Izsludināts ikgadējais dzejoļu konkurss bērniem un pusaudžiem "Garā pupa"

  • Izsludināts ikgadējais dzejoļu konkurss bērniem un pusaudžiem "Garā pupa"

Publicēts: 17:02 12.04.2021 Pievieno notikumu

Biedrība "Ascendum" un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) izsludinājusi dzejoļu konkursu, kurā ar saviem darbiem aicina piedalīties bērnus un pusaudžus no visas Latvijas. Dzejas darbus konkursā var pieteikt līdz 20. maijam.

Konkursa rīkotāji norāda, ka tam nav īpašas tēmas, aicinot bērnus un jauniešus vērot, domāt un izteikt vārdos pašiem sevi un pasauli. Labākie darbi tiks publicēti dzejas gadagrāmatā bērniem "Garā pupa 2021", kas iznāks septembrī, Dzejas dienu laikā. Autori saņems grāmatas eksemplāru un pārsteiguma balvas. Bērnu dzejas gadagrāmatas "Garā pupa" izdošanu pēc ilgāka pārtraukuma atjaunoja biedrība "Ascendum" un LBJLP. Šī būs jau astotā atjaunotā "Garā pupa" un izdevumu šogad ilustrēs mākslinieks N.Ozols.

Bērnu darbus arī šogad vērtēs "Garās pupas" sastādītāja dzejniece I.Zandere, aicinot palīgā pazīstamas kultūras un mediju personības, kas piešķirs dzejoļiem īpašo simpātiju zīmi - "Izcila pupa".

Dzejoļi jāiesūta elektroniski līdz 20. maijam uz e-pasta adresi garapupa2021@gmail.com ar norādi "Garās pupas konkursam". E-pastā obligāti jānorāda autora vārds, uzvārds, skola un klase, kā arī kontaktinformācija: e-pasta adrese un telefona numurs.

 

Foto: Pixabay.com

Autors:

Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv