"Jelgavas autobusu parks" starp drošākajiem uzņēmumu autoparkiem

  • "Jelgavas autobusu parks" starp drošākajiem uzņēmumu autoparkiem

Publicēts: 15:04 26.11.2020 Pievieno notikumu
Jau astoto gadu apdrošināšanas sabiedrība BALTA kopā ar partneriem rīko gada balvu "Drošākais uzņēmuma autoparks". Tās mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka, kā arī veicināt labo praksi to pārvaldībā. SIA "Jelgavas autobusu parks" saņēmis bronzu kategorijā "Pasažieru pārvadātāji".

SIA "Jelgavas autobusu parks" balvu saņēmis kā uzņēmums, kas ievieš inovatīvas idejas droša un ekonomiska autoparka ekspluatēšanā. Tāpat izcelts, ka uzņēmums aktīvi lūkojas arī alternatīvās degvielas izmantošanas iespējās.

 

Šogad pasniegtas balvas kategorijās "Starptautiskie kravu pārvadātāji", "Pasažieru pārvadātāji", "Zemāka riska autoparki un valsts un pašvaldību autoparki", kā arī "Vietējie (Baltijas) kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki". Gada balvas uzvarētāji 26. novembrī tika nosaukti "Delfi TV" tiešraidē. 

 

Gada balva "Drošākais uzņēmuma autoparks" iestājas par sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, kuri savā ikdienas darbībā, pārvaldot autoparkus, pierāda, ka tiem patiesi rūp kopējā satiksmes drošība. Tas ietver uzņēmuma iesaisti risku vadībā, cilvēkresursu vadību, uzņēmuma politiku un rīcību attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem, to uzraudzību un vadību, kā arī autoparku raksturojošo parametru analīzi un tehnisko nodrošinājumu.

 

Konkursu organizē apdrošināšanas sabiedrība BALTA sadarbībā ar Satiksmes ministriju. Gada balvu atbalsta Ceļu satiksmes drošības direkcija, SIA "Circle K Latvia", SIA "SEB līzings", Latvijas Automoto biedrība, SIA "Autonams", SIA "Moller Auto Lidosta Volkswagen centrs", biedrība "Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts", Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija un Latvijas Pašvaldību savienība.

 

 
Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs
 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv