Idejas dāvanām Māmiņdienā, ko uzdāvināt mammai

  • Idejas dāvanām Māmiņdienā, ko uzdāvināt mammai

Publicēts: 11:36 22.04.2022 Pievieno notikumu
Mātes diena jeb māmiņas diena ir starptautiski svētki par godu māmiņām, kas Latvijā tiek svinēti otrajā maija svētdienā. Jūsu mamma ir pelnījusi saņemt mīlošu attieksmi un sirsnīgumu visu diennakti, 365 stundas. Taču, kad tuvojas Mātes diena, ir īstais laiks, lai baudītu svētku maltītes, jautras ģimenes aktivitātes un dāvanas. To sakot, var šķist gandrīz neiespējami atrast dāvanu, ko uzdāvināt mammai, kas pilnībā atspoguļotu to, cik daudz viņa tev nozīmē kā viņas meitai, dēlam, vīram vai citam viņas ģimenes loceklim. Nepieciešamas idejas dāvanām Māmiņdienā? Aplūkojiet šīs Idejas dāvanām Māmiņdienā, ko uzdāvināt mammai, lai atrastu kaut ko tādu, kas atstās ilgstošu smaidu.

1.  Sienas māksla

Padariet sienas mākslu savas mammas īpašo dienu ar iecienītāko ģimenes fotoattēlu, kanvas, plakātu vai kalendāru. Iekļaujiet iedvesmojošu citātu no kādas no viņas iecienītākajām filmām, grāmatām vai dziesmām. Viņai patiks to pakārt savā viesistabā, guļamistabā vai kādā citā īpašā vietā mājā.

Izgatavot personalizēt sienas mākslu ir iespējams šeit. Sazinoties ar profesionāļiem ar vairāku gadu pieredzi, izsakot savas vajadzības un ideju kanvai, plakātam vai kalendāram, šo var realizēt viegli un ātri.

2.  Foto kaklarota kulonā

Labākās Mātes dienas dāvanas ir tādas, kurām ir personisks pieskāriens. Uz kaklarotām bieži vien ir kuloni, kuros var iegravēt jebkuru bildi. Ievietojiet īpašu fotoattēlu kulonā piemiņai, kas kalpos visu mūžu. Viņai patiks to turēt pie sirds katru dienu, īpaši dzimšanas dienās, jubilejās un svētkos.

Personalizētas kaklarotas un kulonus var pasūtīt un uztaisīt vairākos veikalos, kas nodarbojās ar printēšanu un iegravēšanu.

3.  Personalizēta krūze

Uzdāviniet mammai dāvanu, ko viņa var izmantot katru dienu: personalizētu tējas vai kafijas krūzi.Krūzei vari pats izveidot dizainu online un saņemts jau apdrukātu. Viņa var sākt savu dienu, atceroties mīļākos ģimenes mirkļus, piemēram, pavasara brīvdienas vai ekskursiju ar sniega kurpēm. Pat noslogotākajās dienās viņai būs brīdis atpūsties un iemalkot savu iecienītāko dzērienu.

4.  Šokolāde

A.S.V anketēšanas rezultātā atklājās, ka 24% no mātēm māmiņdiena, labprāt saņemtu šokolādi kā dāvanu. Ja tavai mammai patīk saldumi, tad šokolāde ir daudz labāka ideja par puķēm, jo to var izbaudīt ar tēju un šokolādi, vai atstāt īpašam gadījumam. Protams tie paši 24% vēlētos šokolādi vai mājās uztaisītu dāvanu, bet ne visi māk gatavot, tāpēc garšīga šokolāde ir tik pat laba ideja.

5.  Dāvanu karti uz SPA salonu

Dažreiz viss kas ir vajadzīgs labai dāvanai ir laba atpūta, tāpēc uzdāviniet savai mātei dāvanas karti uz SPA. Uzdāviniet viņai patīkamu nomierinošu masāžu, greznu sejas kopšanu, enerģētisku jogas nodarbību, manikīrs, pedikīrs un vairāk. Ja vēlaties pavadīt dienu kopā, tad izvēlieties masāžu uz diviem un rezervējiet spa dienu kopā.

Jebkura dāvana, ko Jūs dāvināt mātei ir jābūt no sirds, oriģinālam un ar pievienotu vērtību. Ja sirdij ir citas idejas par dāvanu mātei, tad tai ir jāseko.


Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv