Iespaidīgākās 2020.gada filmas, kuras Tev noteikti ir jāredz!

  • Skatīties filmu

Publicēts: 13:26 01.02.2021 Pievieno notikumu
Filmas, seriāli un šovi, it īpaši 2020.gadā bija vairāk skatīti nekā citus gadus pasaules pandēmijas dēļ. Šis bija un vēl joprojām ir tas laiks, kad filmu skatīšanās ir viena no top izklaidēm, jo īsti nav kur doties, izņemot Latvijas apceļošanu, meklējot vēl neredzētas vietas, kas šobrīd noteikti ir TOP 1 izklaide Latvijā. Interesantas un nezināmas apskates vietas vari meklēt mūsu mājas lapā pilsetas.lv.

Filmas, seriāli un šovi ir tie, kas mūs spēj šajā laikā izklaidēt un dot dažādas emocijas. Filmas mūs spēj arī apgaismot un izglītot, ir daudz un dažādu plusu, ko iegūstam no filmas/seriālu skatīšanās. Turpini lasīt un uzzini par 5 filmām, kuras Tev noteikti ir jāredz. Izglītojošas, izklaidējošas un filmas, kas liek aizdomāties.

David Attenborough : A life on our planet / David Attenborough : Dzīve uz mūsu planētas
Dokumentāla filma

Šī ir dokumentālā filma, kas noteikti ir jāredz ikvienam pasaules iedzīvotājam. Šajā filmā galvenais varonis ir Deivids, kuram ir 93 gadi, un viņš ir bijis visos pasaules kontinentos. Šis ir viņa stāsts un skatījums pēc daudziem ceļošanas gadiem apkārt zemeslodei, šis ir viņa novērojums, cik tālu pasaule ir aizgājusi, un kā daba un dzīvnieki -  tās iemītnieki, ir cietuši. “Dzīve uz mūsu planētas” ir par to, kādu ceļu esam gājuši, kur esam nonākuši, un kādas var būt mūsu nākotnes sekas. Elpu aizraujoši skati, pacilātas emocijas un apgaismība ir tas, kas jūs sagaida, skatoties šo filmu. Cik skaista ir pasaule, un ko mēs tai esam nodarījuši un turpinam nodarīt. Un, ja mēs turpināsim savu iesākto darbu, kā tas ir bijis līdz šim, mēs varam novest pasauli pie ļoti skumjām sekām. Deivids minēja, ka mums ir jāiemācās strādāt ar dabu, nevis pret dabu. Tā ir mūsu atslēga uz nākotni. Un patiesība ir tāda, ka šis viss nav par mūsu Zemes glābšanu, bet gan par cilvēces glabāšanu. Daba ar vai bez mums vienmēr atjaunosies. Tie esam mēs paši, kurus vajag glābt no nāktones, kas var mūs sagaidīt. 

The midnight sky / Pusnakts debesis 
Zinātniskā fantastika 

Šajā filmā tiek attēlota mistiska Zemes katastrofa. Astronauti cenšas glābt tos, kuri vēl ir glābjami, bet nekādīgi nesanāk atrast kontaktu ar izdzīvojušiem. Filmā tiek attēlots kāds zinātnieks, kas ir upurējies un palicis viens pats bunkurā, un ir pilnīgi gatavs tālākajam scenārijam. Viņš ir gatavs līdz brīdim, kad saprot, ka šajās bunkura telpās slēpjas maza meitene. Ar šo pavērsienu viņam parādās iemesls cīnīties un glābt šo mazo meiteni. Pārdomu pilna filma, kas noteikti paliks Jūsu prātā. 

The rental / Brīvdienu māja
Šausmu trilleris

Šis šausmu trilleris ir par draugu kompāniju, kas pēc labi padarīta darba izdomā doties atpūsties uz kādu brīvdienu māju. Māja ir liela un iespaidīga, kas atrodas nomaļā vietā virs klintīm. Kompānija pavada labu laiku, apreibinoties ar dažādām vielām, kura iznākumā sanāk sadarīt muļķības savā starpā. Vēlāk viņi sāk saprast, ka kaut kas nav kārtībā ar māju, kurā viņi atrodas. Intensīva un spriedzes pilna filma, kuru ieteicams skatīties draugu kompānijā, lai jautrāk un aizraujošāk. 

Soul / Dvēsele 
Animācijas filma

Vai kādreiz esat prātojuši, no kurienes nāk jūsu sapņi, jūsu intereses un jūsu izvēles? Kas ir tas, kas veido jūs? Šie ir jautājumi, par kuriem ir vērts aizdomāties, skatoties šo aizraujošo animācijas filmu. “Dvēsele” ir ģimenes filma, un kā jau mēs visi zinām, ģimenes filmas vienmēr ir laba ideja vakara noslēgumam ar saviem mīļajiem. Šī animācijas filma ir par kādu džeza pianistu, kurš nokļuva pavisam netālu no nāves, kas lika saprast, ka viņš nav pietiekami novērtējis savu eksistenci un to, kas viņam ir dots. Šādas filmas, ja mums ir spēja iejusties vai vienkārši just līdzi filmu varoņiem, ir pamācošas un liek aizdomāties kā būtu, ja būtu. 

Bad boys for life / Sliktie puiši uz mūžu
Trilleris, komēdija 

Ideāls filmu vakars garantēts labā draugu kompānijā ar šo filmu. Aktieri Vills Smits un Martins Lavrencs ir piemēroti šai lomai, un noteikti spēs Jūs kārtīgi sasmīdināt, kā arī aizkustināt. Sliktie puiši uz mūžu ir turpinājums filmām ‘’Bad Boys’’. Viens no aktieriem ir Policijas inspektors, un otram ir pusmūžu krīze, sliktie puiši apvienojas vēl pēdējo reizi. Asa sižeta filma ar spriedzes elementiem. Mistiskas slepkavības, meklēšana un atriebība ir šīs filmas galvenās īpašības. 

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv