Izbaudi Jelgavu uz ūdens

  • Izbaudi Jelgavu uz ūdens

Publicēts: 11:38 20.04.2022 Pievieno notikumu
Jelgavu apskalo Lielupe un Driksa - divas upes, kuras brīnišķīgi savienojās apkārt pilsētai. Šajā rakstā ir aprakstīti labākie veidi, kā izbaudīt pilsētu caur šīm upēm.

"Migo City" BBQ elektro laiva

Jaunums no "Migo City" - BBQ Party laiva aprīkota ar grilu, saulesargu, Bluetooth mūziku un Led apgaismojumu.
Laiva ir koši dzeltenā krāsā, vienlaicīgi tā var uzņemt līdz 7 cilvēku kompāniju.

Kuģītis "Relax"

Motorjahta "Relax" ar karaoke izklaides iespēju. Piedāvā izbraucienus pa Lielupi un Driksas upi. Kuģīša lielie, drošie PVC stikla logi ne tikai pasargā no nelabvēligiem laikapstākļiem, bet arī siltajā laikā ir atverami vaļā.

Uz klāja ir ādas dīvāni, trīs kafijas galdiņi, ir iespēja klausīties mūziku, dziedāt karaoke, atskaņot videoklipus uz smart tv. Pirmājā stāvā ir pieejams virutves galdiņš ar izlietni un BBQ grils, salons aprīkots ar apsildes sistēmu. Pasažieri var vērot skatus no 2.stāva klāja.     Par drošību:Kuģītis savas īpašas konstrukcijas dēļ, kura sastāv no 20 atsevišķiem peldošiem moduļiem, izbrauciena laikā ir stabils un nešūpojas. Pieejams cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Ātrgaitas motorlaiva "UNO"

Ar ātrgaitas motorlaivu UNO, iespējams baudīt nedaudz citādāku izbraucienu, kurš nodrošina lielu ātrumu, viļņus un Jelgavas pils salas apskati. Uz laivas vienlaicīgi iespējams nodrošināt braucienu līdz pat 4 personām.
Brauciena sākums no Pasta salas 1, zem restorāna "Pilsētas elpa" terases.

Ūdens velosipēdu noma "Pelikāns"

Ūdens velosipēdu noma aktīvai atpūtai gan pieaugušajiem, gan bērniem. Iespēja vizināties ap Pasta salu pa Lielupes un Driksas upēm. Ūdens velosipēdi vienmēr tiek uzturēti tīri, lai nodrošinātu ikvienam patīkamu un komfortablu braucienu. Ūdens velosipēdu noma atrodas blakus restorānam "Pilsētas elpa", kur pēc aktīvas atpūtas varētu baudīt lielisku maltīti. Auto stāvvieta 2 minūšu attālumā no ūdens velosipēdu nomas.
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv