Finanšu tehnoloģiju uzņēmuma “SME Finance” Latvijas filiālei izraudzīts vadītājs

  • Finanšu tehnoloģiju uzņēmuma “SME Finance” Latvijas filiālei izraudzīts vadītājs

Publicēts: 09:06 18.05.2021 Pievieno notikumu

Šī gada pavasarī Lietuvas kapitāla finanšu tehnoloģiju uzņēmums “SME Finance” paziņojis par vadītāju komandas paplašināšanu Baltijas valstīs. Uzņēmuma Latvijas filiāles vadība turpmāk ir uzticēta Jānim Diedišķim, kuram ir vairāk nekā 15 gadu pieredze banku sektorā.

J. Diedišķis pēdējos piecus gadus strādājis SEB bankā, kur ieņēma vadošu amatu, nodrošinot finansēšanas pakalpojumus mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU). Pirms tam viņš piecus gadus darbojās SIA “UniCredit Leasing” un piecus gadus “Swedbank”, kur lielāko savas karjeras daļu bija atbildīgs par līzinga produktu attīstīšanu. 

“Ar prieku pievienojos “SME Finance” komandai un visai FinTech kopienai. Pēc piecpadsmit gadu intensīva darba dažādās bankās ir pienācis laiks pieņemt izšķirošu lēmumu un jaunus izaicinājumus finanšu tehnoloģiju sektorā, kas Latvijā strauji attīstās. Ar “SME Finance” esam izvirzījuši augstus mērķus un centīsimies sasniegt ikvienu no tiem, jo jau šobrīd varam klientiem piedāvāt pietiekami plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Centīsimies būt ne tikai konkurētspējīgi, bet arī kļūt par labākajiem partneriem uzņēmumiem, kas vēlas augt,” apgalvo jaunais “SME Finance” Latvijas filiāles vadītājs.

Pēc “SME Finance” ģenerāldirektora Mindauga Mikalajūna (Mindaugas Mikalajūnas) teiktā, vadītāja iecelšana Latvijā ir ļoti nozīmīgs uzņēmuma lēmums virzībā uz priekšu. Savukārt J. Diedišķa banku sektorā uzkrātā pieredze ļaus uzņēmumam vēl labāk nostiprināties Latvijas tirgū un nodrošināt augstāku pakalpojumu kvalitāti klientiem.

“Lepojamies, ka vadību Latvijā esam uzticējuši speciālistam ar daudzu gadu pieredzi finanšu jomā. Jau kādu laiku uzmanīgi vērojām šīs valsts tirgu un jaunās uzņēmējdarbības finansēšanas vajadzības un konstatējām, ka Latvijas komercdarbības veicēji aizvien biežāk meklē iespējas saņemt finansējumu alternatīvā finansēšanas tirgū. Šis pavērsiens mums ir radījis daudz jaunu izaicinājumu, taču nešaubos, ka Jāņa ilggadējā kompetence ļaus ar šiem izaicinājumiem veiksmīgi tikt galā,” ir pārliecināts M. Mikalajūns.

“SME Finance”, kas savu darbību uzsāka 2016. gadā, šobrīd piedāvā uzņēmumiem faktoringu, līzinga pakalpojumus, aizņēmumus uzņēmējdarbībai, aizņēmumus uzņēmējdarbībai pret NĪ ķīlu, kā arī nelielus aizņēmumus līdz 15 tūkst. eiro apmērā. Latvijā pagaidām netiek sniegti tikai līzinga pakalpojumi. Vasaras sākumā visus šos finanšu risinājumus nodrošinās arī “SME Finance” dibinātā neobanka, kas piedāvās konkurētspējīgas pakalpojumu cenas, ātru pakalpojumu sniegšanas procesu un vienkāršu administrēšanu.

SME Finance” ir Baltijas valstu alternatīvā finansējuma līdere, kas šobrīd ir piešķīrusi finansējumu  vairāk nekā 570 milj. eiro apmērā un pārvalda finanšu portfeli 69 milj. eiro vērtībā. Uzņēmums ir noslēdzis sadarbības līgumus ar tādiem starptautiskiem kredītrisku apdrošinātājiem kā “Coface” un “Euler Hermes”.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv