Ir startējis ikgadējais Jaungada projekts „Secret Santa”

  • Ir startējis ikgadējais Jaungada projekts „Secret Santa”

Publicēts: 17:10 07.12.2016 Pievieno notikumu
Jau piekto gadu noris labsirdīgākais Jaunā gada sociālais projekts „Secret Santa” (Noslēpumainais Santa), dzimis Latvijā un apvieno vairāk kā 20 tūkstošus dalībnieku no 65 valstīm visā pasaulē. „Secret Santa” - ir bezpeļņas pasākums, kurā  savstarpēji nepazīstami cilvēki no visas pasaules apmainās ar Ziemassvētku un Jaunā gada dāvanām. Lai ņemtu dalību ir nepieciešams veikt vienkāršu reģistrāciju http://www.mysecretsanta.me  norādot savu pasta adresi, lai saņemtu dāvanu. Datorprogramma samaisa visas adreses, un katram dalībniekam piešķir vienu, nejaušu, uz kuru ir jānosūta dāvana.

Projekta autors ir rīdzinieks, tādējādi tieši Rīga ir kļuvusi par starptautisko anonīmo Ziemassvētku vecīšu galvaspilsētu.
 
«Piecus gadus atpakaļ, es piedāvāju draugiem vienkārši apmainīties ar dāvanām, savukārt draugi uzaicināja savus draugus, viņu draugi tālāk savus draugus- un tā, gluži kā veļot sniega bumbu , savācās ievērojami liels cilvēku skaits, ko es, godīgi sakot, nebiju gaidījis! – stāsta projekta autors un organizators Jurijs Boičuks. – Šodien mēs veicinām iespēju desmitiem tūkstošu cilvēku dalīties ar savu siltumu, labsirdību un prieku ar kādu otrā pasaules malā! Man ir  ļoti patīkami, ka mūsu projekts ir kļuvis populārs un jau kļūst par Rīgas vizītkarti aiz valsts robežām: kā konfektes „Laima”, „Rīgas balzāms”, „Dinamo Rīga” un Kristaps Porziņģis». 

Organizatori par projekta tālāko attīstību: nākotnē projekts vairs nebūs orientēts tikai uz Jauno gadu, bet arī uz citiem starptautiskiem svētkiem. Kā arī tiks radīta speciāla internetvietne, kurā visi kuri to vēlas, no jebkuras vietas pasaulē, varēs izvietot sevis radītās lietas pārdošanā un tās iegādāties kā dāvanas dalībniekiem. Daļu no ienākumiem, tiek plānots novirzīt labdarībai – sociāli neaizsargāto cilvēku vajadzībām - invalīdiem, bērnu namu audzēkņiem,  veco ļaužu pansionātu iedzīvotājiem utt.

Atbalstīt projektu var pārejot uz saiti: http://www.mysecretsanta.me/lv. Reģistrācija anonīmo Salatēvu platformā starptautiskajai dāvanu apmaiņai šogad beidzas 10.decembrī. Steidzieties!

Kontaktinformācija: 
Jurijs Bojčuks, Secret Santa pamatlicējs un organizators
Telefons: 26350073
E-pasts: info@mysecretsanta.me
http://www.mysecretsanta.me

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv