Fotogrāfija kā sajūtu nodošanas veids!

  • Fotogrāfija kā sajūtu nodošanas veids!

Publicēts: 15:31 19.11.2019 Pievieno notikumu

Fotogrāfija ir vislabākais veids kā sev atgādināt par dzīves skaistajiem mirkļiem, svarīgiem notikumiem un kopā pavadīto laiku ar līdzcilvēkiem. Tas ir efektīvs komunikācijas rīks, kas izraisa emocionālu reakciju - arī kā reklāmas un produktu vizualizācijas veids. Fotostudijas.lv vēlas jums palīdzēt iemūžināt jūsu atmiņas un stāstus fotogrāfijas formātā. Piedāvājam vispiemērotāko un atbilstošāko jūsu vēlmēm  - sākot no tematiskām, svētku un ģimenes fotosesijām, līdz pat produktu un interjera fotogrāfiju izstrādei. 

 

Ģimenes atmiņas

 

Mums katram ir dāvāta dzīve, un galu galā šis mirklis ir vienīgais, kas mums patiesi pieder. Ar laiku atmiņas un iespaidi sāk izbālēt un paliek tikai stāsti. Vai nav tā, ka dažreiz atrodi kādu fotogrāfiju un pēkšņi atkal atceries tā brīža sajūtas un atmosfēru? Šīs atmiņas dažreiz ir tik spilgtas, ka šķiet, tas notika tikai vakardien! Kas gan var būt vēl patīkamāk, kā kopā ar tuviniekiem gremdēties mīļās atmiņās?

 

Ģimenes fotosesija ir laiks, ko pavadīt kopā mājīgā un brīvā atmosfērā. Noteikti iegūsiet gan pozitīvas emocijas, gan labu noskaņojumu! ir  Šis būs lielisks veids kā radīt fotogrāfijas, kuras vēlāk var lietot dāvanu izveidē - gan, lai izveidotu apsveikuma kartiņas radiniekiem, gan - piemiņas lietas mājām, kā, piemēram, atslēgu piekariņu, vai krūzīti. Šajās fotosesijās varat ļauties būt spontāni un vienkārši izbaudīt kopā pavadīto laiku - profesionāls fotogrāfs parūpēsies par šo mirkļu notveršanu!

 

Bērni izaug tik ātri, nemaz nepaspēsi pamirkšķināt acis, kad viņi dosies pa savu dzīves taku. Ir jauki, ja ir notverts laiks, kad mazākie ģimenē vēl tic brīnumiem, aktīvi rotaļājas un vēlas kļūt par princesēm vai supervaroņiem. Bērnu fotosesija ļaus tava bērna iztēlei vaļu! Arī tad, ja vēlies iemūžināt svarīgos mirkļus bērna dzīvē, tas ir iespējams! Ir pieejama gan bērna pirmās dzimšanas dienas fotosesija, gan 1. septembra fotosesija.

 

Kopā būšanas prieku var arī pieminēt, ja runājam par māmiņām gaidībās. Šis ir viens no brīnumainākajiem posmiem sievietes dzīvē – mazulis vēl atrodas māmiņas vēderā, un vecāki ar priecīgu satraukumu gaidā tā nākšanu pasaulē. Grūtnieču fotosesija notvers šo priecīgo gaidu atmosfēru un topošās māmiņas starojošo smaidu fotogrāfijās, kuras paliks kā piemiņa uz visu mūžu.

 

Fotogrāfija kā mārketinga rīks

 

Mūsdienās nav jautājumu par to, cik svarīga ir kvalitatīvu attēlu loma uzņēmējdarbībā un mārketingā. Attēlam jānotver ne tikai priekšmeta izskats, bet arī jārada konceptam piemērota atmosfēra. Digitāla fotogrāfiju apstrāde, bez šaubām, ir nepieciešama. Taču tā ir efektīva tikai tad, ja uzņemtais attēls ir kvalitatīvi uzņemts jau pašā sākumā.

 

Produktu fotogrāfija klientam norāda to, ka piedāvājat nopietnu, uzticamu un kvalitatīvu produktu. Lai uzņemtu produkta foto, ir nepieciešams augstas kvalitātes aprīkojums un profesionāls fotogrāfs. Šos attēlus vēlāk var lietot gan preču katalogos printētā veidā, gan arī internetveikalā. Priekšmetu fotogrāfija ir īpaši nepieciešama arī mārketinga procesā, un palīdz klientam ieraudzīt produktu vislabākajā izskatā un apgaismojumā.

 

Reklāmas fotogrāfs jau uzņem ne tikai paša produkta foto, bet gan cenšas iemūžināt tā konceptu un radīt iespaidu uz potenciālo pircēju – notverot pakalpojuma darbību vai produkta lietošanas procesu. Šīs bildes radītas, lai atbalstītu mārketinga idejas un veicinātu klienta ieinteresētību. Kad attēls ir patiesi profesionāli un atbilstoši uzņemts, tas uzrunās klientu pat bez papildus teksta!

 

Uzņemot arhitektūras foto ir svarīgi parādīt ēkas dizaina mijiedarbību ar vidi – vai nu tās harmonisko iekļaušanos, vai arī grandiozo majestātiskumu. Fotogrāfijai jāspēj notvert ēkas dizaina unikalitāte un jāizceļ detaļas, piemēram, arhitektūras elementi, gaismēnas, kā arī faktūra.

 

Interjera fotogrāfs būs tas, kurš notvers telpas unikālās īpašības, krāsu kontrastu, saskaņu un kopējo atmosfēru. Katrai telpai ir nepieciešama īpaša fotografēšanas pieeja, piemēram, biroja telpu un dzīvojamās mājas interjera veids atšķirsies. Līdz ar to vajadzēs izcelt dažādus aspektus atkarībā no situācijas.

 

Reportāžu fotogrāfs notvers nozīmīgu notikumu norisi. Vai tie būtu semināri, konferences, koncerti, vai arī – svētki, banketi un sporta notikumi. Ir nozīmīgi atspoguļot pasākuma norisi atbilstoši tematikai, notvert nozīmīgāko, kā arī iemūžināt kopējo atmosfēru.

 

Piešķir dzīvei romantiku

 

Kas gan var būt vēl aizraujošāk par mīlestības tauriņiem vēderā? Kad iedomājies par savu otro pusīti, pat nepamani kā sejā uzplaukst smaids! Tas nav svarīgi vai esat jauns pāris, vai arī jau esat izgājuši cauri dažādiem attiecību periodiem, jūsu mīlestības stāsts ir neatkārtojams. Notver savas īpašās attiecības un iemūžini tās Love Story fotosesijā, izbaudot romantiski pavadītu laiku divvientulībā!

 

Iespējams, ka esat tajā īpašajā attiecību posmā, kad gatavojaties viens otram teikt “jā” vārdu līdz mūža beigām? Tādā gadījumā jūs jau gatavojaties savām sapņu kāzām un rūpējaties, lai viss būtu perfekti. Kāzu fotogrāfs notvers šo nozīmīgo dzīves dienu un iemūžinās gan jūsu attiecību skaistumu, gan romantisko kāzu atmosfēru.

 

Varbūt vēlies savām attiecībām atkal piešķirt dzirkstelīti un asumu? Vai arī vēlies palutināt sevi un atkal sajusties skaista un iekārojama? Tādā gadījumā vari sajusties īpaša kailfoto vai erotiskajā fotosesijā. Iegūsi kvalitatīvas bildes, kas izcels tavu skaistumu, jutekliskumu un sievišķību. Tās sagādās prieku ne tikai tavam partnerim, bet arī tev pašai!

 

Draudzības spēks

 

Kas gan būtu dzīve bez draugiem? Viņi ir tie, kuri ir līdzās dzīves nozīmīgajos notikumos gan smieklos, gan asarās. Viņi stāvēs tev līdzās un palīdzēs sagatavoties kāzām un apsveiks tevi dzimšanas dienā. Tieši tāpēc ir tik svarīgi iemūžināt laiku, ko pavadāt kopā!

 

Ballītes fotosesija ir jautrs veids, kā iepriecināt draugus svētkos un kopā pavadīt laiku baudot svētku atmosfēru. Iegūsi bildes, kas iemūžinās tavu īpašo draugu bariņu, lai vēlāk ieliktu sociālajos medijos vai paglabātu piemiņai.

 

Neatņemama pirms kāzu sastāvdaļa būs arī kopā pavadītais laiks ar draugiem. Vecmeitu ballīte noteikti būs smieklu un pozitīvu emociju piepildīta. Arī vecpuišu ballīte būs pilna adrenalīna un jautrības, iemūžini šos pasākumus ar fotogrāfa palīdzību! Zinot, ka šīs ballītes ir aktivitātēm piepildītas, būs gudri iemūžināt šos brīžus, lai tos neaizmirstu!

 

Fotostudija Rīgas centrā

 

Fotogrāfija ir lielisks rīks, kas spēj atgādināt notikumus, radīt stāstus un nodot informāciju potenciālajiem klientiem. Fotostudijas.lv ir uzņēmums Rīgas centrā, kurš piedāvā plašu iespēju fotogrāfiju uzņemšanai – ir pieejamas gan fotosesijas studijās, gan paša izvēlētā lokācijā, produktu un reklāmu foto, kā arī svētku fotosesijas.

 

Bildes iespējams iegūt gan digitālā, gan taustāma formātā un izmantot turpmākai lietošanai radot dažādus apdrukātus priekšmetus – kanvas, apsveikuma kartiņas, kalendārus, kā arī citus.

 

Priecāsimies, ja uzticēsiet mums Iemūžināt jūsu vēlmes! Mūsu profesionālie fotogrāfi parūpēsies par izpildījuma profesionalitāti un kvalitāti!

 

  • Fotogrāfija kā sajūtu nodošanas veids!

  • Fotogrāfija kā sajūtu nodošanas veids!

  • Fotogrāfija kā sajūtu nodošanas veids!

  • Fotogrāfija kā sajūtu nodošanas veids!

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv