Esat gatavi uzņemties kredītsaistības? Vispirms ielūkojieties Kredits247.lv

  • Esat gatavi uzņemties kredītsaistības? Vispirms ielūkojieties Kredits247.lv

Publicēts: 10:40 23.04.2018 Pievieno notikumu

Iemesli, kāpēc cilvēki mūsdienās izvēlas ātro kredītu pakalpojumus, var būt ļoti dažādi. Uzņemties kredītsaistības nav viennozīmīgi ne labi, ne slikti, tas atkarīgs no katra indivīda personīgās finanšu situācijas un pieņemtajiem lēmumiem. Kā parasti tiek pieņemti lēmumi par indivīdam atbilstošāko ātro kredītu? Vai nav tā, ka mēs izdzirdam reklāmu radio vai pamanām to uz reklāmas stenda vai televīzijā un automātiski nolemjam, ka tas izklausās kā labākais? Latvijā ātro kredītu lauciņā sevi spēcīgi pieteikuši vairāki kredītsniedzēji. Vai tiešām izvēlēties, balstoties tikai uz aklām reklāmām? Noteikti ne! Jums ir jāizvērtē, kas jums personīgi ir nozīmīgākais faktors kredīta izvēlē? Kredīta pieejamība bez kredītvēstures? Atmaksas termiņš? Procentu likmes? Aizdevuma summa? Kā būtu, ja šos faktorus būtu ērti salīdzināt starp vairākiem kredītdevējiem vienlaicīgi?

 

Latvijā pieejamo un izdevīgāko interneta kredītu salīdzinājums ir tieši tas, ar ko jau septiņus gadus nodarbojas Kredits247 komanda, un viņi šajā jomā ir kļuvuši par īstiem ekspertiem. Kredits247.lv izveidotajā tiešsaistes vidē saviem apmeklētājiem atspoguļo tikai pašu būtiskāko, kas jāņem vērā, lai pieņemtu atbilstošāko lēmumu par potenciālo kredītdevēju. Savu mājaslapu kredītu eksperti ir izveidojuši lietotājam intuitīvu, kas atvieglo informācijas atrašanu maksimāli īsā laikā. Ar Kredits247.lv atspoguļoto informāciju apmeklētājiem ir lieliska iespēja savstarpēji salīdzināt Latvijā pieejamos gan ātros, patēriņa aizdevumus, gan arī lielus ilgtermiņa aizdevumus un auto līzingus.

 

Kredītu veidu saraksts iekļauj visus iespējamos variantus, katrā to sadaļā mājaslapas apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar aktuālāko un nepieciešamāko informāciju. Šeit atspoguļoti kredītdevēju piedāvājumi par katru kredīta tipu atsevišķi. Izmantojot šo iespēju, varēsiet salīdzināt izvēlētos kredītus pēc šādiem parametriem:

 

-         Kāda ir kredītdevēja oficiālā mājaslapa un tā pilnais uzņēmuma nosaukuma;

-         Norādes uz kredītdevēju oficiālajām tiešsaistes vietnēm, lai jau tuvāk iepazītu publicētos piedāvājumus;

-         Kādā laika posmā varēsiet saņemt kredītu, kuru esat noskatījuši;

-         Ja esat izvēlētā kredītdevēja klients pirmo reizi, vai varēsiet šo pirmo kredītu saņemt bez maksas, tātad – bez papildus procentu maksājumiem (cik aizņēmāties, tik arī atmaksājāt);

-         Uz kādu aizdevuma summu varat cerēt, ja kredītam piesakāties pirmo reizi;

-         Kāds ir maksimālais pieejamais kredīta apjoms, ja aizņematies atkārtoti;

-         Vai pastāv ierobežojumi pie konkrētā kredītdevēja attiecībā uz jūsu vecumu;

-         Vai Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijā izvēlētais kredītdevējs ir reģistrēts kā biedrs (sniedz jums pastiprinātu drošību par kredītdevēja uzticamību un godīgumu attiecībā pret tā klientiem);

-         Kā arī kredītdevēja darba laika atspoguļojums, vai pakalpojums pieejams tiešsaistē, uz vietas;

-         Kāds ir darba laiks tieši kredīta izsniegšanai.

-         Iespēja sakārtot vēlamos rezultātus alfabētiskā secībā, augošā vai arī dilstošā secībā.

 

Kredits247 portāls un tā pakalpojumi ir pieejami visiem interesentiem pilnas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Tas darbojas bez pārtraukumiem, lai nodrošinātu aktuālāko un mūsdienīgāko informāciju par ātrajiem kredītiem Latvijas patērētājiem. Ar pārliecību varam teikt, ka Kredits247.lv noteikti kalpos kā jūsu pirmā izvēle, kad runa būs par kredītu salīdzināšanu, jo tikai šeit  atrodami visi Latvijā reģistrētie ne-banku kredītsniedzēji, atsauksmes par to darbību un izsmeļoši apraksti par to finanšu piedāvājumiem. Pieminēšanas vērta ir arī Kredits247.lv bloga sadaļa, kas lepojas ar regulāri publicētiem rakstiem personīgo finanšu jautājumos. Ja vēlaties uzzināt interesantus padomus, kā efektīvāk pārvaldīt savus naudas līdzekļus, šī noteikti ir vieta, kur smelties vispusīgu informāciju gan par taupīgu dzīvesveidu, uzkrājumu veikšanu, finansēm ģimenes un darba dzīvē un tamlīdzīgi.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv