GIVEN Tēvu dienas dāvanu ceļvedis – rotaslietas vīriešiem

  • GIVEN Tēvu dienas dāvanu ceļvedis – rotaslietas vīriešiem

Publicēts: 18:20 08.09.2023 Pievieno notikumu


Klāt rudens un kā ik katru gadu, katra septembra otrajā svētdienā Latvijā tiek atzīmēta tēvu diena. Tā ir īpaša diena, kad savas rūpes, mīlestību un cieņu pret saviem ģimenes tētiem varam izrādīt mazliet īpašākā veidā, radot sirsnīgu svētku atmosfēru. 


Lielisks veids, kā iepriecināt sev tuvos ģimenes vīriešus, kas pilda tik svarīgo un nozīmīgo tēva lomu, ir sagādājot kādu īpašu dāvanu, kas vēl ilgi atgādinās par jauko notikumu. Dāvana tēvu dienā var būt dažāda – sākot no mīļām pašdarinātām dāvaniņām, iemīļotā žurnāla abonementu vai kādu noderīgu hobiju piederumu. 


Taču tieši rotaslietas ir tā dāvanu kategorija, kas ar laiku kļūst par ģimenes relikviju un dāvanas saņēmēju priecē daudzus gadus. Šajā rakstā piedāvājam nelielu ceļvedi veikala GIVEN vīriešu rotaslietu sortimentā, kas palīdzēs izvēlēties vislabāko tēvu dienas dāvanu! 

Dāvana vīrietim – kvalitatīva, praktiska, gaumīga 

Rotaslietas ir vienlaikus praktiska, gaumīga un ilgmūžīga dāvana, ko noteikti novērtēs katrs dāvanas saņēmējs. Jāatzīst, ka lielākā daļa vīriešu ikdienā reti izvēlās paši sev iegādāties rotaslietas. Taču tas nenozīmē, ka vīrieši nenovērtē kvalitatīvas un rūpīgi izvēlētas rotaslietas. 


Tieši tāpēc rotaslietas vīriešiem ir lieliska dāvana, kas papildinās tēta garderobi ar kādu jaunu, elegantu aksesuāru. Tas ir arī lielisks veids kā mudinot sev mīļos tētus biežāk apmeklēt saviesīgus pasākumu, izraujoties no ikdienas darba un pienākumu rutīnas. 

Vīriešu rokas pulksteņi – lieliska izvēle praktiskiem tētiem! 

Foto: Given.lv 


Vīriešu rokas pulksteņi ir ļoti iecienīta rotaslietu kategorija. Tā ir vienlaikus funkcionāla un gaumīga dāvana, kas kalpo ne tikai laika noteikšanai, bet arī izdaiļo vīrieša tēlu gan ikdienā, gan svētkos. GIVEN veikalos un Given.lv interneta veikalā plašā klāstā pieejami gan ikdienas nēsāšanai paredzētie klasiskie vīriešu pulksteņi, gan izejamie rokas pulksteņi svētku reizēm. 

Aproces un rokassprādzes 

Mazāk funkcionāla, taču grezna un īpaša dāvana, ko tētis varēs nēsāt kā ikdienā, tā svētkos ir vīriešu rokassprādze vai aproce. Jaunāka gada gājuma tētiem patiks stilīgās un minimālisma stilā ieturētās tērauda un ādas, kā arī sudraba rokassprādzes, kas lieliski kombinējamas ar jebkāda stila apģērbu. 


Savukārt zelta aproces vīriešiem ir izcila izvēle, ja tētis ir zelta rotaslietu cienītājs. Kā zināms, zeltam piemīt mūžīga vērtība un tas nekad neiziet no modes. Zelta aproce ir lieliska dāvana, ja vēlies dāvāt paliekošu vērtību. 

Vīriešu gredzeni un aproču pogas 

Īpaši eleganta dāvana, ko novērtēs tēvi ar izcilu gaumes izjūtu, ir vīriešu aproču pogas. Aproču pogas izdaiļos un piešķirs individuālu akcentu vīrieša tēlam saviesīgos un kulturālos pasākumus. Tās lielākoties paredzētas iziešanas reizēm, tāpēc tās uzvelkot vīrietis sajutīs svinīgu noskaņu, kas ļaus atpūsties no ikdienas gaitām. Tāpat aproču pogas ir garderobi atsvaidzinošs aksesuārs, ja tētis savām ikdienas darba gaitām izvēlas klasiska stila uzvalkus. 


Savukārt vīriešu gredzeni ir tā vīriešu rotaslietu kategorija, kas vēstī par katram vīrietim piemītošu individuālo stila un gaumes izjūtu. Tomēr gredzens ir rotaslieta, kas ne visiem vīriešiem ikdienā ir ērti un praktiski nēsājams, tāpēc pirms iegādāties dāvanā gredzenu, noskaidro, vai vīrietis šo dāvanu novērtēs. GIVEN pieejami gan stilīgi un mūsdienīgi tērauda gredzeni, gaumīgie sudraba, kā arī elegantie zelta gredzeni. 


Foto: Given.lv 

Iepriecini savas ģimenes tēvus ar gaumīgām un paliekošām dāvanām no GIVEN! 

Rotaslietas vīriešiem plašā klāstā piedāvā GIVEN veikali visā Latvijā un plašākais juvelierizstrādājumu interneta veikals given.lv! Zelta juvelierizstrādājumi, aproču pogas, vīriešu rokas pulksteņi, ķēdītes un piekariņi, aproces, sudraba ķēdītes un citas gan sudraba, gan tērauda rotaslietas vīriešiem katra gaumei un iespējām. 


Tomēr, ja neesi drošs par piemērotāko dāvanas izvēli tēvu dienā, iegādājies dāvanu karti un sniedz iespēju dāvanas saņēmējam iegādāties rotaslietas balsoties uz savu gaumi un ieskatiem. Izvēlies GIVEN un dāvā paliekošas vērtības! 

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv