Kā būvekspertīze var palīdzēt un ietaupīt jūsu naudu?

  • Kā būvekspertīze var palīdzēt un ietaupīt jūsu naudu?

Publicēts: 11:19 09.09.2016 Pievieno notikumu
Vai zinājāt, ka būvekspertīze ir sertificēta speciālista objekta tehniskā stāvokļa vērtējums? Pieredzējušie Interbaltija eksperti ar vairāk, nekā 25 gadu pieredzi nekustamo īpašumu jomā, stāsta, kādās situācijās būvekspertīze var noderēt un ietaupīt mūsu naudu!
Likt kaimiņiem maksāt par appludinātu vai sadedzinātu īpašumu
Kā rīkoties, ja kaimiņi no augšas mūs “nolēja”, vai netālu notika ugunsgrēks, kas skāra mums piederošo īpašumu? Visbiežāk, kaimiņi mūs ignorē, atsakās no materiālās atbildības, un nevēlās novērst rādīto kaitējumu. Šādā situācijā jāveic būvekspertīze un jāvēršas tiesā.
Nolikt vietā nekaunīgus celtniekus
Ja celtniecības darbu rezultātā nevar aizvērt logus, tek jumts, ir šķība grīda vai durvis, to viegli var atrisināt, veicot būvekspertīzi. Tā noteiks celtniecības un remonta darbu kvalitāti, objekta tehnisko stāvokli, un kalpos par garantiju tam, ka trūkumi tiks novērsti bezmaksas.
Atmaskot negodīgu celtniecības firmu
Lai iegūtu klientus, negodīgās celtniecības firmas sniedz lētus piedāvājumus. Taču pastāv risks, ka turpmāk tiks palielināts neracionāli izlietojamo materiālu skaits, veikti fiktīvi darbi, vai izmantoti neatļauti celtniecības paņēmieni. Būvekspertīze atrisinās visus strīdus un veiks būvdarbu efektivitātes kontroli.
Būvekspertīze var samazināt mājas vai īpašuma cenu
Ja nojaušat, ka cena dzīvoklim, mājai, zemei vai jebkādam citam objektam ir mākslīgi “uzpūsta” dēļ rekonstrukcijas, iekšējās apdares vai pārveides, vēršaties pie sertificētiem speciālistiem! Būvekspertīzes ietvaros tiks sniegts gan būvniecības eksperta, gan īpašumu vērtētāja atzinums, kas palīdzēs jums ietaupīt.

Sīkāka informācija: www.ibaltija.lv 
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv