Izsludināta pieteikšanās uzlecošo eksporta zvaigžņu konkursam “Rising Stars”

  • Izsludināta pieteikšanās uzlecošo eksporta zvaigžņu konkursam “Rising Stars”

Publicēts: 17:53 30.09.2019 Pievieno notikumu

Turpinot pirms vairāk nekā sešiem gadiem aizsākto iniciatīvu, eksporta atbalsta kustība “The Red Jackets” izsludinājusi pieteikšanos uzlecošo eksporta zvaigžņu konkursam “Rising Stars”, kurā aicināti piedalīties pašmāju jaunie eksportētāji. No visiem pieteikumiem žūrijas komisija izvēlēsies 10 daudzsološākos finālistus, kas jau šoruden tiks paziņoti svinīgajā “Eksporta Izcilības foruma” apbalvošanas ceremonijā, pievienojoties tādiem iepriekš godalgotiem uzņēmumiem kā Infogr.am, Brain Games, Mintos, Nordigen, Edurio un citiem. Uz “Rising Stars” nomināciju var pretendēt jebkurš radošais un tehnoloģiskais uzņēmums, kas eksportē savas preces vai pakalpojumus ārzemju patērētājiem, taču vēl nav sasniedzis 1 miljonu eiro apgrozījumu.

“The Red Jackets” kustība jau kopš tās dibināšanas pirmsākumiem pārstāv ideju, ka, atbalstot jaunos eksportētājus, tiek radīta iedvesma arī citiem pašmāju uzņēmējiem. Kustības dibinātāji ir pārliecināti, ka Latvijā ir daudz dinamisku, ambiciozu un drosmīgu uzņēmumu, kas spējuši sevi pieteikt tuvos un tālos eksporta tirgos, demonstrē izcilu uzņēmējdarbības piemēru un pierāda, ka enerģijai un entuziasmam ir ļoti liela loma veiksmīgā biznesa attīstībā. “Rising Stars” konkurss ir būtisks solis ceļā uz zīmola tālāku izaugsmi, un šī titula ieguvēji jau gadiem ir Latvijas ekonomikas inovāciju un radošuma spogulis, kas godam nes valsts vārdu pasaulē.

"Saņemt “Rising Stars” titulu zīmolam One Wolf bija patiesi liels pagodinājums un motivējošs dzinulis turpināt iesākto un sasniegt aizvien jaunas virsotnes. Ir ļoti vērtīgi apzināties, ka katra titulētā uzņēmēja darbs tiek novērtēts ne tikai no klientu, bet arī no zinošu un ļoti pieredzējušu nozares profesionāļu puses. Turklāt tā ir arī neatsverama atbalsta platforma pēc konkursa norises, kas uzņēmējiem piedāvā iespēju paplašināt savu eksporta partnera loku," komentē Agnese Narņicka, zīmola One Wolf dibinātāja un “Rising Stars” titula ieguvēja 2017. gadā.

“Banka Citadele pieņēma lēmumu kļūt par "The Red Jackets” kustības lieldraugu, jo abi ejam uz vienu mērķi - stiprināt eksportējošos uzņēmumus. Mēs strādājam, lai Latvijas uzņēmumiem sniegtu nepieciešamo atbalstu attīstībai un izaugsmei. Citadelē mēs zinām, cik svarīgi īstajā brīdī būt blakus un sniegt vairāk iespēju biznesam, tāpēc aicinām uzņēmējus izmantot katru iespēju izcelt savus pasākumus, būt drosmīgiem un pieteikt savu nomināciju “Rising Stars” konkursam," stāsta Guntis Beļavskis, bankas “Citadele” valdes priekšsēdētājs.

"Lielākais ieguvums no dalības "Rising Stars" konkursā ir būšana starp "savējiem" jeb līdzīgi domājošiem jaunajiem uzņēmējiem. Tā ir iespēja iepazīt citas pieredzes un biznesa attīstības modeļus. "Rising stars" titula ieguvējiem tas ir liels gods tikt uzņemtiem lielo spēlētāju līgā un paver plašas iespējas, ko īstenot ar vēl lielāku sparu un motivāciju,” papildina Linda Riekstiņa-Šnore, zīmola Ette-Tete līdzdibinātāja un titula “Rising Stars” ieguvēja 2017. gadā.

Pieteikties “Rising Stars” konkursam iespējams, aizpildot tiešsaistes anketu līdz 1. oktobrim: https://ej.uz/RisingStars2019. 25 žūrijas izvēlētie uzņēmumi tiks aicināti sevi prezentēt klātienē konkursa ekspertu panelim, savukārt 10 daudzsološākie no tiem 21. novembrī saņems prestižo "Rising Stars" titulu un tiks pozicionēti kā uzlecošās Latvijas eksporta zvaigznes.

  • Izsludināta pieteikšanās uzlecošo eksporta zvaigžņu konkursam “Rising Stars”

  • Izsludināta pieteikšanās uzlecošo eksporta zvaigžņu konkursam “Rising Stars”

  • Izsludināta pieteikšanās uzlecošo eksporta zvaigžņu konkursam “Rising Stars”

  • Izsludināta pieteikšanās uzlecošo eksporta zvaigžņu konkursam “Rising Stars”

  • Izsludināta pieteikšanās uzlecošo eksporta zvaigžņu konkursam “Rising Stars”

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv