Iecelts jauns Radisson viesnīcu grupas reģionālais direktors Zviedrijā un Baltijā

  • Iecelts jauns Radisson viesnīcu grupas reģionālais direktors Zviedrijā un Baltijā

Publicēts: 12:23 16.09.2019 Pievieno notikumu

Šonedēļ Radisson Group izziņoja, ka Daniels Krafts (Daniel Kraft) ir iecelts par starptautiskās viesnīcu grupas jauno reģionālo direktoru Zviedrijā un Baltijā, stājoties jaunajā amatā no 2019. gada 1. septembra. Daniels Krafts ir spēcīgs līderis ar plašu pieredzi viesmīlības jomā. Līdz šim viņš bijis reģionālais ieņēmumu optimizācijas direktors Radisson viesnīcu grupas ieņēmumu pārvaldības daļā Ziemeļeiropā.

“Pateicoties viņa plašajai pieredzei, mērķtiecībai, asajam prātam un pozitīvajai nostājai, Daniels palīdzēs mūsu viesnīcu komandām parādīt sevi no labākās puses un arī turpmāk nodrošināt Radisson Group izaugsmi visā reģionā. Daniela līdzšinējie panākumi liecina par spēju sasniegt vērā ņemamus rezultātus un pauž  izcilas līderības prasmes. Es ar lielu lepnumu sveicu viņu šajā jaunajā, aizraujošajā amatā,” komentē Ziemeļeiropas reģiona vecākais viceprezidents Toms Flanagans Kartunens (Tom Flanagan Karttunen).

Daniels Krafts pievienojās Radisson viesnīcu grupai 2013. gadā un palīdzēja izveidot grupas ieņēmumu biroju Stokholmā ar spēcīgu komandu, kurā šobrīd ir jau vairāk nekā 20 komandas biedru no vairāk nekā 30 viesnīcām. Vadot savu komandu, Daniels bijis atbildīgs par kopējo ieņēmumu pārvaldību Ziemeļeiropas reģionā. Kā reģionālais direktors Krafts turpmāk atbildēs par visām Radisson viesnīcu grupas viesnīcām Zviedrijā, Baltijā, un tostarp arī Rīgā, kā arī plecu pie pleca sadarbosies ar to ģenerāldirektoriem, lai nodrošinātu nevainojamu klientu servisa pieredzi un vēl vairāk izkoptu katras viesnīcas piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

Pirms pievienošanās Radisson viesnīcu grupai Daniels Krafts bija First Hotels ieņēmumu pārvaldības un sadales direktors un vēl pirms tam 10 gadus strādāja uzņēmumos Norwegian, British Airways un SAS maršrutu un ieņēmumu pārvaldības, kā arī tirdzniecības un uzņēmējdarbības attīstības jomā. Viņš ir ieguvis maģistra grādu Jenšēpingas Starptautiskajā biznesa skolā un universitātē Zviedrijā.

„Esmu ļoti priecīgs un pagodināts ieņemt šo amatu. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu turpināt ciešo sadarbību ar mūsu lieliskajām Skandināvijas un Baltijas reģiona viesnīcu komandām, lai arī turpmāk nodrošinātu kvalitāti, kas ļaus veicināt gan uzņēmuma komerciālo, gan arī finansiālo sniegumu,” stāsta Daniels Krafts.

Daniels turpmāk strādās Radisson viesnīcu grupas reģionālajā birojā Stokholmā, būs daļa no Ziemeļvalstu vadības komandas un atbildēs Ziemeļeiropas reģiona vecākajam viceprezidentam.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv