Izbūvēs kanalizācijas tīklus pie Baložkalna kāpas Berģos

  • Izbūvēs kanalizācijas tīklus pie Baložkalna kāpas Berģos

Publicēts: 12:22 06.04.2021 Pievieno notikumu
Otrdien, 6. aprīlī, pašvaldības uzņēmums “Rīgas ūdens” sācis kanalizācijas tīklu izbūvi posmā no kanalizācijas sūkņu stacijas Brīvības gatvē 433 līdz Baložkalna kāpas apkaimei Berģos.
Šie būvdarbi prasīs arī satiksmes ierobežojumus, kas it īpaši skars iebraukšanu Rīgā. Kā informē Rīgas domes Satiksmes departaments, no 6. aprīļa līdz 20.maijam ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbu dēļ trīs Brīvības gatves posmos tiks ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas. Transportlīdzekļu satiksme tiks ierobežota virzienā no centra pie pagrieziena uz Berģiem, tāpat ierobežojumi tiks ieviesti arī virzienā uz centru pie Jaunciema gatves savienojuma ar Brīvības gatvi un 140 metru garā posmā aiz autobusa pieturvietas "Brīvdabas muzejs". Autovadītāji aicināti būt vērīgiem un sekot līdzi satiksmes organizācijas izmaiņām.
Ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšana Berģos ietilpst Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda atbalstītajā "Ūdenssaimniecības attīstības Rīgā, 5. kārtas" projektā. Tā realizācijas gaitā paredzēts nodrošināt ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pieslēgšanas iespējas Imantas ziemeļrietumu daļā, Berģu dienvidu daļā (Rīgas administratīvās teritorijas robežās) un Beberbeķos.
Šī projekta mērķis ir attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu kvalitāti, nodrošinot minētajām apkaimēm pieslēgšanās iespējas centralizētajām SIA "Rīgas ūdens" sistēmām. Projekta kopējie izdevumi ir 26 006 448 eiro, tostarp ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums 9 932 725 eiro apmērā. Pārējais finansējums tiks segts no SIA "Rīgas ūdens" līdzekļiem. Projekta realizācijas beigu termiņš - 2023.gada 31.decembris. Berģos būvdarbi sākās jau decembra sākumā.

Autors
Rīgas domes Komunikācijas pārvalde
Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv