CSDD jauno vēelosipēdistu sacensībās Gulben

Publicēts: 11:56 28.05.2015 Pievieno notikumu

CSDD jauno vēelosipēdistu sacensībās Gulben uzvaru svin Gulbenes vidusskolas komanda „Spieķis 1”Vakar, 27.maijā, Gulbenē norisinājās CSDD „Jauno satiksmes dalībnieku forums” pirmās kārtas pēdējais sacensību posms. Tajā uzvaras laurus plūca Gulbenes vidusskolas komanda „Spieķis 1”: Intars Ilgsalietis, Arnis Reihlers, Vagulis Renārs, Beķere Kristiāna,  Adriāna Radiončika, Viktorija Tomasa un skolotāja Inga Anča.

CSDD jauno velosipēdistu sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2015” Vislatvijas maratons ir noslēdzies. Pirmās kārtas noslēdzošajā, trīsdesmit otrajā posmā Gulbenē piedalījās piecpadsmit komandas no Gulbenes pilsētas un novada. Skolēni sacensībās apliecināja savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, pirmās palīdzības sniegšanu, velosipēda tehnisko uzbūvi, kā arī viņiem bija jāveic braucieni divās trasēs.

Kopvērtējumā 636 punktus ieguva un pirmajā vietā ierindojās Gulbenes vidusskolas komanda „Spieķis 1”.  Šī komanda kā pēdējā iekļūst otrajā kārtā, kura norisināsies jau pēc nedēļas, 5.-6.jūnijā, atpūtas un sporta bāzē „Ronīši”.  Latvijas fināla uzvarētājkomanda iegūs tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensības Austrijā, Vīnē, no 3.-6.septembrim. Individuālajās sacensībās Gulbenē uzvarēja Uvis Pavārs.


Kopējie rezultāti:

1.vieta komandai „Spieķis 1” no Gulbenes vidusskolas; 636 punkti;

2.vieta komandai „Zibens Bultas” no Gulbenes Bērzu sākumskolas; 593 punkti;

3.vieta komandai „Piecīši” no Gulbenes vidusskolas; 587 punkti;

4. vieta komandai „Veloprieks” no Gulbenes 2.vidusskolas; 527 punkti;

5.vieta komandai „Aši naži” no Gulbenes Bērzu sākumskolas; 504 punkti;

6.vieta komandai „Velo sešinieks” no Gulbenes Bērzu sākumskolas; 501 punkts;

7.vieta komandai „Jaunie velosipēdisti” no K.Valdemāra pamatskolas; 493 punkti;

8.vieta komandai „Spieķis 2” no Gulbenes vidusskolas; 470 punkti;

9.vieta komandai „MBA” no Gulbenes Bērzu sākumskolas; 467 punkti;

10.vieta komandai „Lielie braucēji” no Gulbenes Bērzu sākumskolas; 458 punkti;

11.vieta komandai „Daukstes” no Daukstu pamatskolas; 401 punkts;

12.vieta komandai „Kukaramba” no Gulbenes Bērzu sākumskolas; 388 punkti;

13.vieta komandai „Ātrumnieki” no Gulbenes Bērzu sākumskolas; 355 punkti;

14.vieta komandai „Ņiprie velosipēdisti” no K.Valdemāra pamatskolas; 344 punkti;

15.vieta komandai „Trakais pagrieziens” no Gulbenes Bērzu sākumskolas; 222 punkti.


Sacensības „Jauno satiksmes dalībnieku forums” CSDD visā Latvijā rīko jau 22.gadu, lai ieinteresētu jaunos satiksmes dalībniekus par satiksmes drošību un lai veicinātu drošību uz ceļiem. Sacensības, kā ierasts, notiek trijās kārtās, pirmās no tām dažādos Latvijas reģionos no 10.aprīļa līdz pat 27.maijam. Pieteikšanās nākamajām pirmās kārtas sacensībām un norises grafiks atrodams CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem: http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi.

„Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2015” otrā kārta – Latvijas fināls paredzēts no 5.-6.jūnijam un tajās piedalīsies komandas, kuras ieguvušas augstāko novērtējumu sava reģiona pirmās kārtas sacensībās. Savukārt trešā kārta jeb Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensības notiks Austrijā, Vīnē, no 3.-6.septembrim, kurās piedalīsies Latvijas fināla uzvarētājkomanda.

Lai kļūtu par sacensību dalībniekiem, skolēniem jābūt dzimušiem 2003.-2005.gadā, jāizveido komanda, kurā ir seši cilvēki – trīs meitenes un trīs puiši, jāizdomā komandas nosaukums un mājaslapā http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa. Komandas dalībai sacensībās jābūt saskaņotai ar skolotāju vai citu pieaugušo un uz sacensībām ir jābūt līdzi parakstītam skolas apstiprinājumam par konkrētās komandas un skolēnu dalību Jauno satiksmes dalībnieku forumā. Katru komandu uz sacensībām pavada viens vai divi pieaugušie – skolotāji vai vecāki.

Sīkāka informācija par pasākumu CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem: http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi.

Jauno satiksmes dalībnieku forumu organizē CSDD, sacensību satura izstrādē CSDD sadarbojas ar Valsts izglītības satura centru, kas vairāku gadu garumā ir CSDD izglītības projektu partneris. Sacensības realizē biedrība „Par stipru Latviju”, tās tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, bet atbalsta – Latvijas Automoto biedrība un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD).


Informāciju sagatavoja:

Elīna Gārbena

E-pasts: elina@stipriem.lv

Mob. tel. +371 26135134

Sīkāka informācija par pasākumu, rakstot uz e-pastu velo@parstipru.lv


Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv