eBay sniedz atbalstu maziem un vidējiem uzņēmējiem, ko skārusi Covid-19 pandēmija

  • eBay sniedz atbalstu maziem un vidējiem uzņēmējiem, ko skārusi Covid-19 pandēmija

Publicēts: 16:59 26.03.2020 Pievieno notikumu

Globālā e-komercijas platforma eBay šonedēļ paziņojusi par komisijas maksājuma atlikšanu uz vēlāku laiku un pārtrauc veiktspējas reitingu samazināšanu mazā un vidējā mēroga pārdevējiem visā pasaulē, kuru biznesu skārusi Covid-19 pandēmija.

 

Šobrīd, kad visu pasauli pārņēmis koronavīrusa uzliesmojums, maziem un vidējiem uzņēmumiem īpaši steidzami nepieciešams valsts un sadarbības partneru atbalsts, lai turpinātu tirdzniecību. Reaģējot uz vīrusa straujo ietekmi uz vispasaules ekonomisko situāciju, kompānija eBay pieņēmusi lēmumu, ka turpmāk visi eBay Store pārdevēji varēs izmantot iespēju lielāko daļu no komisijas maksājumiem atlikt uz 30 dienu periodu. Plašāka informācija par maksājumu atlikšanas noteikumiem ir pieejama oficiālajā eBay biznesa klientu tīmekļa vietnē export.ebay.com, kā arī e-pasta ziņā, kas izsūtīta visiem platformas lietotājiem.

 

Tāpat eBay sola pasargāt pārdevējus no reitinga pazemināšanas novēlotas piegādes un pasūtījumu atcelšanas gadījumā laika posmā no 20. marta līdz 20. jūnijam. Šī iniciatīva palīdzēs uzņēmējiem samazināt zaudējumus, ņemot vērā, ka platformas lietotāju vērtējums tieši ietekmē pārdošanas apjomus. Taču, ja pārdevēja sniegums šajā laika posmā uzlabojas, tas tiks palielināts atbilstoši iepriekšējai reitingu noteikšanas sistēmai.

 

Minētajā periodā eBay arī nodrošinās uzņēmējiem iespēju bez maksas izmantot eBay Store abonementu. Lai to saņemtu, pārdevējam jāiziet eBay Biznesa attīstības programmas atlases process. Pieteikumu atlases iziešanai un komerciālo pakalpojumu sniegšanas abonementa saņemšanai ikviens platformas lietotājs var iesniegt eBay for Business mājas lapā.

 

“Galvenā eBay uzmanība Eiropas, Baltijas un visas pasaules tirgū ir veltīta mazumtirdzniecības eksporta attīstīšanai mazo un vidējo uzņēmumu vidū. Mēs apzināmies, ka daudzi pārdevēji šobrīd mēģina tikt galā ar neskaitāmiem pasūtījumiem un to veiksmīgu izpildi strauji mainīgajā pandēmijas situācijā, kad tiek slēgtas valstu robežas, samazinātas kravu piegādes un arī dažādu piegādes pakalpojumu sniegšanas termiņi ir iekavējušies. eBay cenšas pēc iespējas vairāk atbalstīt savus pārdevējus un tādējādi nāk klajā ar iniciatīvām, kas ir paredzētas, lai mazinātu spiedienu, ar ko uzņēmēji pašlaik saskaras. Mēs cenšamies samazināt pārdevēju finansiālos zaudējumus un darām visu iespējamo, lai platformā aizvien saglabātu efektīvu ekosistēmu,” komentē Iļja Kretovs, eBay ģenerāldirektors globālās attīstības tirgos.

 

eBay mērķis ir ne tikai atbalstīt mazos un vidējos uzņēmumus, bet arī sniegt izcilu klientu servisa pieredzi. Tāpēc platforma stingri iesaka pārdevējiem pārslēgt savus veikalus uz atvaļinājuma režīmu un informēt par to potenciālos pircējus. Šis solis ir jāņem vērā un jāīsteno gadījumā, ja pārdevējs tuvāko nedēļu vai mēnešu laikā nespēj izpildīt pasūtījumus. Pārdevēji tiek aicināti arī regulāri pārbaudīt vietni export.ebay.com, lai būtu informēti par jaunākajām izmaiņām eBay darbības nosacījumos.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv