Jau rīt Rīgā valdīs sportiska atmosfēra

  • Jau rīt Rīgā valdīs sportiska atmosfēra

Publicēts: 16:14 08.09.2017 Pievieno notikumu

Jau rīt Rīgu pārņems aktīvās atpūtas un sporta pasākums “Rīgas Sporta nakts”. Kā ik gadu septembra sākumā, arī šogad 9. septembrī Rīgas iedzīvotāji un viesi ir laipni aicināti iepazīties ar dažādiem sporta veidiem, izmēģināt tos, kā arī uzzināt par jaunumiem veselīga dzīvesveida jomā. “Rīgas Sporta nakts” tiks atklāta no plkst. 16.00 un norisināsies līdz pat 24.00. Interesanti būs ne tikai pieaugušajiem, bet arī ģimenēm un bērniem. Ar “Rīgas Sporta nakts” programmu un aktualitātēm visērtāk ir iepazīties oficiālajā mājaslapā www.sportanakts.lv

Aktīvās atpūtas un sporta pasākumā “Rīgas Sporta nakts” piedalīsies vairāk kā četrdesmit dažādas federācijas, komitejas, savienības un asociācijas, kuras piedāvās dažādas sacensības, paraugdemonstrējumus, atklātos treniņus un konkursus, kas šogad pirmo reizi notiks 11. novembra krastmalā un laukumā pie Okupācijas muzeja.

Pirmo reizi Rīgā no plkst. 16.00 līdz pat 22.00 laukumā pie Okupācijas muzeja būs vērojamas starptautiskas dronu sacensības, kurās piedalīsies desmit dalībnieki no Latvijas un Igaunijas. Savukārt 11. novembra krastmalā aktīvās atpūtas un sporta pasākuma laikā uz “Betsafe” ringa būs vērojamas septiņas amatieru cīņas, viena supercīņa un viena cīņa smagajā svarā. Cīņu starplaikos savas iemaņas un prasmes demonstrēs boksa klubs “Golden Glory”, Baltijas karatē klubs un kikbokseri.

Laukumā pie Okupācijas muzeja notiks arī “Betsafe Latvijas Spēkavīru čempionāta”  četrpadsmitās sezonas superfināls. Spriedze, nokaitētas emocijas un sīva cīņa, kuras rezultātā tiks noskaidrots 2017. gada spēcīgākais vīrs.

Paredzētas arī citas aktivitātes, ko piedāvās vairāki desmiti dažādas federācijas, sporta organizācijas un savienības, piemēram, Latvijas Kamaniņu sporta federācija, Latvijas Kendo federācija, Latvijas Alpīnistu savienība, Ingunas Minusas volejbola skola, A.R. Sporta studija un citas. Pasākuma apmeklētāji varēs izmēģināt savus spēkus loka šaušanā, izmēģināt krosmintonu, boksēties ar profesionāliem treneriem, spēlēt volejbolu, vadīt radio vadāmās automašīnas un iesaistīties citās sportiskās aktivitātēs.

Būs izvietota arī Latvijas Dzelzceļa drošības zona “Dzirdi, redzi, dzīvo”. Tur ar īpašas skaņas simulatoru palīdzību varēs izmēģināt savas reakcijas ātrumu.

“Rīgas Sporta nakts” laikā apmeklētājiem tiks sniegta iespēja piedalīties dažādos konkursos, kuros būs iespējams gūt vērtīgas balvas.

Aktīvās atpūtas un sporta pasākums noslēgsies 24.00, kad sportiskā garā aizvadītās dienas stafeti pārņems “We Run Riga” organizatori, kuri 22.00 netālu no Akmens tilta uz starta līnijas gaidīs 5KM distances skrējējus.

 

“Rīgas Sporta nakts” organizatori aicina piedalīties ģimenes ar bērniem, jo šogad tāpat kā citus gadus būs LDz Ģimeņu sporta ceļš, kuru veicot varēs saņemt balviņas.

Visi “Rīgas sporta nakts” pasākumi ir bez maksas un brīvi pieejami visiem Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. Pasākuma laikā  blakus prezidenta pilij darbosies informatīvā telts, kurā varēs saņemt informatīvos bukletus, balvas un citu informāciju par pasākumu un norisēm.

 

"Rīgas Sporta nakts" mājaslapā www.sportanakts.lv pieejama aktuālā informācija par visām pasākumā paredzētajām norisēm.

 

"Rīgas Sporta nakti 2017" piedāvā Rīgas domes, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību "Notikumu aģentūra".  Atbalsta Bino.lv., “Betsafe Sports”, “Bosch”, “Lux Express”, “One4Event”, “Wadex Luxury” un AS “Rīgas Dzirnavnieks”. Drošības partneris “Dzirdi. Redzi. Dzīvo.”. Informē “Inbox.lv”.

 

Papildu informācija

Kitija Ločmele

Biedrības “Stiprinieku republika” Sabiedrisko attiecību, mārketinga projektu vadītāja

E-pasts kitija@stipriem.lv

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv