Daugavpils sarkanā krusta akcija - koronavīrusu ārstējošie mediķi saņēma dāvanas

  • Daugavpils sarkanā krusta akcija - koronavīrusu ārstējošie mediķi saņēma dāvanas

Publicēts: 11:17 27.04.2021 Pievieno notikumu

Veselu mēnesi akcijas ”Dāvāsim pavasara prieku un siltumu!” ietvaros Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils komiteja vāca ziedojumus un dāvanas Ģimenes atbalsta centra/patversmes un grupas dzīvokļu (Šaurā iela, 26) iemītniekiem, bet it īpaši – Daugavpils reģionālās slimnīcas Plaušu slimību un tuberkulozes centra darbiniekiem, kuri jau daudzus mēnešus atrodas Covid-19 apkarošanas priekšgalā. Šī akcija bija veltīta arī LSK Daugavpils komitejas 100 gadu jubilejai.

Šaurās ielas 26 iemītnieki saņēma dažādus sadzīves priekšmetus, apģērbu un pārtiku, bet priekš DRS Plaušu centra izdevās savākt veselu furgonu ar svaigiem augļiem, kafiju un veselīgo tēju, kā arī nogādāt gardas dāvanas no uzņēmuma AS "Latvijas maiznieks". Bērnudārzu audzēkņi nodeva savus labākos novēlējumus, savukārt Latvijas Sarkanais Krusts pasniedza mediķiem pateicības rakstu par pašaizliedzīgo darbu.

Akcijā piedalījās gan Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils komitejas biedri (viņu skaits šobrīd ir gandrīz 1000 cilvēku), gan nevienaldzīgie pilsētnieki. Ar šīm dāvanām Sarkanais Krusts izsaka pateicību ārstiem, kuri nežēlo spēkus smagajā cīņā, un daudzi no kuriem paši ir izslimojuši šo lipīgo kaiti.

Akcija gandrīz ir noslēgusies, taču Sarkanais Krusts atgādina, ka ziedojumus (gan materiālā veidā, gan naudas pārskaitījumu, kā arī visdažādākās palīdzības veidā) var piedāvāt katru dienu. Lai to izdarītu, var sazināties ar Sarkanā Krusta komiteju pa tālruni (65457357, 26364032, 27088270), e-pastu lsk.daugavpils@redcross.lv vai izmantojot sociālos tīklus. Sekot līdzi Sarkanā krusta aktualitātēm var arī oficiālajā Facebook lapā.


Rekvizīti (obligāti jānorāda "Ziedojums")

Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komiteja,

reģ.Nr.40008002279,

AS SEB Banka, UNLALV2X, konts LV68UNLA0050007139312;

 

Informāciju sagatavoja: Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Autors:

daugavpils.lv

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv