbalsta – Latvijas Automoto biedrība un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD).Informāciju sagatavoja:

Elīna Gārbena

E-pasts: elina@stipriem.lv

Mob. tel. +371 26135134

Sīkāka informācija par pasākumu, rakstot uz e-pastu velo@parstipru.lv


Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv