Ģimenes aicinātas piedalīties "ZZČ Ģimenes kausā"

  • Ģimenes aicinātas piedalīties "ZZČ Ģimenes kausā"

Publicēts: 16:54 12.04.2021 Pievieno notikumu

Latvijā un Eiropā lielākais bērnu un jauniešu festivāls "ZZ Čempionāts" atklāj savu 15. sezonu, kuras mērķis šogad būs saliedēt ģimenes, nevis klases kā ierasts līdz šim. Ikgadējā "ZZ Čempionāta" rīkotāji aicina skolēnus kopā ar visu ģimeni pieteikt komandu un piedalīties aizraujošās sacensībās ģimenēm visā Latvijā "ZZČ Ģimenes kausā".

Šī brīža ierobežojošajos apstākļos, tieši ģimenes ir tās, kurām nepieciešam neliels atgādinājums, ka tās ir pašas labākās komandas. Tāpēc "ZZ Čempionāts" piedāvā spēli "Ģimenes kauss" ar dažādiem uzdevumiem, kuros trenēt un pārbaudīt ģimenes komandas garu. Starp visiem dalībniekiem tiks izlozēta arī galvenā balva – divi tūkstoši eiro kopīgiem ģimenes piedzīvojumiem.

"ZZ Čempionāts" piedāvās pilnīgi visām Latvijas ģimenēm - gan lieliem, gan maziem - iespēju bez maksas piedalīties divos "Ģimenes kausa" posmos – digitālajā, kas norisināsies visu aprīli, kura laikā ģimenēm būs iespēja pārbaudīt savus spēkus un zināšanas dažādos testos un fiziskos pārbaudījumos. Kā arī lielajā finālā, kas norisināsies 15.maijā, Starptautiskajā Ģimenes dienā, kura laikā ģimenēm būs iespēja doties vienas dienas piedzīvojumā, orientēties, meklēt kontrolpunktus un visiem kopā pildīt dažādus radošus uzdevumus. Ģimenes reģistrēties un papildu informāciju par visām aktivitātēm var atrast www.zzcempionats.lv.

Tāpat visas ģimenes, kas piedalīsies šajā spēlē saņems īpašu žurnālu, kurā būs ekspertu padomi un ieteikumi, kā veiksmīgāk pārdzīvot šo sarežģīto laiku un kā veidot attiecības, kad ikdienā pavadām tik daudz laika kopā vienā telpā. Žurnāla saturs tapis sadarbībā ar vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv, kā arī pusaudžu psihoterapeitu N.Saksu Konstantinovu.

Foto un informācija: www.zzcempionats.lv.
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv